Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Vybíráme boty

luig (Člen)
26.12.2007 13:09:19
Offline

Vybíráme boty

Zdarec, rád bych vás požádal o pomoc při výběru bot. V bikersu mám vyhlídlý BIKER RX-8 http://www.bikerscrown.cz/produkt2940.html tak by mě zajímalo co si o nich myslíte případně nějaký praktický zkušenosti pokud v nich někdo lítáte krajinou. A nebo nějakej tip na jakýkoliv jiný, budu rád za každou inspiraci. Cena tak kolem 5 litrů. Díkygood


Ne asi
hans (Člen)
26.12.2007 13:47:26
Offline

Re: Vybíráme boty

tyhle vypadaj dobře....
já mám oxtar tcs a good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
marcoo (Člen)
26.12.2007 14:03:32
Offline

Re: Vybíráme boty

boty biker NEBRAT. x stejná závada.Nad patou se po sezoně začli párat.pokaždý reklamace trvalo to vždy měsíc a vždy vrátily peníze.Asi usoudily že na spraavování je to špatný místo.

VikecB12 (Člen)
26.12.2007 14:06:34
Offline

Re: Vybíráme boty

Vypadají hrozně,jak gumákybigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hans (Člen)
26.12.2007 14:12:00
Offline

Re: Vybíráme boty

mě se líbjej smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
luig (Člen)
26.12.2007 14:12:46
Offline

Re: Vybíráme boty

VikecB12 psal:

Vypadají hrozně,jak gumákybigsmile

idontknow


Ne asi
luig (Člen)
26.12.2007 14:16:23
Offline

Re: Vybíráme boty

Zas mi sere že bot je všude 3ass ale samej eshop. Kupovat boty po netu je podle mě hovadina páč sám vim že když sem je v bikersu zkoušel tak co výrobce to jiná míra a prostě to chce zkusit. Kdyžtak nevíte někdo o nějakým slušným prodejci co má pár botek na krámě v okolí Chomutova? Leda ještě prubnout polo v Dojčlandu ale taky tam maj velkou pussy jak koukám na netidontknow


Ne asi
VikecB12 (Člen)
26.12.2007 14:27:12
Offline

Re: Vybíráme boty

Nedávno sem se na ně díval a připadne mě to prostě jako šunt,to už se mě zdáli lepčí ty pumy v BC,za srovnatelniu cenu.Asi bych rači nejakej halíř přidal a koupil třeba SIDI,GAERNE....který stojí vo 1500víc. Co clověk to názorgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
luig (Člen)
26.12.2007 14:37:11
Offline

Re: Vybíráme boty

VikecB12 psal:

Nedávno sem se na ně díval a připadne mě to prostě jako šunt...

myslíš ty Bikery nebo oxtary?


Ne asi
marcoo (Člen)
26.12.2007 14:57:32
Offline

Re: Vybíráme boty

bikery jsou pohodlný jak bačkurka.Ale jejich kvalita je taky jak bačkurka.Už je nikdy nekoupim fuckbadheadshake

luig (Člen)
26.12.2007 14:58:25
Offline

Re: Vybíráme boty

Tak jak pročítám hafo diskuzí na motorkářích a všude okolo tak mi z toho vycházej Oxtary, ale zas každej říká jak řada TCS v kloubu vrže, což by mě asi dost sralo. Tak já vám nevimidontknow


Ne asi
Vašek (Člen)
26.12.2007 17:49:41
Offline

Re: Vybíráme boty

Kup Oxtar TCS Speed a budeš spokojenej. Trochu zpočátku vržou, to je pravda. No tak to trošku mázneš nebo pochčíš a dovrzals ...smile1

Datel (Člen)
26.12.2007 19:33:16
Offline

Re: Vybíráme boty

Jsou mě nesympatickébad

PALOUS (Člen)
26.12.2007 21:53:02
Offline

Re: Vybíráme boty

luig psal:

Zdarec, rád bych vás požádal o pomoc při výběru bot. V bikersu mám vyhlídlý BIKER RX-8 http://www.bikerscrown.cz/produkt2940.html tak by mě zajímalo co si o nich myslíte případně nějaký praktický zkušenosti pokud v nich někdo lítáte krajinou. A nebo nějakej tip na jakýkoliv jiný, budu rád za každou inspiraci. Cena tak kolem 5 litrů. Díkygood

Tak přesně tydle má ta moje doma a jako pro spolujezdce v žádným případě nebratbadty bazmeky na kotníkách jsou přesně ve vejšce podsedofky která byla po 10ti km jak vod šmirglubadjsou v nich napraný šroubybad


Jebat motorky :-)
hans (Člen)
27.12.2007 11:42:12
Offline

Re: Vybíráme boty

luig psal:

Tak jak pročítám hafo diskuzí na motorkářích a všude okolo tak mi z toho vycházej Oxtary, ale zas každej říká jak řada TCS v kloubu vrže, což by mě asi dost sralo. Tak já vám nevimidontknow

kup ty bez kloubu a vrzat nebudou smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Filous (Člen)
27.12.2007 18:44:38
Offline

Re: Vybíráme boty

luig psal:

Tak jak pročítám hafo diskuzí na motorkářích a všude okolo tak mi z toho vycházej Oxtary, ale zas každej říká jak řada TCS v kloubu vrže, což by mě asi dost sralo. Tak já vám nevimidontknow

...dle mýho sou boty na motorku prostě na ježdění a dyš budou vrzat pár kroku po benzínce neš natankuju, tag je mi to uplně fuck, spíš bych se řídil tym jag mi seděj na noze neš ňákym vrzánimidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
27.12.2007 20:22:54
Offline

Re: Vybíráme boty

Řešim teď to samý....ježíšek neočekávaně přispěl na obuv tak bych rád něco pořádnýho. Nejdřív se mi líbily ty pumy, ale zase ta fotka co sem dal filous je votřesná...bych si připadal jak transformersbigsmile
Co sem tak pobíhal po netu tak se mi moc páčej xpd xp4r http://eshop.motoservis-travnicek.cz/xp … Path=65_72

ale nechci to kupovat po netu.... tak nevíte náhodou kde v praze a okolí sou k sehnání?

ps. Doufám ještě v nějakou posezóní slevu bigsmile

Filous (Člen)
27.12.2007 20:29:03
Offline

Re: Vybíráme boty

Lihy psal:

Řešim teď to samý....ježíšek neočekávaně přispěl na obuv tak bych rád něco pořádnýho. Nejdřív se mi líbily ty pumy, ale zase ta fotka co sem dal filous je votřesná...bych si připadal jak transformersbigsmile
Co sem tak pobíhal po netu tak se mi moc páčej xpd xp4r http://eshop.motoservis-travnicek.cz/xp … Path=65_72

ale nechci to kupovat po netu.... tak nevíte náhodou kde v praze a okolí sou k sehnání?

ps. Doufám ještě v nějakou posezóní slevu bigsmile

...a budu ti pag moct řikat SETE???bigsmile ...mívali je f BC ve Vrbofce, ale uš sem tam dlouho nebyl...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
27.12.2007 20:33:22
Offline

Re: Vybíráme boty

Filous psal:

...a budu ti pag moct řikat SETE???bigsmile ...mívali je f BC ve Vrbofce, ale uš sem tam dlouho nebyl...

řikej mi jak chceš tatibigsmilebigsmilebigsmile

Lihy (Člen)
27.12.2007 20:34:29
Offline

Re: Vybíráme boty

ps. taky sem na to koukal, doufám že to neni doslova použitá botka od seteho bigsmile

Martin B12 (Člen)
27.12.2007 20:39:00
Offline

Re: Vybíráme boty

Za tu cenu co jsou ty Bikery sick si přidej cca 350kč a kup Oxtary SS perormance/doporučuju/ třeba tady http://www.motostar.cz/eshop/index.php? … 55f7bb1e73

a jestli preferuješ osobní odběr tak Oxtary prodávaj třeba u Hubíka


street triple picco
ABik (Člen)
27.12.2007 23:05:09
Offline

Re: Vybíráme boty

Lihy psal:

Řešim teď to samý....ježíšek neočekávaně přispěl na obuv tak bych rád něco pořádnýho. Nejdřív se mi líbily ty pumy, ale zase ta fotka co sem dal filous je votřesná...bych si připadal jak transformersbigsmile
Co sem tak pobíhal po netu tak se mi moc páčej xpd xp4r http://eshop.motoservis-travnicek.cz/xp … Path=65_72

ale nechci to kupovat po netu.... tak nevíte náhodou kde v praze a okolí sou k sehnání?

ps. Doufám ještě v nějakou posezóní slevu bigsmile

good Ježuch mi je naježil i s kombou od Suomy good Jestli dostaneš ještě nějakou slevu, tak budu nasráááán bigsmile bo to budeš mít levnějc jak já idontknowbigsmile

Jo a sigma pro tebe se furt válí v autě, protože jsem nikde nepřečetl adresu, kam ji mám poslat idontknowhelpbigsmile

Filous (Člen)
28.12.2007 07:45:31
Offline

Re: Vybíráme boty

Lihy psal:

ps. taky sem na to koukal, doufám že to neni doslova použitá botka od seteho bigsmile

...eště mě tag napadlo...k tomu tvýmu retropekáči by se spíš hodili kanady, né?surprised ...hájteksetekřusky a mašina s pravjeku nejdou dohromadyidontknow

bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
luboss (Člen)
28.12.2007 08:52:30
Offline

Re: Vybíráme boty

estlyvá je to zase nějaká sbírka : Vybíráme boty, tak já bych tu jedny škrpály měl volný bigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Lihy (Člen)
28.12.2007 10:22:02
Offline

Re: Vybíráme boty

Filous psal:

...eště mě tag napadlo...k tomu tvýmu retropekáči by se spíš hodili kanady, né?surprised ...hájteksetekřusky a mašina s pravjeku nejdou dohromadyidontknow

bigsmilebigsmilebigsmile

filous vogo žádnej strach, přidám nálepku SETE RACING TEAM na podsedlák a bude to laditbigsmile

tomasNJ (Člen)
28.12.2007 14:58:19
Offline

Re: Vybíráme boty

abik:
já ti tu adresu řeknu klidně hned :o)))


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
ABik (Člen)
28.12.2007 17:35:04
Offline

Re: Vybíráme boty

tomasNJ psal:

abik:
já ti tu adresu řeknu klidně hned :o)))

Zprávy pro tebe budou až po novém roce. Můj cyklodealer prověří sklad a dám vědět good

luig (Člen)
28.12.2007 19:01:21
Offline

Re: Vybíráme boty

OK, tak od těch Bikerů ste mě dokonale odradilismile1, teď ještě sehnat nějakou prodejnu v severních čechách kde bych prubnul třeba ty Oxtary, páč po netu je to na pussygood


Ne asi
Lihy (Člen)
28.12.2007 19:11:01
Offline

Re: Vybíráme boty

ABik psal:

Jo a sigma pro tebe se furt válí v autě, protože jsem nikde nepřečetl adresu, kam ji mám poslat idontknowhelpbigsmile

sem ti včéra poslal holuba, tak snad dorazilgood

yello (Člen)
28.12.2007 19:30:05
Offline

Re: Vybíráme boty

Lihy psal:

Řešim teď to samý....ježíšek neočekávaně přispěl na obuv tak bych rád něco pořádnýho. Nejdřív se mi líbily ty pumy, ale zase ta fotka co sem dal filous je votřesná...bych si připadal jak transformersbigsmile
Co sem tak pobíhal po netu tak se mi moc páčej xpd xp4r http://eshop.motoservis-travnicek.cz/xp … Path=65_72

ale nechci to kupovat po netu.... tak nevíte náhodou kde v praze a okolí sou k sehnání?

ps. Doufám ještě v nějakou posezóní slevu bigsmile

Jo tak presne tyhle mi prines Santa  pod stromek pred rokem.Ve vyprodeji za 150 €..Klasika,sou rajcovni,a hlavne! kvalitni.Jinak bych si tech 10 km do fabriky dojel,a omlatil jim je o hlavu.smile1


...che palle !!!
Lihy (Člen)
28.12.2007 21:25:24
Offline

Re: Vybíráme boty

yello psal:

Jo tak presne tyhle mi prines Santa  pod stromek pred rokem.Ve vyprodeji za 150 €..Klasika,sou rajcovni,a hlavne! kvalitni.Jinak bych si tech 10 km do fabriky dojel,a omlatil jim je o hlavu.smile1

tak za 150eček bych si je nechal líbitsmile1

Zdenda (Člen)
28.12.2007 23:41:38
Offline

Re: Vybíráme boty

Koukam, ze Bikers kram ma samy super veci. Ty boty jsou s prominutim jebky a to poradny, staci si predtim a potom nazout na haksu jakou koliv jinou botu od Sidi, OXtar, XPD nebo A-Stars a nemuzete to koupit. Ja zkoncil u A-Stars s vnitrni botickou. Paradagood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
luig (Člen)
03.01.2008 16:59:38
Offline

Re: Vybíráme boty

A co tyhle Spyky http://www.bikerscrown.cz/produkt3956.html ? Máte někdo nějakou zkušenost?


Ne asi
XJelen (Člen)
03.01.2008 17:30:34
Offline

Re: Vybíráme boty

luig psal:

A co tyhle Spyky http://www.bikerscrown.cz/produkt3956.html ? Máte někdo nějakou zkušenost?

Kurňa nešpekuluj furt a mazej do Chemnitz do Pola. Oxtar TCS jsou teď ve slevě za stofku.headshake


Strýcfajtr !!!
luig (Člen)
03.01.2008 17:51:12
Offline

Re: Vybíráme boty

XJelen psal:
luig psal:

A co tyhle Spyky http://www.bikerscrown.cz/produkt3956.html ? Máte někdo nějakou zkušenost?

Kurňa nešpekuluj furt a mazej do Chemnitz do Pola. Oxtar TCS jsou teď ve slevě za stofku.headshake

bigsmile


Ne asi
barynek (Člen)
03.01.2008 18:18:00
Offline

Re: Vybíráme boty

XJelen psal:
luig psal:

A co tyhle Spyky http://www.bikerscrown.cz/produkt3956.html ? Máte někdo nějakou zkušenost?

Kurňa nešpekuluj furt a mazej do Chemnitz do Pola. Oxtar TCS jsou teď ve slevě za stofku.headshake

severočech dycky dobře poradígoodbigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
03.01.2008 18:23:38
Offline

Re: Vybíráme boty

XJelen psal:
luig psal:

A co tyhle Spyky http://www.bikerscrown.cz/produkt3956.html ? Máte někdo nějakou zkušenost?

Kurňa nešpekuluj furt a mazej do Chemnitz do Pola. Oxtar TCS jsou teď ve slevě za stofku.headshake

Moc Ti děkujem s kolegou VFF za tip, hrubě o nich uvažujem ale jaksi nás pokosila nemoc a nevíme kdy bude možno vyvalit do Dojčlandu. Nemáš nějaký osobní zkušenosti s nákupem v akci u nich, když ty botky najdu na netu tak mi nabízej už hodně přebranej výběr ke každý barvě co se týče velikosti (některá barva už pouze jedna velikost) a hlavně moje 46ka už ani jednaidontknow. Ale podle mě jde o konkrétní nabídku přímo na krámě v Chemnitzu, takže leda tam vyrazit a uvídí se co?


Ne asi
XJelen (Člen)
03.01.2008 18:32:10
Offline

Re: Vybíráme boty

luig psal:
XJelen psal:
luig psal:

A co tyhle Spyky http://www.bikerscrown.cz/produkt3956.html ? Máte někdo nějakou zkušenost?

Kurňa nešpekuluj furt a mazej do Chemnitz do Pola. Oxtar TCS jsou teď ve slevě za stofku.headshake

Moc Ti děkujem s kolegou VFF za tip, hrubě o nich uvažujem ale jaksi nás pokosila nemoc a nevíme kdy bude možno vyvalit do Dojčlandu. Nemáš nějaký osobní zkušenosti s nákupem v akci u nich, když ty botky najdu na netu tak mi nabízej už hodně přebranej výběr ke každý barvě co se týče velikosti (některá barva už pouze jedna velikost) a hlavně moje 46ka už ani jednaidontknow. Ale podle mě jde o konkrétní nabídku přímo na krámě v Chemnitzu, takže leda tam vyrazit a uvídí se co?

čoveče mě se zobrazovali ještě v hojném počtuidontknow(koukal jsem teda na černý) to co je na netu není směroplatný pro kamenej obchod. Takže bych neotálel, do Chemnitz to máš za bukem. Já jezdím do Bayreuth - mám to blíž, a občas překvapí slevou i jinde mimo akci.
Tady se jedná o zimní výprodej skladů a všechno je do vyprodání zásob.


Strýcfajtr !!!
luig (Člen)
03.01.2008 18:37:40
Offline

Re: Vybíráme boty

No jo, neotálej, se snadno řekne jenže když je člověk rád že je rád... To že na netu mizej je jasný jak se doprodávaj takže to asi vypadá že za tuhle cenu je vyprodaj jak na netu tak ve kšeftech a za chvíli máme po botech a po prdeliidontknow


Ne asi
barynek (Člen)
03.01.2008 20:29:30
Offline

Re: Vybíráme boty

luig psal:

No jo, neotálej, se snadno řekne jenže když je člověk rád že je rád... To že na netu mizej je jasný jak se doprodávaj takže to asi vypadá že za tuhle cenu je vyprodaj jak na netu tak ve kšeftech a za chvíli máme po botech a po prdeliidontknow

ale dyk ty tvoje žraloci taky nejsou k zahozeníassbigsmile


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
03.01.2008 20:54:16
Offline

Re: Vybíráme boty

barynek psal:
luig psal:

No jo, neotálej, se snadno řekne jenže když je člověk rád že je rád... To že na netu mizej je jasný jak se doprodávaj takže to asi vypadá že za tuhle cenu je vyprodaj jak na netu tak ve kšeftech a za chvíli máme po botech a po prdeliidontknow

ale dyk ty tvoje žraloci taky nejsou k zahozeníassbigsmile

furt lepší moji žraloci než tvoje blinkrybigsmile


Ne asi
barynek (Člen)
03.01.2008 21:10:43
Offline

Re: Vybíráme boty

luig psal:
barynek psal:
luig psal:

No jo, neotálej, se snadno řekne jenže když je člověk rád že je rád... To že na netu mizej je jasný jak se doprodávaj takže to asi vypadá že za tuhle cenu je vyprodaj jak na netu tak ve kšeftech a za chvíli máme po botech a po prdeliidontknow

ale dyk ty tvoje žraloci taky nejsou k zahozeníassbigsmile

furt lepší moji žraloci než tvoje blinkrybigsmile

az budu budu zdravej (jako že ne marod, pač s hlavou už nic neudělám) VFF tak vymenim pořešim a budegood se ještě rád přijdeš podívat na kolegu plnotučnýhosmokin


Bandit 4EVER!!!
XJelen (Člen)
05.01.2008 16:53:07
Offline

Re: Vybíráme boty

luig psal:

No jo, neotálej, se snadno řekne jenže když je člověk rád že je rád... To že na netu mizej je jasný jak se doprodávaj takže to asi vypadá že za tuhle cenu je vyprodaj jak na netu tak ve kšeftech a za chvíli máme po botech a po prdeliidontknow

Pravdu díš, dnes Regensburg poslední tři páry v černé, alespoň že měli moje číslogoodsmile1


Strýcfajtr !!!
mape33 (Člen)
05.01.2008 17:00:58
Offline

Re: Vybíráme boty

ja si kupuju vzdycky to co mi hlavne padne na nohu . pak jde vzhled a cena bohuzel. ale ted napodzim jsem si koupil ty nejlevnejsi co b-k maji a velika spokojenost. A dobry jsou taky FORMY. kamoska si je koupila a kdyz jsem je zkusil tak byly taky hodne dobry a hlavne pohyblivy. nektery ty poplastovany drahy navoneny srace stoji za prtsmile1


modra je dobra
ABik (Člen)
05.01.2008 17:18:01
Offline

Re: Vybíráme boty

Ty poplastované mrdky nohu v případě pádu opravdu ochrání, kdežto tvoje pohyblivé gumáky pošlou třeba kotník do věčných lovišť idontknow

K čemu jsou na motorce "pohyblivé boty"? V motoobuvi se jezdí na motorce, jestli chceš na turistický výlet po všech hradech a zámcích v okolí, tak jezdi autem a kup si pohorky idontknow

BTW v Kralovicích byly vždycky pěkňoučké slečny goodcool

mape33 (Člen)
05.01.2008 17:23:35
Offline

Re: Vybíráme boty

no to s tim s tebou jasne ze souhlasim. ale nekdy jsou jak brneni. a potom ja nejezdim zadny okruhy a palbu. mimoto jsem po dost velkych urazu kotniku tak vim o co se jedna ale zaradit ti musi jit. smile1 jojo a Kralovicich porad jeste jsou. akorad nas tricatniku uz si moc nevsimajibigsmilebigsmilebigsmile


modra je dobra
barynek (Člen)
05.01.2008 21:01:39
Offline

Re: Vybíráme boty

XJelen psal:
luig psal:

No jo, neotálej, se snadno řekne jenže když je člověk rád že je rád... To že na netu mizej je jasný jak se doprodávaj takže to asi vypadá že za tuhle cenu je vyprodaj jak na netu tak ve kšeftech a za chvíli máme po botech a po prdeliidontknow

Pravdu díš, dnes Regensburg poslední tři páry v černé, alespoň že měli moje číslogoodsmile1

dyt ty to máš blíž do Chemnitzu ne?idontknow


Bandit 4EVER!!!
XJelen (Člen)
06.01.2008 00:55:09
Offline

Re: Vybíráme boty

barynek psal:
XJelen psal:
luig psal:

No jo, neotálej, se snadno řekne jenže když je člověk rád že je rád... To že na netu mizej je jasný jak se doprodávaj takže to asi vypadá že za tuhle cenu je vyprodaj jak na netu tak ve kšeftech a za chvíli máme po botech a po prdeliidontknow

Pravdu díš, dnes Regensburg poslední tři páry v černé, alespoň že měli moje číslogoodsmile1

dyt ty to máš blíž do Chemnitzu ne?idontknow

Nejblíž to mám do Bayreuth, ale Louis začal se zimním výprodejem, a ten je nejblíž v Řezně. Tak to bylo při cestě.


Strýcfajtr !!!
barynek (Člen)
06.01.2008 09:44:36
Offline

Re: Vybíráme boty

XJelen psal:
barynek psal:
XJelen psal:


Pravdu díš, dnes Regensburg poslední tři páry v černé, alespoň že měli moje číslogoodsmile1

dyt ty to máš blíž do Chemnitzu ne?idontknow

Nejblíž to mám do Bayreuth, ale Louis začal se zimním výprodejem, a ten je nejblíž v Řezně. Tak to bylo při cestě.

A v Bayreuthu je Polo nebo Louis?


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
06.01.2008 10:16:37
Offline

Re: Vybíráme boty

barynek psal:
XJelen psal:
barynek psal:


dyt ty to máš blíž do Chemnitzu ne?idontknow

Nejblíž to mám do Bayreuth, ale Louis začal se zimním výprodejem, a ten je nejblíž v Řezně. Tak to bylo při cestě.

A v Bayreuthu je Polo nebo Louis?

zas jak s děckem, máš vévévé ne?bigsmile


Ne asi
barynek (Člen)
06.01.2008 11:42:43
Offline

Re: Vybíráme boty

luig psal:
barynek psal:
XJelen psal:


Nejblíž to mám do Bayreuth, ale Louis začal se zimním výprodejem, a ten je nejblíž v Řezně. Tak to bylo při cestě.

A v Bayreuthu je Polo nebo Louis?

zas jak s děckem, máš vévévé ne?bigsmile

tys tady chybělfucksickbigsmile
to umí říct každej, máš vévévé, ale odpovědět je tam to nebo ono, ale to ty vlastně neznášheadshakebigsmile


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
06.01.2008 12:06:12
Offline

Re: Vybíráme boty

barynek psal:
luig psal:
barynek psal:


A v Bayreuthu je Polo nebo Louis?

zas jak s děckem, máš vévévé ne?bigsmile

tys tady chybělfucksickbigsmile
to umí říct každej, máš vévévé, ale odpovědět je tam to nebo ono, ale to ty vlastně neznášheadshakebigsmile

se poser pussybigsmile


Ne asi
barynek (Člen)
06.01.2008 12:19:06
Offline

Re: Vybíráme boty

luig psal:
barynek psal:
luig psal:


zas jak s děckem, máš vévévé ne?bigsmile

tys tady chybělfucksickbigsmile
to umí říct každej, máš vévévé, ale odpovědět je tam to nebo ono, ale to ty vlastně neznášheadshakebigsmile

se poser pussybigsmile

assbigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
XJelen (Člen)
06.01.2008 14:13:04
Offline

Re: Vybíráme boty

barynek psal:
XJelen psal:

Nejblíž to mám do Bayreuth, ale Louis začal se zimním výprodejem, a ten je nejblíž v Řezně. Tak to bylo při cestě.

A v Bayreuthu je Polo nebo Louis?

Tak ještě jednoubigsmilebigsmilebigsmile
Nejblíž to mám do Bayreuth, ale Louis začal se zimním výprodejem, a ten je nejblíž v Regensburg.Omlouvám se za český název tohoto universitního města.bigsmile


Strýcfajtr !!!
barynek (Člen)
06.01.2008 21:42:25
Offline

Re: Vybíráme boty

XJelen psal:
barynek psal:
XJelen psal:

Nejblíž to mám do Bayreuth, ale Louis začal se zimním výprodejem, a ten je nejblíž v Řezně. Tak to bylo při cestě.

A v Bayreuthu je Polo nebo Louis?

Tak ještě jednoubigsmilebigsmilebigsmile
Nejblíž to mám do Bayreuth, ale Louis začal se zimním výprodejem, a ten je nejblíž v Regensburg.Omlouvám se za český název tohoto universitního města.bigsmile

ty wogo já jsem pussyidontknowbigsmilebigsmilebigsmile
njn, brejlovecsmile1


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr