Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Zrušení osoby blízké

Tomy (Člen)
15.01.2008 22:25:10
Offline

Zrušení osoby blízké

Dnes jsem četl v novinách,že nový silniční zákon přinese zrušení osoby blízké co se týče plechovek a motorek.To není moc dobrá zprávabad

Antihero (Člen)
15.01.2008 22:27:26
Offline

Re: Zrušení osoby blízké

...dalo se to čekat.
...benga nemaji rádi dyž je s nima dlouhodobě vyjebáváno.


There's a pie in the sky when you die.
yello (Člen)
15.01.2008 22:28:34
Offline

Re: Zrušení osoby blízké

jo jo,poplacme si,zrusej nam moznost legalne podvadet...headshake


...che palle !!!
osiris (Člen)
15.01.2008 22:46:51
Offline

Re: Zrušení osoby blízké

yello psal:

jo jo,poplacme si,zrusej nam moznost legalne podvadet...headshake

... good smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pajk (Člen)
15.01.2008 23:01:13
Offline

Re: Zrušení osoby blízké

Já teda nevím, ale to už je jedno z práv každého z nás který je zakotveno v občanským zákoníku a v trestním taky, to že nemusím když nechci napráskat sebe a svoje příbuzný ať se stane cokoliv.

Borák (Člen)
15.01.2008 23:07:51
Offline

Re: Zrušení osoby blízké

zrušit to nemůžou
f přestupkovým a trestným řízení nemůže bejt rozdíl.


...nikdo nevojebe Ježíše...
Myšák (Člen)
15.01.2008 23:26:41
Offline

Re: Zrušení osoby blízké

Budou menit ustavu? surprisedidontknow


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Nosorozec (Člen)
15.01.2008 23:31:26
Offline

Re: Zrušení osoby blízké

pockej to je blbost ne?? to nejde aby to zrusili dyt je to dany v ustave a lze se na tento zakon odvolavat i v jinych pripadech nez jen pri nejakym prestupku!!bad nebo opravte me jestli kecam ale podle me je to tak teda a za tim si stojim!!good


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
Kuna (Člen)
16.01.2008 07:06:41
Offline

Re: Zrušení osoby blízké

Pokud mi přijde fotečka mého vozu, jak jedu rychle, ale nebude tam patrné kdo vůz řídil, tak jako majitel musím podat vysvětlení. Podle nového zákona to tak je. Údajně tam nelze ani použít pravidlo "osoby blízké". Pak se to dělá tak, že se jako majitel s někým domluvím a probíhá to následovně:

Jako majitel podám vysvětlení, že z autem jel pan X, pan X přijde podat vysvětlení a ten už použije pravidlo "osoby blízké".

Výsledek je ten, že majitel podal vysvětlení, čímž je z obliga a pan X podal taky vysvětlení a oba odejdou ruku v ruce do hospody oslavit, jak se zase vymrdalo z buzerzákonem 411...          idontknowidontknowidontknowbigsmile

Mour (Člen)
16.01.2008 07:18:40
Offline

Re: Zrušení osoby blízké

Já si myslím, že kluci parlamentáští to zas tak jednoduché mít nebudou surprised

K.a.s.y.m. (Člen)
16.01.2008 08:02:29
Offline

Re: Zrušení osoby blízké

Těžko zruší něco čím by si pod sebou podřízli větev protože se to týká i jich.A pokud se jim to přeci jen povede tak bude určitě jiná varianta jak se z toho vykroutit.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Fik-B6S (Člen)
16.01.2008 08:08:57
Offline

Re: Zrušení osoby blízké

to se dalo čekat ale někde na netu jsme četl že v tom novým návrhu budou mít chodci přednost i před tramvajema a už zase do toho motali pojem Absolutní přednost...idontknowidontknowfuckfuck


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Koldan (Člen)
16.01.2008 09:03:11
Offline

Re: Zrušení osoby blízké

no tak pokud vím tak to včera vyšlo v blesku a to bych zrovna za věrohodný informace nepovažoval,počkám až o tom něco natočí Novabigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Petr J. (Člen)
16.01.2008 10:37:18
Offline

Re: Zrušení osoby blízké

ale když se o tom povídá i v kasárnách, tak na tom přeci už něco bude....bigsmilebigsmile

bery (Člen)
16.01.2008 11:14:31
Offline

Re: Zrušení osoby blízké

ráno moudřejší večerasmile1


momentalně zavostalej
zdenek 1 (Člen)
16.01.2008 13:21:23
Offline

Re: Zrušení osoby blízké

jo jo mluvil o tom i ten ocas pol.prezident v televizi,viděl i slyšel jsem to na vlastní bulvy!!!ocas mlady,nakopad mu doass fuck


když to jede,je to OK
barynek (Člen)
16.01.2008 17:21:49
Offline

Re: Zrušení osoby blízké

Fik-B6S psal:

to se dalo čekat ale někde na netu jsme četl že v tom novým návrhu budou mít chodci přednost i před tramvajema a už zase do toho motali pojem Absolutní přednost...idontknowidontknowfuckfuck

to bude na přechodech mrtvejch...badsick


Bandit 4EVER!!!
Zdenák (Člen)
17.01.2008 00:34:47
Offline

Re: Zrušení osoby blízké

Nevím no...

mě se stejně osoba blízka moc netýká páč mám služební auto a tím padem to jde na vrub knihy jízd.
Jediná šance je ztratit jako knihu tam je jen nějaká pokutka ale lepší než přijít o noty.
Jen doufám, že to nebudu muset udělat..... headshake


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
K.a.s.y.m. (Člen)
17.01.2008 07:25:22
Offline

Re: Zrušení osoby blízké

Zdenák psal:

Nevím no...

mě se stejně osoba blízka moc netýká páč mám služební auto a tím padem to jde na vrub knihy jízd.
Jediná šance je ztratit jako knihu tam je jen nějaká pokutka ale lepší než přijít o noty.
Jen doufám, že to nebudu muset udělat..... headshake

U služebáku se můžeš vymluvit na to,že to řídil nějaký cizinec.A nejlépe hodně z daleka.na to policajti slyšej taky.Těžko budou vymáhat pokutu na někom z Brazíliesmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Zdenák (Člen)
17.01.2008 09:14:53
Offline

Re: Zrušení osoby blízké

K.a.s.y.m. psal:
Zdenák psal:

Nevím no...

mě se stejně osoba blízka moc netýká páč mám služební auto a tím padem to jde na vrub knihy jízd.
Jediná šance je ztratit jako knihu tam je jen nějaká pokutka ale lepší než přijít o noty.
Jen doufám, že to nebudu muset udělat..... headshake

U služebáku se můžeš vymluvit na to,že to řídil nějaký cizinec.A nejlépe hodně z daleka.na to policajti slyšej taky.Těžko budou vymáhat pokutu na někom z Brazíliesmile1

To je hezký, ale jak napíšu Brazilce do knihy jízd?? bigsmile


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Filous (Člen)
17.01.2008 09:16:08
Offline

Re: Zrušení osoby blízké

Zdenák psal:
K.a.s.y.m. psal:
Zdenák psal:

Nevím no...

mě se stejně osoba blízka moc netýká páč mám služební auto a tím padem to jde na vrub knihy jízd.
Jediná šance je ztratit jako knihu tam je jen nějaká pokutka ale lepší než přijít o noty.
Jen doufám, že to nebudu muset udělat..... headshake

U služebáku se můžeš vymluvit na to,že to řídil nějaký cizinec.A nejlépe hodně z daleka.na to policajti slyšej taky.Těžko budou vymáhat pokutu na někom z Brazíliesmile1

To je hezký, ale jak napíšu Brazilce do knihy jízd?? bigsmile

...no dyš máš trabl s brazilcem, tag tam napiš třeba ňákýho mexíkasurprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
17.01.2008 09:40:59
Offline

Re: Zrušení osoby blízké

Zdenák psal:
K.a.s.y.m. psal:
Zdenák psal:

Nevím no...

mě se stejně osoba blízka moc netýká páč mám služební auto a tím padem to jde na vrub knihy jízd.
Jediná šance je ztratit jako knihu tam je jen nějaká pokutka ale lepší než přijít o noty.
Jen doufám, že to nebudu muset udělat..... headshake

U služebáku se můžeš vymluvit na to,že to řídil nějaký cizinec.A nejlépe hodně z daleka.na to policajti slyšej taky.Těžko budou vymáhat pokutu na někom z Brazíliesmile1

To je hezký, ale jak napíšu Brazilce do knihy jízd?? bigsmile

Tak s tím zkušenost nemám,ale kniha jízd se policajtum neukazuje ne?nebo jo?A pak už záleží na tom komu to auto patří jak to zdůvodní.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
luboss (Člen)
17.01.2008 09:42:42
Offline

Re: Zrušení osoby blízké

tak třeba v Anglii je osoba blízká zachována, ale jsou vyjmenovány přestupky a trestné činy, kdy to není možné využít


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Filous (Člen)
17.01.2008 09:46:42
Offline

Re: Zrušení osoby blízké

luboss psal:

tak třeba v Anglii je osoba blízká zachována, ale jsou vyjmenovány přestupky a trestné činy, kdy to není možné využít

...a tag to bude nejspíš i u nás...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
17.01.2008 10:00:28
Offline

Re: Zrušení osoby blízké

luboss psal:

tak třeba v Anglii je osoba blízká zachována, ale jsou vyjmenovány přestupky a trestné činy, kdy to není možné využít

Tak pokud se nepletu tak v anglii platí pokutu vždy majitel vozidla.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
luboss (Člen)
17.01.2008 10:02:22
Offline

Re: Zrušení osoby blízké

tak v anglii je to trochu specificke ... majiteli prijde foto a tam: jsi majitel, zaplat 100liber,  nebo rekni kdo to je a ten zapalati 200liber :D :D :D


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
K.a.s.y.m. (Člen)
17.01.2008 10:12:20
Offline

Re: Zrušení osoby blízké

Hmm dobrej systémsmile1Oni tam mají vůbec specifika ohledně provozu aut,ale to sem nepatří


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Dog (Člen)
18.01.2008 12:18:44
Offline

Re: Zrušení osoby blízké

Tak jako ostatní nevěřím, že si páni poslanci podříznou vlastní berličku.
Hodně lidí má právní zázor, že by to bylo v rozporu s Ústavou a ta se hned tak měnit nebude.. Já si osobně myslím, že to ještě dost dlouho potrvá.. jestli vůbec něco změní.

joseph (Člen)
18.01.2008 14:01:00
Offline

Re: Zrušení osoby blízké

Osobu blízkou má přece rád každý,tak proč jí rušitidontknow

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr