Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Firma Neal

Lech (Člen)
17.01.2008 09:55:23
Offline

Firma Neal

Zdravim Vás.

Chtěl jsem se jen optat, jestli někdo z vás nezná tuhle firmu: http://www.neal.cz
Možná si tam pojedu pro Bandita, tak zjišťuju informace.

Kdyžtak díky

PALOUS (Člen)
17.01.2008 10:04:20
Offline

Re: Firma Neal

Lech psal:

Zdravim Vás.

Chtěl jsem se jen optat, jestli někdo z vás nezná tuhle firmu: http://www.neal.cz
Možná si tam pojedu pro Bandita, tak zjišťuju informace.

Kdyžtak díky

Vím vo třech kteří chtěj tudle barvu a aj ten rok je gut tak tam mazej bo to naprášímbigsmile


Jebat motorky :-)
miaaow (Člen)
17.01.2008 10:31:34
Offline

Re: Firma Neal

znam, jezdim k nemu do servisu surprised. ale to ti stejne nepomuze asi... smokin. ja bych to byt tebou jela aspon omrknout, za to nic nedas. jako zadnej podraz podle me necekej smile1


Zkusit se má všechno!
nety (Člen)
17.01.2008 20:10:48
Offline

Re: Firma Neal

Kua doufam, že tentokrát už chytíš gut kus....good Já sem vybíral dlouho, ale už je doma good


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Datel (Člen)
17.01.2008 20:25:13
Offline

Re: Firma Neal

nety psal:

Kua doufam, že tentokrát už chytíš gut kus....good Já sem vybíral dlouho, ale už je doma good

Tak to gratuluju! good

KOVAL (Člen)
17.01.2008 20:34:17
Offline

Re: Firma Neal

a co ten štítek na rámu přestříkanej černou barvou? nebo blbě vidim?

Filous (Člen)
17.01.2008 20:44:53
Offline

Re: Firma Neal

KOVAL psal:

a co ten štítek na rámu přestříkanej černou barvou? nebo blbě vidim?

...poněvadž to bylo rozbitý na předek, tag je přestříkanej...je tam neorigo svjetlo...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
KOVAL (Člen)
17.01.2008 21:01:06
Offline

Re: Firma Neal

jo,lampa je klasická replika,no ten štítek je černej asi že to bylo jen lehce na předek tak to jen lehce zastříkli přímo na motorce že jo?smile1good

Datel (Člen)
17.01.2008 21:19:27
Offline

Re: Firma Neal

Jste mě vyděsili volovésurprised jsem se musel jít podívat na tu moji bigsmile

Lech (Člen)
17.01.2008 21:21:16
Offline

Re: Firma Neal

mno a jak moc to může bejt v pí*či?
Nebo už je to zatraceno?
Když řekně majitel byla krešlá - udělalo se tohle tohle a tamto, tak vopravit se dá vše ne?

Lech (Člen)
17.01.2008 21:24:52
Offline

Re: Firma Neal

nety psal:

Kua doufam, že tentokrát už chytíš gut kus....good Já sem vybíral dlouho, ale už je doma good

Jo díky, taky vybírám...už nevim kde bych ty prachy promrd*ávalbigsmile

Americkej (Člen)
17.01.2008 21:26:01
Offline

Re: Firma Neal

Zase nešil, to že je opravovaná, ještě neznamená, že je marná.Prostě si jí podrobně zkoukni, projeď a uvidíš.Cena na ten rok je hodně dobrá!


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
PALOUS (Člen)
17.01.2008 21:39:36
Offline

Re: Firma Neal

Pokud chce někdo libofku tak ať si připravý víc penězgoodjá tenkrát taky kvůli tomu vobulel prachy na dofčusmile2je ale fakt že je furt dost lidí co chtěj nej za nejmíň ale na takovýho wola kterej se toho potřebuje rychle zbavit se musí čekatgoodve finále se furt jezdí a jezdí a projebává čas a prachy a pak když se to sečte tak to dá na dobrej kus kterej už je fuč.Já prodával a prodal a proč?protože ji prostě chtěl proto,že nebyla padlá a takový ty blafy že 01 žere se řešej jen u magorů co většinou nemaj B12bigsmilea jako nepadlou za dobrej peníz v Enku moc není ale Esek zas hafo ale to je hnussickjá to říct můžu páč já ho měl takybigsmilecoolsmokinsmokinsmokin


Jebat motorky :-)
Lech (Člen)
17.01.2008 21:49:18
Offline

Re: Firma Neal

PALOUS psal:

Pokud chce někdo libofku tak ať si připravý víc penězgoodjá tenkrát taky kvůli tomu vobulel prachy na dofčusmile2je ale fakt že je furt dost lidí co chtěj nej za nejmíň ale na takovýho wola kterej se toho potřebuje rychle zbavit se musí čekatgoodve finále se furt jezdí a jezdí a projebává čas a prachy a pak když se to sečte tak to dá na dobrej kus kterej už je fuč.Já prodával a prodal a proč?protože ji prostě chtěl proto,že nebyla padlá a takový ty blafy že 01 žere se řešej jen u magorů co většinou nemaj B12bigsmilea jako nepadlou za dobrej peníz v Enku moc není ale Esek zas hafo ale to je hnussickjá to říct můžu páč já ho měl takybigsmilecoolsmokinsmokinsmokin

jj, vo tom žádná...
...co se týče tý tvojí, tak ta by byla samo taky gut, bohužel v tu chvíli to pro mě nebylo aktuální a navíc ji koupil známýho známej...
Nemusim mít super libovku, musí se mi prostě líbit...
a černech eNek 12tek od 01  vopravdu mooc nejni (alespon na netu)

KOVAL (Člen)
17.01.2008 22:05:53
Offline

Re: Firma Neal

no prostě má rovnanej rám no,to je celý,jako takový vopravy se normálně dělaj,vo tom žádná,taky vopravuju vobčas něco hrozivýho ale abych udělal zástřik na rámu tak že nastříkám i štítek(jestli teda je vopravdu nastříkanej),místo toho abych ho rozdělal dolu tak takovej echt idiot nejsem..smile2
to mně uplně stačí na to abych si udělal vobrázek vo zručnosti toho kdo to vopravoval..smile2
a jako koupit si to jenom proto že ji musim mít černou,tak tomu nerozumim..smile2
já raděj vybírám podle stavu než podle barvy..

Lech (Člen)
17.01.2008 22:11:48
Offline

Re: Firma Neal

jako zas jen podle barvy asi taky neeee...

barynek (Člen)
18.01.2008 08:38:05
Offline

Re: Firma Neal

Filous psal:
KOVAL psal:

a co ten štítek na rámu přestříkanej černou barvou? nebo blbě vidim?

...poněvadž to bylo rozbitý na předek, tag je přestříkanej...je tam neorigo svjetlo...

jak se pozná neorigo světlo??idontknow mám eSko tak nevim..


Bandit 4EVER!!!
inkvizitorr (Administrator)
18.01.2008 09:01:00
Offline

Re: Firma Neal

barynek psal:
Filous psal:
KOVAL psal:

a co ten štítek na rámu přestříkanej černou barvou? nebo blbě vidim?

...poněvadž to bylo rozbitý na předek, tag je přestříkanej...je tam neorigo svjetlo...

jak se pozná neorigo světlo??idontknow mám eSko tak nevim..

myslim že tak, že vypadá jinak než origoidontknow ale mam aprilii, tak taky nevimidontknow


doba je temná...
Filous (Člen)
18.01.2008 09:44:26
Offline

Re: Firma Neal

KOVAL psal:

no prostě má rovnanej rám no,to je celý,jako takový vopravy se normálně dělaj,vo tom žádná,taky vopravuju vobčas něco hrozivýho ale abych udělal zástřik na rámu tak že nastříkám i štítek(jestli teda je vopravdu nastříkanej),místo toho abych ho rozdělal dolu tak takovej echt idiot nejsem..smile2
to mně uplně stačí na to abych si udělal vobrázek vo zručnosti toho kdo to vopravoval..smile2
a jako koupit si to jenom proto že ji musim mít černou,tak tomu nerozumim..smile2
já raděj vybírám podle stavu než podle barvy..

...tag tag, nigdy sem netvrdil, že vopravená motyka je špatná motyka, ale dyš je něgdo takový prase (sorry Prase), že je schopnej nalakovat i výrobní štítek a je mu zatěško vodvrtat dva nejty, tag jag asi probíhala voprava samotná???idontknow ...ale určitě to chce vidět na vlastní bulvy, hodnotit něco podle fotky je pussyvina, jen ten červik pochybnosti by ve mě vrtal uš na první pohletsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
PALOUS (Člen)
18.01.2008 10:04:21
Offline

Re: Firma Neal

A napadlo taky někoho,že v německu maj štítky černý?coolsmokinsmokinsmokin


Jebat motorky :-)
Filous (Člen)
18.01.2008 10:17:25
Offline

Re: Firma Neal

PALOUS psal:

A napadlo taky někoho,že v německu maj štítky černý?coolsmokinsmokinsmokin

...mě to nenapadlo a přiznam se, že sem to ani nevjeděl, tagže esi to je prauda, tag se kaju a velice vomlouvam...nicméně rozbitý to bylo a je mi divný, že by pro německej trch ďáli štítky v jiný barvjeidontknow ...proč???idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
18.01.2008 10:19:58
Offline

Re: Firma Neal

No teda nevim....i když je to vidět blbě(je to malý) tak jsou tam všechny věci dobře čitelný.Tak nevím proč by měl být zalakovaný černou barvou ...to by tam nebylo vidět vůbec,ne?


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Americkej (Člen)
18.01.2008 10:20:44
Offline

Re: Firma Neal

No ten kdo to opravoval, to nejspíš nelakoval.Prostě odvezeš rám a díly k lakošovi, zapomeneš sundat štítek, nebo čekáš, že ho sundá lakýra a neštěstí je hotový.
Když jsem viděl malíře u nás v blázinci(to není nic proti ničemu, já tam byl na civilce), tak ti přišli se stříkačkama a brali to i přes pavučinybigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
PALOUS (Člen)
18.01.2008 10:28:03
Offline

Re: Firma Neal

Filous psal:
PALOUS psal:

A napadlo taky někoho,že v německu maj štítky černý?coolsmokinsmokinsmokin

...mě to nenapadlo a přiznam se, že sem to ani nevjeděl, tagže esi to je prauda, tag se kaju a velice vomlouvam...nicméně rozbitý to bylo a je mi divný, že by pro německej trch ďáli štítky v jiný barvjeidontknow ...proč???idontknow

konečně sem tě dostal šmejdebigsmilecoolasscoolsmokinsmokinsmokin


Jebat motorky :-)
Filous (Člen)
18.01.2008 10:29:18
Offline

Re: Firma Neal

PALOUS psal:
Filous psal:
PALOUS psal:

A napadlo taky někoho,že v německu maj štítky černý?coolsmokinsmokinsmokin

...mě to nenapadlo a přiznam se, že sem to ani nevjeděl, tagže esi to je prauda, tag se kaju a velice vomlouvam...nicméně rozbitý to bylo a je mi divný, že by pro německej trch ďáli štítky v jiný barvjeidontknow ...proč???idontknow

konečně sem tě dostal šmejdebigsmilecoolasscoolsmokinsmokinsmokin

...ty si fakt hovadofuckassbigsmile ...nic neberu spátky, stojim si za svymbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
PALOUS (Člen)
18.01.2008 10:30:02
Offline

Re: Firma Neal

Americkej psal:

No ten kdo to opravoval, to nejspíš nelakoval.Prostě odvezeš rám a díly k lakošovi, zapomeneš sundat štítek, nebo čekáš, že ho sundá lakýra a neštěstí je hotový.
Když jsem viděl malíře u nás v blázinci(to není nic proti ničemu, já tam byl na civilce), tak ti přišli se stříkačkama a brali to i přes pavučinybigsmile

já zas jako pacient ale tam se to bralo zas přez chlastbigsmilebigsmilebigsmile


Jebat motorky :-)
Lech (Člen)
18.01.2008 19:51:27
Offline

Re: Firma Neal

Štítek je origo...
a hlavně je můůůůj bigsmilebigsmile

PALOUS (Člen)
18.01.2008 20:14:14
Offline

Re: Firma Neal

Lech psal:

Štítek je origo...
a hlavně je můůůůj bigsmilebigsmile

jako si ji vzal jo?


Jebat motorky :-)
Lech (Člen)
18.01.2008 20:20:30
Offline

Re: Firma Neal

PALOUS psal:
Lech psal:

Štítek je origo...
a hlavně je můůůůj bigsmilebigsmile

jako si ji vzal jo?

Jako jooo noo, kámoš mi to vočekoval...a gutgood

barynek (Člen)
18.01.2008 22:16:04
Offline

Re: Firma Neal

Tak to gratulacewine, hlavně at je vše oki a hafo kiláků bez krešegood


Bandit 4EVER!!!
Lech (Člen)
18.01.2008 23:31:58
Offline

Re: Firma Neal

vďaka

nety (Člen)
20.01.2008 18:30:51
Offline

Re: Firma Neal

kua gratulejšen a snad to už teď bude good


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr