Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » protektor ano či ne??

vostroun (Člen)
13.01.2008 13:01:14
Offline

protektor ano či ne??

Zdarec všici,chci se zeptat,jestli se liší hodně jízdní vlastnosti na origo nové pneu,nebo na gumě protektorované??Jasně že se jedná o auto.Mam auto čistě jenom jako přibližovadlo na krátké vzdálenosti a každá kačka co se ušetří na autě se může nacpat do mašiny:-Jde mi o to jestli, se dá normálně vyvážit jako nová a jestli životnost vzorku je stejně dlouhá jako na origo gumě??Jinak by byla pořád i přes zimu na ráfku ,takže žádné časté sundavání a nandavání.Díkgood

Ton@l (Člen)
13.01.2008 13:43:53
Offline

Re: protektor ano či ne??

Osobne bych protektory nekupoval vzhledem k tomu, ze cena nove gumy vetsinou v nejake akci je srovnatelna s cenou protektoru...mozna bych se podival i po gumach s havarek, ale to uz je risk...tot muj nazorgood


Vzdy muze byt hur :-)
zdenek 1 (Člen)
13.01.2008 13:45:33
Offline

Re: protektor ano či ne??

tak třeba já jsem koupil ooctavku a byly k tomu zimní i letní pneu,tak že mám nové,aale na minulém autě jsem vždy na přední nápravu jsem dával nové a na zadek protektor!!! když ti střelí na zadku,tak to jde někdy ještě ukočírovat,kdežto ve předu to je téměř jisté buď svodidlo nebo prot.auto!!protektorovaná pneumatika je určitě méně kvalitnější nežli nová(čistě můj názor) taky se cena od toho odvíjí.


když to jede,je to OK
K.a.s.y.m. (Člen)
13.01.2008 13:46:25
Offline

Re: protektor ano či ne??

dneska se dělají protektory tak ,že se stra guma obrousí až na kostu po celé pneu a nanese se nova guma.Takže máš vlastně novou pneu na starý kostře.jediná záludost je v tom,že každa kostra může být trošku jiná a tím mít i trochu jiné chování,ale pokud s tím nelítáš tak rozdíl nepoznáš.jen se optej někoho kdo v tom dělá jaký ti doporučí.není výrobce jako výrobcesmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
KOŽON (Člen)
13.01.2008 14:11:31
Offline

Re: protektor ano či ne??

Ja bych se protektoru nebál,už proto že na nich jezdí půlka republikysmile1 ,pokud teda nemáš 150koňového golfaevil Ale doporučil bych zabrouzdat na netu a v akcích koupíš nové pneu za stejné prachy jako protektorygood

Fik-B6S (Člen)
13.01.2008 14:19:44
Offline

Re: protektor ano či ne??

Já bych se jich nebál jezdím sice jen zimní ale nemužu si stěžovat...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
bery (Člen)
13.01.2008 15:06:51
Offline

Re: protektor ano či ne??

jestli nejezdíš rychle tak bych se toho nebál.je fakt že některé origo seženeš cenově stejně jak protektor


momentalně zavostalej
Kelly01 (Člen)
13.01.2008 16:08:17
Offline

Re: protektor ano či ne??

bez problémů..

v létě i v zimě do 180km žádný potíže,na služebáky jsem j dával 10let..


God Save The Queen!
nawrc (Člen)
14.01.2008 13:09:57
Offline

Re: protektor ano či ne??

zbytečný, roydíl v ceně je cca.100kc/kus, tím moc neušetříš........gumz sou základ.........radši nepudu týden nabeer, ale gumy dycky nový.........zbytečnej riskgood


"Lepší s Parkinsonem panáka rozlít,než s Alzheimerem zapomenout vypít"
Fik-B6S (Člen)
14.01.2008 13:11:56
Offline

Re: protektor ano či ne??

nawrc psal:

zbytečný, roydíl v ceně je cca.100kc/kus, tím moc neušetříš........gumz sou základ.........radši nepudu týden nabeer, ale gumy dycky nový.........zbytečnej riskgood

na tu stovku jsi přišel jak?


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
nawrc (Člen)
14.01.2008 13:21:04
Offline

Re: protektor ano či ne??

teď sem kupoval nový zimáky na podzim.........protektor cca. 790,- a nová guma 910,-.......radši si připlatim


"Lepší s Parkinsonem panáka rozlít,než s Alzheimerem zapomenout vypít"
K.a.s.y.m. (Člen)
14.01.2008 13:25:00
Offline

Re: protektor ano či ne??

nawrc psal:

teď sem kupoval nový zimáky na podzim.........protektor cca. 790,- a nová guma 910,-.......radši si připlatim

tak to jsou gumy tak možná na filcku,ale trochu větším rozměru je rozdíl taky 1000 na kole a to je hodně znát.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
nawrc (Člen)
14.01.2008 13:28:23
Offline

Re: protektor ano či ne??

tag to potom jo, ja to bral jen na malý auto


"Lepší s Parkinsonem panáka rozlít,než s Alzheimerem zapomenout vypít"
Martin B12 (Člen)
14.01.2008 20:40:44
Offline

Re: protektor ano či ne??

nebrat headshakeheadshakeheadshake


street triple picco
ross (Člen)
14.01.2008 20:54:44
Offline

Re: protektor ano či ne??

na něčem kde jezdíš 120 tak v poho. Dál už bych do toho asi nešel.
Jen si dovolím namítat ke srovnání protektoru a nové gumy někde v Lidlu - asi bych to dal na stejné místo. Pokud někde ve skladu guma leží 3 nebo 4 roky, pak skončí ve výprodejiidontknow


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
martin.vomy (Člen)
14.01.2008 21:16:13
Offline

Re: protektor ano či ne??

goodDo teď jsem jezdil na jetých zimákách (cca 6mm a méně). Když jsem jezdil sadu od Good Yearu asi 4 roky starou, tak z ní začaly čouhat dráty. Tím chci říct, že se najdou i vadné kusy značkových pneu - ale že by to byly hned 2 kusy ze čtyřechidontknow, asi mám smůlu. Na tuto zimu jsem koupil sadu protektorů se dezénem od Continentalu a musím říct, že jsem nikdy nejezdil s gumama, který by na sněhu tak pěkně zabíraly. Zatím žádný problém s vyjetím kamkoli. Je pravda, že si vyvažovačka řekla na jednom místě o 65g závaží (celkem asi 75g), ale při 140km/h ve volantu žádné klepání necítím. Po 5ti tisících km ubyl 1-1,5 mm. Jinak bychom mohli založit nové téma o kvalitě nových pneu v ceně protektorů - osobně si myslím, že to lepší nebude. Ikdyž znám mnoho lidí, kteří si je také chválí. V mém rozměru by rozdíl v ceně oproti nejlevnějším novým gumám byl poměrně velký. Proto jsem zvolil protektor a nelituju.

Pajk (Člen)
14.01.2008 21:18:07
Offline

Re: protektor ano či ne??

Já osobně z protektorů vyléčen. Asi je to 3 roky, že na jednu zimu je zkusim. Přezuli, vyvážili za dva dny začal kmitat volant, tak že to znova vyváží. Odjel jsem bylo to vo hovno lepší, spíš horší hopsal jsem jak na kobyle, tak v týdnu jsem tam jel zas. Zjistili prasklej kord, ale ten samej protektor neměli na skladě, tak pryč, jezdit jsem nemoh, pak za tejden zase  přezout, vyvážit. No a když už se to zdálo dobrý, tak začalo to druhý přední absolutně stějně, hop,hop.hop.hop.hop. Ták že u mě protektor na osobák už nesmí.  fuck

osiris (Člen)
14.01.2008 21:21:54
Offline

Re: protektor ano či ne??

...taky jsem měnil dvě na kord, ale nový, good year a continental :)) rozbít se může všechno


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
15.01.2008 07:24:48
Offline

Re: protektor ano či ne??

Pajk psal:

Já osobně z protektorů vyléčen. Asi je to 3 roky, že na jednu zimu je zkusim. Přezuli, vyvážili za dva dny začal kmitat volant, tak že to znova vyváží. Odjel jsem bylo to vo hovno lepší, spíš horší hopsal jsem jak na kobyle, tak v týdnu jsem tam jel zas. Zjistili prasklej kord, ale ten samej protektor neměli na skladě, tak pryč, jezdit jsem nemoh, pak za tejden zase  přezout, vyvážit. No a když už se to zdálo dobrý, tak začalo to druhý přední absolutně stějně, hop,hop.hop.hop.hop. Ták že u mě protektor na osobák už nesmí.  fuck

to je právě problém nový gumy na starý kostře.I když to prý rentgenujou tak stejně občas něco uteče.měl jsem na autě stejnej problém proto radši dávám origo i když jetý.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr