Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » vyzvejkany srouby

Bandit-Kralik (Člen)
27.01.2008 21:15:26
Offline

vyzvejkany srouby

Mate nejake triky na uvolneni,nemuzu je za boha dostat ven.V garazi jsem nadaval az se sousedi museli divit.Budu vdecnej za kazdej typ.Vrtat se mi to moc nechce.

osiris (Člen)
27.01.2008 21:17:08
Offline

Re: vyzvejkany srouby

...nalož mu dvě pořádný a dobře mířený kladivem (odskočí)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
luig (Člen)
27.01.2008 21:18:41
Offline

Re: vyzvejkany srouby

Jaký šrouby? 6ti kraná hlava? Pilníkem obrousit, poopravit hrany, vybrousit na plošky a vzít do kleští...

křížová hlava na šroubovák, proříznout hlavu pilkou na plochej šroubovák...

hodila by se fotka, záleží na konkretní situaci a přístupnosti


Ne asi
Krleš (Člen)
27.01.2008 21:55:46
Offline

Re: vyzvejkany srouby

razovej sroubovak + kladivo + nastavec= jistotacool
a nebo pokud to je nekde, kde nejsou zadny gumovy tesneni nebo neco dulezityho, tak normalne nahrivat horakem pokud uz teda vsechno ostatni selhalo a pak uz jenom ta vrtacka a hodne trpelivosti

Marcus_86 (Člen)
27.01.2008 22:04:32
Offline

Re: vyzvejkany srouby

jj autogen to jisti ... chce to jen pekne nahrat ... kolem pekne opalit metlu a pak ti to stejne nepude, tak to vyvrtas a kdyz budes v tom, tak to cele rozdelas a nechas to znovu nastrikat goodgoodgood bigsmile

bazik (Člen)
27.01.2008 22:10:42
Offline

Re: vyzvejkany srouby

No, řešil jsem něco podobného, až jsem se nasral a koupil sadu na vytahování šroubů, sice stála asi pětikilo, ale šlo to s tím pak krásně.good

barynek (Člen)
27.01.2008 22:13:47
Offline

Re: vyzvejkany srouby

no koukam že tu házíte všichni rady za kolik stokorun a s autogenem, ale něco co zvládne každý tele neporadíte. Luig máš za 1, za levno a zdá se že to fakčí good


Bandit 4EVER!!!
Marcus_86 (Člen)
27.01.2008 22:35:54
Offline

Re: vyzvejkany srouby

tak ono to celkem da rozum ... ale Os psal s tim bouchnutim ... to je taky dobry a nekdy to zabere. Taky WD-40 je pekna svine, ta se dostane vsude. Zvlast kdyz nechces. Nahrati na motorce neni to prave ... se tim muze nekde fakt poskodit lak a tak.

barynek psal:

no koukam že tu házíte všichni rady za kolik stokorun a s autogenem, ale něco co zvládne každý tele neporadíte. Luig máš za 1, za levno a zdá se že to fakčí good

barynek (Člen)
27.01.2008 22:48:13
Offline

Re: vyzvejkany srouby

Marcus_86 psal:

tak ono to celkem da rozum ... ale Os psal s tim bouchnutim ... to je taky dobry a nekdy to zabere. Taky WD-40 je pekna svine, ta se dostane vsude. Zvlast kdyz nechces. Nahrati na motorce neni to prave ... se tim muze nekde fakt poskodit lak a tak.

barynek psal:

no koukam že tu házíte všichni rady za kolik stokorun a s autogenem, ale něco co zvládne každý tele neporadíte. Luig máš za 1, za levno a zdá se že to fakčí good

já naštěstí zatím nic vožcejkanýho nemám, navíc s autogenem neumím a jsem na tuty věci někdy tele (Luig potvrdí, že?bigsmile ) tak tak no, neříkam že to nefungujeredface


Bandit 4EVER!!!
Marcus_86 (Člen)
27.01.2008 23:58:17
Offline

Re: vyzvejkany srouby

Zajed za Zdenkem, ten z tebe udela pana svarece good bigsmile

barynek psal:
Marcus_86 psal:

tak ono to celkem da rozum ... ale Os psal s tim bouchnutim ... to je taky dobry a nekdy to zabere. Taky WD-40 je pekna svine, ta se dostane vsude. Zvlast kdyz nechces. Nahrati na motorce neni to prave ... se tim muze nekde fakt poskodit lak a tak.

barynek psal:

no koukam že tu házíte všichni rady za kolik stokorun a s autogenem, ale něco co zvládne každý tele neporadíte. Luig máš za 1, za levno a zdá se že to fakčí good

já naštěstí zatím nic vožcejkanýho nemám, navíc s autogenem neumím a jsem na tuty věci někdy tele (Luig potvrdí, že?bigsmile ) tak tak no, neříkam že to nefungujeredface

jirka silver (Člen)
28.01.2008 07:58:35
Offline

Re: vyzvejkany srouby

Na zalomený šrouby elektroda 9200 od Chem Weldu z Roudnice.
Zalomený štefty u motoru Iveco odzkoušenogood


Najdete nás na každém kilometru
barynek (Člen)
28.01.2008 08:52:19
Offline

Re: vyzvejkany srouby

Marcus_86 psal:

Zajed za Zdenkem, ten z tebe udela pana svarece good bigsmile

barynek psal:
Marcus_86 psal:

tak ono to celkem da rozum ... ale Os psal s tim bouchnutim ... to je taky dobry a nekdy to zabere. Taky WD-40 je pekna svine, ta se dostane vsude. Zvlast kdyz nechces. Nahrati na motorce neni to prave ... se tim muze nekde fakt poskodit lak a tak.


já naštěstí zatím nic vožcejkanýho nemám, navíc s autogenem neumím a jsem na tuty věci někdy tele (Luig potvrdí, že?bigsmile ) tak tak no, neříkam že to nefungujeredface

nebo mě po několika marných pokusech kopne doass a nebude mě chtít vidět, takový střevo snad nejsemidontknowbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
misi (Člen)
28.01.2008 10:05:17
Offline

Re: vyzvejkany srouby

takový závrtný samořez s opačným závitem... tak to vyšroubuješ nejlíp bigsmile


Blu one.... old one
ydom (Člen)
28.01.2008 15:15:24
Offline

Re: vyzvejkany srouby

misi psal:

takový závrtný samořez s opačným závitem... tak to vyšroubuješ nejlíp bigsmile

joj říká se tomu normela,ale není to vhodný na malý průměry,jestli máš nějakýho známýho ve fabrice ptej se po sadě normela..


Když nejezdím,tak tvořím...
Antihero (Člen)
28.01.2008 19:08:23
Offline

Re: vyzvejkany srouby

...žádný známí nejsou potřeba, normálně zajdi do vobchodu s vercajkem, řekni, že chceš vytahovák zalomenejch šroubů, vyblej 8 pětek a val to zkusit.
...bacha ale, dost se to láme.


There's a pie in the sky when you die.
ydom (Člen)
28.01.2008 19:41:55
Offline

Re: vyzvejkany srouby

Antihero psal:

...žádný známí nejsou potřeba, normálně zajdi do vobchodu s vercajkem, řekni, že chceš vytahovák zalomenejch šroubů, vyblej 8 pětek a val to zkusit.
...bacha ale, dost se to láme.

to protože to stojí 80pětekbigsmile,to je jak když si koupíš vrták vod větnamců..skoč za známím do fabriky protože jestli tam zalomíš i větnam normelu horko těžko to vodvrtáš..


Když nejezdím,tak tvořím...
Antihero (Člen)
28.01.2008 19:47:15
Offline

Re: vyzvejkany srouby

...jeden ks vytahováku na osmičku šroub od narexu (nepočítám, že dělaji v Asii) je za tydle love.

...celý sady číňáků sou za stopade, ale vo těch se snad ani nemusíme bavit...
...doby kdy se všecko fušovalo po fabrikách sou už pryč, dobrý verky se daji normálně koupit.good


There's a pie in the sky when you die.
ydom (Člen)
28.01.2008 20:30:04
Offline

Re: vyzvejkany srouby

Antihero psal:

...jeden ks vytahováku na osmičku šroub od narexu (nepočítám, že dělaji v Asii) je za tydle love.

...celý sady číňáků sou za stopade, ale vo těch se snad ani nemusíme bavit...
...doby kdy se všecko fušovalo po fabrikách sou už pryč, dobrý verky se daji normálně koupit.good

narex czechmadegood...nojo jak myslíš,nemám s ním zkušenosti..každopádně jsem s tím dělal jen jednou(zalomenej šroub v chlazení válce za třičtvrtě milionu..běhal mi pot po zádech) a v sadě byl i vrtak danýho průměru pro velikost tý normely s sk plátkama..ty šrouby byly vysokopevnostní a když jsem si to chtěl předvrtat obyč vrtáčkem,tak šel hodně rychle do řiti s téměř nulovým učinkem..mám pocit,že jsi neřekl jaký šrouby chceš vyndavat,proto automaticky radím použít kvalitnější sadu..myslím si,že takovýhle věci se budou pohybovat¨někde okolo 500kč za jeden vrták a normelu..


Když nejezdím,tak tvořím...
Fulltank (Člen)
28.01.2008 21:55:22
Offline

Re: vyzvejkany srouby

ydom psal:
Antihero psal:

...jeden ks vytahováku na osmičku šroub od narexu (nepočítám, že dělaji v Asii) je za tydle love.

...celý sady číňáků sou za stopade, ale vo těch se snad ani nemusíme bavit...
...doby kdy se všecko fušovalo po fabrikách sou už pryč, dobrý verky se daji normálně koupit.good

narex czechmadegood...nojo jak myslíš,nemám s ním zkušenosti..každopádně jsem s tím dělal jen jednou(zalomenej šroub v chlazení válce za třičtvrtě milionu..běhal mi pot po zádech) a v sadě byl i vrtak danýho průměru pro velikost tý normely s sk plátkama..ty šrouby byly vysokopevnostní a když jsem si to chtěl předvrtat obyč vrtáčkem,tak šel hodně rychle do řiti s téměř nulovým učinkem..mám pocit,že jsi neřekl jaký šrouby chceš vyndavat,proto automaticky radím použít kvalitnější sadu..myslím si,že takovýhle věci se budou pohybovat¨někde okolo 500kč za jeden vrták a normelu..

good
vyplati se priplatit za lepsi urcite to budes jeste potrebovat

Bandit-Kralik (Člen)
28.01.2008 22:00:37
Offline

Re: vyzvejkany srouby

jde o sroub v merce na brzd. kapalinu pred brzdy.Je to malej srac a jeste zapustenej,navic z hliniku..takze vypilovat na rovno nejde....premyslel jsem ,ze bych vzal dvouslozkovy tmel s primesi zel.prachu vyplnil s nim vyzvejkanou diru a znovu pred zatvrdnutim vymackl kriz.....
dalsi libustka je pro zmenu imbusovy sroub na uchytu predniho blatniku....trochu jsem experimentoval,vzal jsem stary imbus,zarizl nahore navaril matku,soub jsem zaplnil tmelem a ten maly kousek imbusu s matkou jsem do nej zapustil....ted cekam az to vytvrdne a snad to konecne povoli.....

nety (Člen)
28.01.2008 22:01:45
Offline

Re: vyzvejkany srouby

No něco podobnýho budu muset řešit u šroubu rámu.. sem ho chtěl povolit, nakonec sem ho vožvejak na total... takže asi budu muset použít tu normelu.


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
nety (Člen)
28.01.2008 22:10:23
Offline

Re: vyzvejkany srouby

kde sehnat tu sadu za 500? Páč teď sem našel samý za 2 litry...bad


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Americkej (Člen)
28.01.2008 22:17:32
Offline

Re: vyzvejkany srouby

no jestli je to ten malej šroubek na víčku brzdový nádobky, tak si dobře nabruš důlčík do špičky a normálne ho odsekáš za kraj hlavičky


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Fulltank (Člen)
28.01.2008 22:35:49
Offline

Re: vyzvejkany srouby

nety psal:

kde sehnat tu sadu za 500? Páč teď sem našel samý za 2 litry...bad

bigsmile nevim jestli bude NAREX za 500 ...

škardík (Člen)
28.01.2008 22:38:03
Offline

Re: vyzvejkany srouby

nety psal:

No něco podobnýho budu muset řešit u šroubu rámu.. sem ho chtěl povolit, nakonec sem ho vožvejak na total... takže asi budu muset použít tu normelu.

MTbigsmile


viz avatar:)
XJelen (Člen)
28.01.2008 22:46:12
Offline

Re: vyzvejkany srouby

nety psal:

kde sehnat tu sadu za 500? Páč teď sem našel samý za 2 litry...bad

Nezmatkujbigsmile nesmíš hned všemu věřitidontknow. tahám šrouby už nějakej čtvrtej rok činckou sadou z pumpy za 99,-good drahý profi nářadí je radost, ale ne vždycky je poměr výkon cena nakloněnej profi značkám. Nikomu ale neberu aby používal kvalitní werkzeugsmile1


Strýcfajtr !!!
Georges (Člen)
29.01.2008 14:45:00
Offline

Re: vyzvejkany srouby

nevím jestli to někdo už psal...nečetl jsem

doporučil bych ti v první řadě používat nářadí který do danýho tvaru (torx, inbus, křížák,...) přesně sedne, to je asi 80% uspěchu, jinak si strhneš hrany a seš v pussy . Když už se tak stane vem kladivo a pomlať ten šroub a daný nářadí tam namlať...když ani to nepomůže zkus tam namlátit jiný nářadí (do inbusu torx nebo mnohostran), když ani to ne, pak už jedině destruktivní způsoby jako švajc,majzl,vrtačka...

a to nářadí by mělo byt trošku kvalitní

takže jestli máš ještě nějaký šlice na šroubech, pořádně pomlať šrouby, né hliník okolo!!! a napasuj tam něco co tam bude držet...

Antihero (Člen)
29.01.2008 19:14:31
Offline

Re: vyzvejkany srouby

Bandit-Kralik psal:

jde o sroub v merce na brzd. kapalinu pred brzdy.Je to malej srac a jeste zapustenej,navic z hliniku..takze vypilovat na rovno nejde....premyslel jsem ,ze bych vzal dvouslozkovy tmel s primesi zel.prachu vyplnil s nim vyzvejkanou diru a znovu pred zatvrdnutim vymackl kriz.....
dalsi libustka je pro zmenu imbusovy sroub na uchytu predniho blatniku....trochu jsem experimentoval,vzal jsem stary imbus,zarizl nahore navaril matku,soub jsem zaplnil tmelem a ten maly kousek imbusu s matkou jsem do nej zapustil....ted cekam az to vytvrdne a snad to konecne povoli.....

...a pokud to nepujde jak píše Americkej, normálně odvrtej jenom tu hlavu, sundej víčko,kus šroubu bude čučet. Sikovkama to musí jít za ten kousek vytočit.good


There's a pie in the sky when you die.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr