Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Má 12ka palivovej kohout?

luig (Člen)
21.01.2008 20:00:11
Offline

Má 12ka palivovej kohout?

Rok 03, B12S, má palivovej kohout nebo ne? Vysvětlim později, díky


Ne asi
Datel (Člen)
21.01.2008 20:09:22
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

NE! nepotřebuje Jezdí na bioplyn..............co si naprdím, tolik jedusurprised


Sorry inseminátore....teda moderizátore......smokin

barynek (Člen)
21.01.2008 20:13:02
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

dobre, ale opravdu tomu tak je??? Hasurprised


Bandit 4EVER!!!
XJelen (Člen)
21.01.2008 20:28:21
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

luig a barynek: to jsem zvědavej co vy dva umělci jste zase vymysleliidontknow komické duo von Khomutau, vás dva chci vidět naživobigsmile to musí bejt ranec srandy. Počítám, že v okolí musíte bejt vyhlášenýgoodbigsmile


Strýcfajtr !!!
luig (Člen)
21.01.2008 20:29:18
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

XJelen psal:

luig a barynek: to jsem zvědavej co vy dva umělci jste zase vymysleliidontknow komické duo von Khomutau, vás dva chci vidět naživobigsmile to musí bejt ranec srandy. Počítám, že v okolí musíte bejt vyhlášenýgoodbigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile přesně, ted si na to kápnulgood


Ne asi
luig (Člen)
21.01.2008 20:30:19
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

luig psal:
XJelen psal:

luig a barynek: to jsem zvědavej co vy dva umělci jste zase vymysleliidontknow komické duo von Khomutau, vás dva chci vidět naživobigsmile to musí bejt ranec srandy. Počítám, že v okolí musíte bejt vyhlášenýgoodbigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile přesně, ted si na to kápnulgood

jinak do Sokolova to neni zas tak daleko, až je nakopnem tak se ti přijedem ukázat osobněsmile1


Ne asi
barynek (Člen)
21.01.2008 20:32:19
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

luig psal:
luig psal:
XJelen psal:

luig a barynek: to jsem zvědavej co vy dva umělci jste zase vymysleliidontknow komické duo von Khomutau, vás dva chci vidět naživobigsmile to musí bejt ranec srandy. Počítám, že v okolí musíte bejt vyhlášenýgoodbigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile přesně, ted si na to kápnulgood

jinak do Sokolova to neni zas tak daleko, až je nakopnem tak se ti přijedem ukázat osobněsmile1

jen aby to pak zvladnulbigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
XJelen (Člen)
21.01.2008 20:36:21
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

barynek psal:
luig psal:
luig psal:

bigsmilebigsmilebigsmile přesně, ted si na to kápnulgood

jinak do Sokolova to neni zas tak daleko, až je nakopnem tak se ti přijedem ukázat osobněsmile1

jen aby to pak zvladnulbigsmilebigsmile

Pošlu na vás nejdřív naše Kadaňský výzvědný komandofuckbigsmilejak vás tak čtu - nejsem sebevrahsurprisedhelpbigsmile


Strýcfajtr !!!
barynek (Člen)
21.01.2008 20:39:15
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

XJelen psal:
barynek psal:
luig psal:


jinak do Sokolova to neni zas tak daleko, až je nakopnem tak se ti přijedem ukázat osobněsmile1

jen aby to pak zvladnulbigsmilebigsmile

Pošlu na vás nejdřív naše Kadaňský výzvědný komandofuckbigsmilejak vás tak čtu - nejsem sebevrahsurprisedhelpbigsmile

uz ted se snim rozlučevilbigsmile


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
21.01.2008 20:41:58
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

OK, nejdřív odpověz na dotaz pak ti to vysvětlíme


Ne asi
hide (Člen)
21.01.2008 20:43:06
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

tak ma nebo nema??

barynek (Člen)
21.01.2008 20:43:28
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

luig psal:

OK, nejdřív odpověz na dotaz pak ti to vysvětlíme

a neboj se do toho vysvětlování opřít, víš že já snesu hodněassbigsmile


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
21.01.2008 20:44:30
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

hide psal:

tak ma nebo nema??

To chce klid, nejdřív se tu probere 3ass pussyovin, prdelek, srandiček a teprv pak se pujde na podstatu dotazu. Sme přeci v technický poradně nebigsmile


Ne asi
barynek (Člen)
21.01.2008 20:47:00
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

luig psal:
hide psal:

tak ma nebo nema??

To chce klid, nejdřív se tu probere 3ass pussyovin, prdelek, srandiček a teprv pak se pujde na podstatu dotazu. Sme přeci v technický poradně nebigsmile

no Luigi ty jsi dotaz vznesl, že se nenašel nikdo kompetentní na odpověď za to já nemužuheadshakebigsmile


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
21.01.2008 20:48:19
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

barynek psal:
luig psal:
hide psal:

tak ma nebo nema??

To chce klid, nejdřív se tu probere 3ass pussyovin, prdelek, srandiček a teprv pak se pujde na podstatu dotazu. Sme přeci v technický poradně nebigsmile

no Luigi ty jsi dotaz vznesl, že se nenašel nikdo kompetentní na odpověď za to já nemužuheadshakebigsmile

A říkam něco píčo? Pardon pussy

PS.: Perte sem srandičky dokud nám tenhle dotaz Ossi nesmažebigsmile


Ne asi
ross (Člen)
21.01.2008 20:54:09
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

B12 nemá nic, natož kohoutass


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
barynek (Člen)
21.01.2008 20:57:29
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

ross psal:

B12 nemá nic, natož kohoutass

první fundovaná odpověď která potěší, Luigi?coolass


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
21.01.2008 20:59:24
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

barynek psal:
ross psal:

B12 nemá nic, natož kohoutass

první fundovaná odpověď která potěší, Luigi?coolass

i když bral bych to s rezervou, od polotučnýhobigsmile

bando, nějakej plnotučnej, ne jebkař nebo polotučnej. Má B12S 03 palivovej kohou s označením ON, RES a PRI? tot otázka, díkygood
nehrňtě se s odpověďma zas až tak...


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
21.01.2008 21:02:15
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

barynek psal:
barynek psal:
ross psal:

B12 nemá nic, natož kohoutass

první fundovaná odpověď která potěší, Luigi?coolass

i když bral bych to s rezervou, od polotučnýhobigsmile

bando, nějakej plnotučnej, ne jebkař nebo polotučnej. Má B12S 03 palivovej kohou s označením ON, RES a PRI? tot otázka, díkygood
nehrňtě se s odpověďma zas až tak...

Nepřekrucuj původní otázku, žádny má s označením blabla... Prostě má/nemá, ANO/NE.


Ne asi
barynek (Člen)
21.01.2008 21:03:05
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

luig psal:
barynek psal:
barynek psal:


první fundovaná odpověď která potěší, Luigi?coolass

i když bral bych to s rezervou, od polotučnýhobigsmile

bando, nějakej plnotučnej, ne jebkař nebo polotučnej. Má B12S 03 palivovej kohou s označením ON, RES a PRI? tot otázka, díkygood
nehrňtě se s odpověďma zas až tak...

Nepřekrucuj původní otázku, žádny má s označením blabla... Prostě má/nemá, ANO/NE.

jen upřesnuju, kdyby někdo tápalfuck


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
21.01.2008 21:03:12
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

Koukám že tady se rozumný odpovědi stejně nedočkáme, seru na to...smile2


Ne asi
barynek (Člen)
21.01.2008 21:04:11
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

luig psal:

Koukám že tady se rozumný odpovědi stejně nedočkáme, seru na to...smile2

mas recht, ser na to


Bandit 4EVER!!!
ross (Člen)
21.01.2008 21:04:30
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

luig/barynek - hoši, vám by měl někdo sebrat klávesnicecool


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
VikecB12 (Člen)
21.01.2008 21:07:43
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

Vy dvá umělci,měl sem 01 a ta kohout měla,tuším že je to stejnej tyo jako 03...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
barynek (Člen)
21.01.2008 21:15:10
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

ross psal:

luig/barynek - hoši, vám by měl někdo sebrat klávesnicecool

a kam mame napsat takovej dotaz když ne do technický poradny??? poraď pane chytrej. Ona to totiz nebyla prdel, ale normalni seriozni dotaz


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
21.01.2008 21:16:48
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

VikecB12 psal:

Vy dvá umělci,měl sem 01 a ta kohout měla,tuším že je to stejnej tyo jako 03...

fajn, takže je na pravý straně pod nádrží nad karbcem, že? Já ho prostě na svý fotce nevidim, Luig ho na svý polotučný má, to je celej problémhelp. Když sem někdo postne foto nebo si bude jistej, budem vděční oba dva a dáme pracky z klávesnicbigsmile


Bandit 4EVER!!!
Zdenousek (Člen)
21.01.2008 21:24:38
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

Neumíš fotit kohouty...idontknowbigsmilebigsmilecool


My letci máme ocelové ptáky...
barynek (Člen)
21.01.2008 21:27:12
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

Zdenousek psal:

Neumíš fotit kohouty...idontknowbigsmilebigsmilecool

někdo neumí fotit kohouty, někdo neni schopnej odpovědět na otázku. Máš B12 tak jdi do garage a koukni se ne?idontknow To je pořád keců a rada žádnáheadshakesmile2


Bandit 4EVER!!!
Zdenousek (Člen)
21.01.2008 21:31:35
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

Já kohout mam, ale mam 01... smile1


My letci máme ocelové ptáky...
barynek (Člen)
21.01.2008 21:37:02
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

Zdenousek psal:

Já kohout mam, ale mam 01... smile1

výborně, děkuji. Vzhledem k tomu že máš už novej model tak bych ho hledal i na 03, děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek večeragoodgoodgood

jinak jsi měl pravdu, neumím fotit kohoutybigsmile


Bandit 4EVER!!!
kolibra (Člen)
21.01.2008 21:38:27
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

Ja kohuta nemam a mam 05 idontknow GSx 1200+200.


XXX
Zdenousek (Člen)
21.01.2008 21:40:55
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

Vzhledem k tomu, že na fotce nejni vidět, tak tam třeba nemáš ten plastovej černej bazmek...to si myslim že je teoreticky možný smokin


My letci máme ocelové ptáky...
osiris (Člen)
21.01.2008 21:58:19
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

...přesouvám z technický do hnojníku


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
21.01.2008 22:09:42
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

osiris psal:

...přesouvám z technický do hnojníku

Vogo Osi,to tam toho moc nezbydebigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
21.01.2008 22:12:07
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

barynek psal:
VikecB12 psal:

Vy dvá umělci,měl sem 01 a ta kohout měla,tuším že je to stejnej tyo jako 03...

fajn, takže je na pravý straně pod nádrží nad karbcem, že? Já ho prostě na svý fotce nevidim, Luig ho na svý polotučný má, to je celej problémhelp. Když sem někdo postne foto nebo si bude jistej, budem vděční oba dva a dáme pracky z klávesnicbigsmile

Tak se skus podívat z levé strany.smile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
barynek (Člen)
21.01.2008 22:12:12
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

kolibra psal:

Ja kohuta nemam a mam 05 idontknow GSx 1200+200.

ty máš stříkačkuheadshake


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
21.01.2008 22:12:42
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

osiris psal:

...přesouvám z technický do hnojníku

pozdě ale přecebigsmile


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
21.01.2008 22:14:42
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

VikecB12 psal:
barynek psal:
VikecB12 psal:

Vy dvá umělci,měl sem 01 a ta kohout měla,tuším že je to stejnej tyo jako 03...

fajn, takže je na pravý straně pod nádrží nad karbcem, že? Já ho prostě na svý fotce nevidim, Luig ho na svý polotučný má, to je celej problémhelp. Když sem někdo postne foto nebo si bude jistej, budem vděční oba dva a dáme pracky z klávesnicbigsmile

Tak se skus podívat z levé strany.smile1

surprised dík, jinde bych to snad ani nehledal, byt se to z diskuze může zdátidontknow ale jsem brejlovec, špatnej úhel, špatný světlo a nevidim nic, no a doma jsem nebyl ani nepamatuju abych to očíhnul osobně, chjosmile2


Bandit 4EVER!!!
XJelen (Člen)
21.01.2008 22:17:02
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

barynek psal:
VikecB12 psal:

Vy dvá umělci,měl sem 01 a ta kohout měla,tuším že je to stejnej tyo jako 03...

fajn, takže je na pravý straně pod nádrží nad karbcem, že? Já ho prostě na svý fotce nevidim, Luig ho na svý polotučný má, to je celej problémhelp. Když sem někdo postne foto nebo si bude jistej, budem vděční oba dva a dáme pracky z klávesnicbigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/XJelen/photo913.jpg


Je to z tvojí fotky z profilusurprised a teď vy! Ruce z klávesnice, alespoň na týdenfuckbigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
kolibra (Člen)
21.01.2008 22:18:31
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

barynek psal:
kolibra psal:

Ja kohuta nemam a mam 05 idontknow GSx 1200+200.

ty máš stříkačkuheadshake

To neni strikacka to je obludariumsmokin se vstrikovanim paliva ass
jinak o tom kohutovy ze tam neni vim ja ze jen aby ste zavideli autoBUSom bez kohutakom.

Toz kakra aj ten kohut mze zustat v hnojniku.nebylo by mu lip na taliri.fuck


XXX
barynek (Člen)
21.01.2008 22:22:08
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

XJelen psal:
barynek psal:
VikecB12 psal:

Vy dvá umělci,měl sem 01 a ta kohout měla,tuším že je to stejnej tyo jako 03...

fajn, takže je na pravý straně pod nádrží nad karbcem, že? Já ho prostě na svý fotce nevidim, Luig ho na svý polotučný má, to je celej problémhelp. Když sem někdo postne foto nebo si bude jistej, budem vděční oba dva a dáme pracky z klávesnicbigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … oto913.jpg
Je to z tvojí fotky z profilusurprised a teď vy! Ruce z klávesnice, alespoň na týdenfuckbigsmilebigsmile

už na to dneska nesáhnu, jdu spát. Jinak je to moje fotka, ale jak říkam, brejlovec, černá barva motoru a kohoutu a špatnej úhel..headshakebad
ale aspoň seš připravenej na ten vejvar až nás uvidíš v reálu (ne aby ses zaleklbigsmile ), ani komando z Kadaně nemusíš posílat


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
22.01.2008 15:41:58
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

Ivoši, nemám slov, nechci tu rozmazávat tvoje technický znalosti ale čeho je moc toho je moc, posílal si mi fotky, já tobě, vždycky z LEVY strany, a ted sem napíšeš zas takovej kyd že napravo ho nemáš. Neříkám že se nemůžes splíst nebo přepsat ale radim ti, když už se sereš do technickejch věcí, přečti si po sobě cos napsal, nadechni se, zamysli, zhodnot to jestli to je jak si myslel a pak to sem teprv dej. Neni to totiž poprvý. Na druhou stranu se někdy už ani nedivim že to tu je samá prdel, někdy to fakt vypadá jako bysme si ji dělali. Jinak díky všem a Ivošku, ty přemejšlej o technický spojitosti karbce, stříkačky a šestipístkugood. Zdarš


Ne asi
luig (Člen)
22.01.2008 15:46:06
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

Jinak tady je to vysvětlení celý týhle srandy. Začalo to tak že projíždim poradnu co je tu zas novýho a v dotazu na palivovej kohout se někdo ptal kde je kohout na 650 karbec. Ivoš na ICQ, znalej odborník přes Bandasky a já mu tedy píšu: Hele pussy, 650 je karbec? Já myslel že sříkačka. A on: ne, první 650 měli skutečně karbec, až pak stříkačku...Já taky nemám kohout... A tak to celý začalo


Ne asi
ross (Člen)
22.01.2008 16:48:26
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

luig psal:

Ivoši, nemám slov, nechci tu rozmazávat tvoje technický znalosti ale čeho je moc toho je moc, posílal si mi fotky, já tobě, vždycky z LEVY strany, a ted sem napíšeš zas takovej kyd že napravo ho nemáš. Neříkám že se nemůžes splíst nebo přepsat ale radim ti, když už se sereš do technickejch věcí, přečti si po sobě cos napsal, nadechni se, zamysli, zhodnot to jestli to je jak si myslel a pak to sem teprv dej. Neni to totiž poprvý. Na druhou stranu se někdy už ani nedivim že to tu je samá prdel, někdy to fakt vypadá jako bysme si ji dělali. Jinak díky všem a Ivošku, ty přemejšlej o technický spojitosti karbce, stříkačky a šestipístkugood. Zdarš

nahlašte, jak pojedete na nějakej sraz - musím vás vidětgood vobadvasurprisedbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
luig (Člen)
22.01.2008 17:08:49
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

ross psal:

nahlašte, jak pojedete na nějakej sraz - musím vás vidětgood vobadvasurprisedbigsmile

Nějak se mi to tu přestává líbit, neřeknu že neberu určitý věci s humorem ale prostě sme se dohadovali kdo má pravdu, zeptal sem se a hned sme za debily který musí vidět každej, jenom aby si řek jo to sou ty dva čuráci co nevěděj na čem jezděj... Sorry ale tak mi to tu někdy připadá


Ne asi
XJelen (Člen)
22.01.2008 18:06:44
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

luig psal:
ross psal:

nahlašte, jak pojedete na nějakej sraz - musím vás vidětgood vobadvasurprisedbigsmile

Nějak se mi to tu přestává líbit, neřeknu že neberu určitý věci s humorem ale prostě sme se dohadovali kdo má pravdu, zeptal sem se a hned sme za debily který musí vidět každej, jenom aby si řek jo to sou ty dva čuráci co nevěděj na čem jezděj... Sorry ale tak mi to tu někdy připadá

Nechápu tvou rozladěnostidontknow cos čekal? Si to přečti od začátku znovasurprised na otázku jestli má na mašině kohout bych tipoval tak max Losera (sorry Zbyňďo, vím, že víšsmile1)a nebo druhá varianta, ještě se vám nepovedlo dojet až k rezervěbigsmile
Pokud to měla být sranda, pak se povedlagood pokud ne...pak takybigsmile


Strýcfajtr !!!
luig (Člen)
22.01.2008 18:37:30
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

XJelen psal:

Nechápu tvou rozladěnostidontknow cos čekal? Si to přečti od začátku znovasurprised na otázku jestli má na mašině kohout bych tipoval tak max Losera (sorry Zbyňďo, vím, že víšsmile1)a nebo druhá varianta, ještě se vám nepovedlo dojet až k rezervěbigsmile
Pokud to měla být sranda, pak se povedlagood pokud ne...pak takybigsmile

Sranda to být neměla, Barynek si stál za svým že ho na mašině prostě nemá a ani mít nemusí když má palivoměr (já vim, zní to jako dalši vtip ale je to tak). Už sem neměl sílu se s nim dál hádat tak sem si řek že možnost bude se tu zeptat at to vidí sám...
A čekal sem že se k tomu někdo vyjádří seriozně a pochopí že každej nemůže vědět všechno

PS.: Sorry kamaráde, musel sem to vyzvonit abych to tu všechno objasnil


Ne asi
osiris (Člen)
22.01.2008 18:42:00
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

...říká se: "sám svého štěstí strůjcem" smile1 kdyby jste si vobčas vodpustili ty vomáčky kolem, tak si nezmrvíte téma a možná se to nezvrhne ve "vašem" stylu bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
luig (Člen)
22.01.2008 18:47:13
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

osiris psal:

...říká se: "sám svého štěstí strůjcem" smile1 kdyby jste si vobčas vodpustili ty vomáčky kolem, tak si nezmrvíte téma a možná se to nezvrhne ve "vašem" stylu bigsmile

asi máš pravdu


Ne asi
ross (Člen)
22.01.2008 20:25:58
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

luig psal:
ross psal:

nahlašte, jak pojedete na nějakej sraz - musím vás vidětgood vobadvasurprisedbigsmile

Nějak se mi to tu přestává líbit, neřeknu že neberu určitý věci s humorem ale prostě sme se dohadovali kdo má pravdu, zeptal sem se a hned sme za debily který musí vidět každej, jenom aby si řek jo to sou ty dva čuráci co nevěděj na čem jezděj... Sorry ale tak mi to tu někdy připadá

nedělej zagorku a ber to s humorem woe


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
barynek (Člen)
22.01.2008 21:03:27
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

luig psal:
XJelen psal:

Nechápu tvou rozladěnostidontknow cos čekal? Si to přečti od začátku znovasurprised na otázku jestli má na mašině kohout bych tipoval tak max Losera (sorry Zbyňďo, vím, že víšsmile1)a nebo druhá varianta, ještě se vám nepovedlo dojet až k rezervěbigsmile
Pokud to měla být sranda, pak se povedlagood pokud ne...pak takybigsmile

Sranda to být neměla, Barynek si stál za svým že ho na mašině prostě nemá a ani mít nemusí když má palivoměr (já vim, zní to jako dalši vtip ale je to tak). Už sem neměl sílu se s nim dál hádat tak sem si řek že možnost bude se tu zeptat at to vidí sám...
A čekal sem že se k tomu někdo vyjádří seriozně a pochopí že každej nemůže vědět všechno

tož co už, já to uznávám, na techniku nejsem - co oči nevidí, halva nebere. Navíc mám ted jiný problémy než řešit kohout (kterej už vím že tam 100% jebigsmile )bad
PS.: Sorry kamaráde, musel sem to vyzvonit abych to tu všechno objasnil

Osi: ta omáčka je skoro všude, ale nikdo si z toho moc nedělá, ale ty jsi moderátor a já to respektuju, že jsi to přesunul na hnojiště, no problemgood

a všem ostatním, co si myslí že jsme 2 čuráci a pussy co si ze všeho dělaj ass - stačilo by se kouknout jak se k některým věcem vyjadřujete vy a viděli byste, že to je taky kolikrát samá srandička a rada se mihne z velký dálky... a nikdo o vás hned netvrdí, že vás musí vidět (holt tu není každej inženýr a já už vubec ne) jen proto, že jste něco nevěděli.

ross - on neni Zagorka, na to vem jed, ale chtěli jsme pouze radu, no..


Bandit 4EVER!!!
osiris (Člen)
22.01.2008 21:23:43
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

barynkoj: no ale uznej, že tohle už bylo příliš
...než jsem to přehodil, tak až v třiadvacátým příspěvku něco normálního, co se do "technický" hodí, přičemž skóre je tuším (znovu to počítat nebudu) 24:3 ve prospěch pussyovin jen do tý doby než jsem to převeksloval (dál je to ale stejně v podobným duchu) smile1

ps: čti: http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=4095


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Datel (Člen)
22.01.2008 21:24:59
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

Tak jestli vás to uklidní, tak já vás vidět nechcu smokin

barynek (Člen)
22.01.2008 23:01:24
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

Osi - ale tak jako jo, dyk říkam, že bez problemu good

Datel - smula, jednou se ti to stejne postestiassbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
23.01.2008 07:08:04
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

To barynek a luig:Ono by si možná z vás nikdo takovou ass nedělal,ale když si po sobě někdy přečtete co jste napsali.Tak si hlavně děláteass jeden z druhýho navzájem a ten ostatek už se jen veze.smile1smile1
Takže bejt váma beru to v klidu.goodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
barynek (Člen)
23.01.2008 09:11:14
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

K.a.s.y.m. psal:

To barynek a luig:Ono by si možná z vás nikdo takovou ass nedělal,ale když si po sobě někdy přečtete co jste napsali.Tak si hlavně děláteass jeden z druhýho navzájem a ten ostatek už se jen veze.smile1smile1
Takže bejt váma beru to v klidu.goodgood

prdel si děláme ze sebe, to jo, na tom už nic nezměnímeheadshake
A jinak my jsme klidní, kein stressgood


Bandit 4EVER!!!
VikecB12 (Člen)
23.01.2008 13:43:55
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

luig psal:
osiris psal:

...říká se: "sám svého štěstí strůjcem" smile1 kdyby jste si vobčas vodpustili ty vomáčky kolem, tak si nezmrvíte téma a možná se to nezvrhne ve "vašem" stylu bigsmile

asi máš pravdu

Šak s tou vomáčkou vokolo je to stejně lepší,bez těch keců by sem nikdo nic nepsal a byla by to nuda jako na ostatních forech,kde mají jeden příspěvek za 3 dny...goodsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
barynek (Člen)
23.01.2008 14:04:48
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

VikecB12 psal:
luig psal:
osiris psal:

...říká se: "sám svého štěstí strůjcem" smile1 kdyby jste si vobčas vodpustili ty vomáčky kolem, tak si nezmrvíte téma a možná se to nezvrhne ve "vašem" stylu bigsmile

asi máš pravdu

Šak s tou vomáčkou vokolo je to stejně lepší,bez těch keců by sem nikdo nic nepsal a byla by to nuda jako na ostatních forech,kde mají jeden příspěvek za 3 dny...goodsmile1

teďs to rozštípbigsmilegood


Bandit 4EVER!!!
misi (Člen)
23.01.2008 14:05:43
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

luig psal:

Rok 03, B12S, má palivovej kohout nebo ne? Vysvětlim později, díky

Moje má ale dal jsem na rezervu a vykroutil páčku. bigsmile


Blu one.... old one
osiris (Člen)
23.01.2008 16:46:26
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

vikecoj: mluvíme vo TECHNICKÝ PORADNĚ, kde bychom z toho nemuseli dělat vyloženě chat o pussyovinách který si můžeš psát v diskuzi good (taky mi to v technický sem tam ulítne, ale některý jsou jak urvaný z řetězu surprised bigsmile)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
23.01.2008 17:55:39
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

Já vím,ale kdyš vono se to vždycky tak zvrtne....bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
24.01.2008 11:14:03
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

VikecB12 psal:

Já vím,ale kdyš vono se to vždycky tak zvrtne....bigsmile

Ale je to evoluce, nebo degradace?helpsurprised
bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
barynek (Člen)
24.01.2008 11:14:47
Offline

Re: Má 12ka palivovej kohout?

osiris psal:

vikecoj: mluvíme vo TECHNICKÝ PORADNĚ, kde bychom z toho nemuseli dělat vyloženě chat o pussyovinách který si můžeš psát v diskuzi good (taky mi to v technický sem tam ulítne, ale některý jsou jak urvaný z řetězu surprised bigsmile)

jmenovitě?bigsmile


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr