Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Pravidelny servis

martin.vomy (Člen)
15.01.2007 11:19:43
Offline

Pravidelny servis

Ahoj vsichni,
zajimalo by me, jestli nekdo neznate nejaky provereny motoservis v okoli Policky nebo Svitav pro servis B6. Myslim serizeni ventilu, karburatoru, vymena retezovky a hlavne pneuservis. Jde mi o kvalitu prace samozrejme za rozumny penize. Na 350ce jsem si vsechno delal sam, ale tohle je neco jinyho. Mam trochu strach, abych to akorat jeste vic nerozhazel. Diky

Sobull (Člen)
14.01.2008 12:52:34
Offline

Re: Pravidelny servis

Zdravim. Chtěl bych tohle téma trošku oživit...
martin.vomy: Jak jsi to vyřešil? kam jsi to nakonec dal?
Jinak pokud znáte dobrej servis v okolí, tak prosím poraďte. nemusí to být úplně Polička, ale někde v rozumným dosahu... řekněme třeba od Nového Města po V. Mýto a od Hlinska po Mor. Třebovousmile1.
Díkygood

martin.vomy (Člen)
14.01.2008 17:24:24
Offline

Re: Pravidelny servis

No já sem se na to ptal spíš tak předběžne. Bandasku sem koupil na podzim a časem budu muset řešit ty ventily a karburátory. Gumy a řetězovku mám zatim OK. Doufám, že se najde někdo šikovnej a důvěryhodnej.help

Zdenek (Člen)
14.01.2008 17:44:41
Offline

Re: Pravidelny servis

Poličáci,,gumi a karbce ve Vys.Mejtě,koupíš gumu tam,přezutí zadara,to vostatní si uděláte časem sami.Jinak zdravím Zdenek. Pozdravujte Jedlovou.good

Sobull (Člen)
14.01.2008 18:30:58
Offline

Re: Pravidelny servis

Zdenek: Dík, v Mejtě jsem už něco kupoval, asi to tak dopadne, že to tam nakonec dám. Jen zkoušim jestli tu není něco třeba blíž s dobrejma referencema. Ale asi tu není moc lidí z pomezí pardubicka a vysočinysmile2.

martin.vomy (Člen)
14.01.2008 20:24:41
Offline

Re: Pravidelny servis

Taky sem v Mejtě už něco bral, jen by mě zajímaly nějaký reference. Po tom všem, co se tady na fóru probralo o servisech si radši dám bacha, komu motorku svěřuju.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr