Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Pár drobností (sundání blinkru, budíků, přepínače ...)

luig (Člen)
20.01.2008 16:52:02
Offline

Pár drobností (sundání blinkru, budíků, přepínače ...)

Zase sem se nudil tak si říkám vychytám ještě nějaký drobnosti na mašině a měl bych pár dotazů.

1. mrknul sem jak bych eventuelně sundal přední blinkry, odšrouboval sem ten "trojuhelník" na kterým sou pláclý a když sem točil matkou blinkru tak šla ven včetně toho šroubku nebo jak to nazvat. To asi neni OK co? Myslim že šroub by měl zůstat v blinkru

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/luig/a.jpg



2. předchozí majitel polepil plech pod budíkama užasnou karbovonou foliísick

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/luig/b.jpg


zaboha nemužu přijít na to jak ho sundám, ty šrouby co sou v něm bych řek že tam sou jenom tak z ass páč když je vyndám tak žádná změna, tady je pohled zespoda:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/luig/c.jpg


prostě kde co povolit nebo kde zabrat abych no nějak dostal dolu páč ta folie je i zespoda


3. nefakčí mi světelná blikačka, někdy blikne někdy ne, musim s tim spínačem různě kvrdlat tak sem sundal celej ten bazmek z řidítek

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/luig/d.jpg


asi to bude chtít nějak proletovat, moc sem se v tom nechtěl hrabat abych něco nepodělal. Neřesil ste to někdo?


4. Všechno hotovo, uklízim bordel, jdu kolem auta koukám že mi nějak divně visí zadní díl vejfuku na autě (P 106 II, 1,6 74kW). Zas upad a už se s tim srát nebudu, má to prostě zasebou. Tak koukám na autokelly kolik koštuje novej a je to nějaký na pussyidontknow. Stejný auto, taky 1,6 ale 65kW od Bosalu 1700, na moje taky bosal ale za 3700idontknow Nemáte konkrétně s touhle károu zkušenosti co se týče vejfucků? Nejde mi do hlavy jak 10kW výkonu stejnýho auta a motoru dělá takovej rozdíl v ceně. Nebo poradte kdyžtak nějakej shop s vejfukama na plechovkysmile1

Díky moc za radygoodsmile1

Editoval osiris (20.01.2008 19:59:20)


Ne asi
SLUGI (Člen)
20.01.2008 17:12:32
Offline

Re: Pár drobností (sundání blinkru, budíků, přepínače ...)

... 1) blinkry bych neřešil
    2) tu folii bych nahřál fénem a sloupl
    3+4) elektrikář nejsem a do aut nedělám  headshake  smile1


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Fik-B6S (Člen)
20.01.2008 17:15:14
Offline

Re: Pár drobností (sundání blinkru, budíků, přepínače ...)

k ty 3 eletrikář sice nejdem ale určitě to bude oxidací dosedacích plosh toho spinače.
Stačí vyčisti...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
K.a.s.y.m. (Člen)
20.01.2008 17:24:05
Offline

Re: Pár drobností (sundání blinkru, budíků, přepínače ...)

Fik-B6S psal:

k ty 3 eletrikář sice nejdem ale určitě to bude oxidací dosedacích plosh toho spinače.
Stačí vyčisti...

nastříkat Contactolem a bude to OK


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
luig (Člen)
20.01.2008 17:24:09
Offline

Re: Pár drobností (sundání blinkru, budíků, přepínače ...)

SLUGI psal:

2) tu folii bych nahřál fénem a sloupl

To je sice pravda ale je tam evidentně daná tak že ten plech byl sundanej páč je vidět jak je ohlá přes kraj toho plechu a pak je to tam zas namontovaný tak bych to chtěl sundat a odlepit komplet


Fik-B6S psal:

k ty 3 eletrikář sice nejdem ale určitě to bude oxidací dosedacích plosh toho spinače.
Stačí vyčisti...

A nedá se k těm kontaktům dostat nějak ze strany toho žlutýho spínače? Nějak ho vyndat? Páč z ty strany co je fotka k tomu právě je na pussy přístup


Ne asi
Fik-B6S (Člen)
20.01.2008 17:30:42
Offline

Re: Pár drobností (sundání blinkru, budíků, přepínače ...)

luig psal:

A nedá se k těm kontaktům dostat nějak ze strany toho žlutýho spínače? Nějak ho vyndat? Páč z ty strany co je fotka k tomu právě je na pussy přístup

NO a co když z toho sundáš ty 4 šroubky tak by jsi to z toho měl celý vytáhnout sand by to nemělo bý zas tak horzný když tak si trochu zanadavaš při tom když to budeš dávat dohromady ale myslím že to pude v pohodě a nebo to zkus jen nastříkat tím Kontakt sprejem možná to pomůže...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Marcus_86 (Člen)
20.01.2008 17:34:53
Offline

Re: Pár drobností (sundání blinkru, budíků, přepínače ...)

1) Jo, ten sroub ma v tom blinkru zustat,  --------l------- ten sroub jednou stranou drzi uchyceni na motorce a druhou drzi ten blinkr ... je rozdeleny na 2 ... hlavicka je proste uprostred. Tys proste povolil tu cast, ktera drzi sroub na blinkru a ne uchceni blinkru na masine. Mam doma ve skrini 4 origa, taky je prodava duff pokud tam neco vykktis smile1
2) Karbonovu folii strni, ty srouby tam nemaji zadny vyznam, daji se vysroubovat. Ja si tam na jejich pozice nalepim teplomer a hodiny. Ale prijde mi to az za tyden. Jinak ze spoda tam tu folii nech a vykasli se na to. V pripade, ze to chces resit poradne : Musis sundat predni kryt budiku, pokud nejde, sundej svetlo, ja na to potreboval kratky krizak. Kdyz sundas ten kryt, tak jsou tam po boku 2 matky s podlozkama, vysrubuj a cele budiky vytahni ... je to tam na gumach. pak uz si ji snadno odlepis. Je to prace cca asi na 20 minut, kdyz nevis jak na to.
3) tak tam mas na te sirene spatny zaoxidovany kontakt, predpokladam, toto sem jeste neresil ... ale rozebrane sem to mel bigsmile Chtelo by to vycistit kontakt, jestli k tomu neni pristrup, tak tam alespon strikni antikoroznim sprejem no.
4) Kdyz ti upad vyfuk, tak si ho autogenem privar. (tecka)

luig (Člen)
20.01.2008 17:47:40
Offline

Re: Pár drobností (sundání blinkru, budíků, přepínače ...)

Marcus, díky za rady good
Rozdělávat ty 4 šroubky se mi právě nechtělo páč sem se bál aby mi z toho nevyskákali pérka nebo nějaký drobnosti a nebylo to v tahu. Zkusim sprej a uvidí se. Jinak na ty blinkry sem pak přišel ale jen tak pro sichr. A vejfuk bych zavařil, zrovna tak jako prostřední díl, neni problém ale předchozí majitel ho vytuzil sportovní koncovkou která dělá rachot až z toho zalejhaj uši a k tomu je zadní díl už x-krát vařenej a vyrezlej takže už se na to asi vyseru a vyhodim ho. Jo a tu folii asi fakt strhnu zezhora, než tam něco podělat. Ale jde to právě bost blbě, trhá se to...bad


Ne asi
Eguák (Člen)
20.01.2008 18:36:47
Offline

Re: Pár drobností (sundání blinkru, budíků, přepínače ...)

Na ten fejfuck se zkus se kouknout na www.aci.cz   (možná tu firmu znáš) třeba tam něco najdeš

luig (Člen)
20.01.2008 19:05:52
Offline

Re: Pár drobností (sundání blinkru, budíků, přepínače ...)

Všude je vejfuků 3ass ale pořád nemůžu nikde najít jestli je kromě jinýho tvaru tlumiče i rozdíl ve vnitřnostech, kdyby ne tak bych vzal ten na 65 a nějak ho tam narval ale nevim nevimidontknow


Ne asi
osiris (Člen)
20.01.2008 20:00:33
Offline

Re: Pár drobností (sundání blinkru, budíků, přepínače ...)

luigovi: do technický piš srozumitelný nadpisy prosím smile1 a nedělej v tom hnojník


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
luig (Člen)
20.01.2008 20:06:25
Offline

Re: Pár drobností (sundání blinkru, budíků, přepínače ...)

osiris psal:

luigovi: do technický piš srozumitelný nadpisy prosím smile1 a nedělej v tom hnojník

Já na to myslel ale napadaly mě kraviny jako všehochut a já nevim co a tak jak si to ted rozepsal ty to se mi zas nechtělo aby to nebylo moc dlouhýbigsmile


Ne asi
Filous (Člen)
20.01.2008 20:08:39
Offline

Re: Pár drobností (sundání blinkru, budíků, přepínače ...)

...ten plech na přístrojofce je tam origo nalepenej a ty šrouby tam sou skutečně jen pro vokrasu...vostatní uš sis vyřešilgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr