Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Pochromování krytu budíku

Bombarďák (Člen)
09.01.2008 20:59:26
Offline

Pochromování krytu budíku

zdar rajdři, nevěděl by někdo z vás, kde si můžu nechat pochromovat budík na B12 v okolí Pardubic (nebo jestli to dělá někdo z vás za dobrej peníz)? A ještě jedna věc, mám ho z jedný strany sedřenej na plošku - cca průměr 2 cm. Vyrovnají mi to tam nebo si to budu muset nejdřív doma nějak vytmelit. Díky.


"Burn rubber, not your soul"
pavel dolínek (Člen)
09.01.2008 21:29:26
Offline

Re: Pochromování krytu budíku

nejlevnejc a v okoli parduc to delaj v klodzku,musis umet po polsky


"una storia italiana"
Meloun (Člen)
09.01.2008 21:33:18
Offline

Re: Pochromování krytu budíku

Tady někde v okolí Jablonce to dělaj..to vim na tuty!
Ale přesněji to budu vědět až zejtra,když si vzpomenu..evil


PURE NAKED BIKE!
inkvizitorr (Administrator)
09.01.2008 22:59:57
Offline

Re: Pochromování krytu budíku

udělaj ti to v preciose v turnově...
http://www.preciosa.com
sedni si doma na prdel, vem si skalpel, oloupej celej původní chrom, pak to vem k lakýroj ať ti to vytmelí a hodí celý do plniče a nakonec si zajeď do turnova... rovnou ti řeknu, že se ti to asi nevyplatí, zkus sehnat jinej, nekrešlej...


doba je temná...
Marcus_86 (Člen)
10.01.2008 00:10:03
Offline

Re: Pochromování krytu budíku

si to zastrikej do barvy mota ... ja to tak mam ... taky sem to mel podreny no ...  vytmelit, nastrikat.

Marcus_86 (Člen)
10.01.2008 00:21:42
Offline

Re: Pochromování krytu budíku

taky mam koupeny chrom sprej ... ale to je vlastne jen takova stribrenka ... blivajs ... takze nezkousej koupit chrom barvu ve spreji :)  Neni to zrcadlove a je to proste fuj. Sem si to koupil na zrcatka ... ale radsi neeee .. sicksicksick

Banditatom (Člen)
10.01.2008 06:52:57
Offline

Re: Pochromování krytu budíku

kup si nějakou pěknou stříbrnou barvu a nacakej to mam to taky agoodgoodgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
nety (Člen)
10.01.2008 07:42:15
Offline

Re: Pochromování krytu budíku

Marcus jo tak to sem stál loni vedle tebe v buchlákách... sem tě poznal právě podle těch budíků v barvě...bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Marcus_86 (Člen)
10.01.2008 11:39:16
Offline

Re: Pochromování krytu budíku

Je to mozne, tehdy ale jeste nebyla moje, ze. Jinak koupil sem ji a je cela pekne rozmr*ana ... tak to po castech ladim no. Jinak v buchlovkach se urcite ukazu.

nety psal:

Marcus jo tak to sem stál loni vedle tebe v buchlákách... sem tě poznal právě podle těch budíků v barvě...bigsmile

Bombarďák (Člen)
10.01.2008 11:41:58
Offline

Re: Pochromování krytu budíku

...... s různejma stříbřenkama, "chromem" ve spreji atd. už pokusy proběhly, ale nebylo to ono. Poslední, opravdu poslední krok by byl asi dát to do barvy mota, ale radši bych to nechal pochromovat. Pokud to nebude stát majlant (jako novej kryt - to jsem se sick z tý ceny) tak to unesu. Jinak pokud by to někdo dělal tady, tak klidně zašlu, beztak to chvíli potrvá než začne sezóna tak mi to neva. Jen ale potřebuju vědět jak to mám připravit. Někdo jste tu říkal, že mám ten starý chrom oloupat? O víkendu to nafotím a dám sem, aby bylo vidět jak je to sedřený.


"Burn rubber, not your soul"
marcoo (Člen)
10.01.2008 11:50:11
Offline

Re: Pochromování krytu budíku

jedinej opravdu stříkanej chrom nabízí  www.mileniumcolors.cz Osi to tu někde vysvětloval.Jakási ALSA

Meloun (Člen)
10.01.2008 11:52:49
Offline

Re: Pochromování krytu budíku

Bráchy si v tý Turnovský Preciose nechal dělat loni šest kusů nejakej plastů z čopra a vyšlo ho to na něco kolem litru...
Když to budeš mít připravený,tak to nebude tak drahý..good


PURE NAKED BIKE!
Pipén (Člen)
11.01.2008 11:55:07
Offline

Re: Pochromování krytu budíku

PIc. Měl jsem stejnej problém. Taky odřeninu a chrom v.....ass Dal jsem to jednomu tejpkovi, kterej to dělá vakuově, vytmelí a cena tak cca 400Kila. Rozhodně nic neloupej a pokud to vykituješ a pak dáš někomu nastříkat, tak ti poděkuje, protože to bude určitě špatně!ass Je lepčí, ať si to okitujou a nacákaj sami. WWW.KUBIDESIGN.CZ

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr