Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ...hapruje řazení, nebo spojka ?

osiris (Člen)
20.01.2007 18:24:54
Offline

...hapruje řazení, nebo spojka ?

...tag sem s toho fprdeli, venku dojí, tag sem sem jezdil f garáži a uvjedomil sem si, že mi nějag blbne převodofka nebo co, vostatní qvalty lezou do špajsky jag po másle a tendlecten xindl jeden né a né tam spadnout
...spojkuju normálka, dvakrát nahóru a s meziplynem k tomu dólu, tag jag se to má dělat, nechci to moc kurvit, tag i dyš mě bolí vjetef jag svině, tag ji dávám za uši (vona se vymaká, do jara snat naberu ňákej vobjem) a neslevim s toho ani za boha, prostě spojkuju dvakrát a basta fidli - meziplyn točim tag na sedum a půl tisíc toček, ať to má šťávu (to lítaj pičo saze - jag f kremáči)
...dycky to má takovou snahu jako že se to chytne, prostě jako by to šlo do zábjeru a zas hovno, nárt uš mám s toho celej bolavej a vokopanej, jag do toho jebu tou hokejkou, mno bylo neska relativně teplo, tag sem byl jen f plážovejch žapkách a županu (ty woe a na vostro hůůůů, to byl úlet pičo)
...no vrátim se g problému, mám s toho uš nafouklej kvjeták, tag se chci zeptat, esli to třeba není eště f náklonu, esli nemusí stát mašina rovně, dyš to tam kopu, tag tag musím bejt vopřenej tag trochu vo pravou nohu, nebo vo zeť abych nespat na dršku, třeba ňáký náklonový čidlo jako v geesikseru na chcípnutí motoru při kreši
...já vám fak nevim proč mi tam ta pojebaná spátečka furt nejde, dyť já ji tam vlasně eště ani jednou neloup, to sem takový jelito, nebo mám něco pojebanýho ??? (spíš bude asi něco rozhozenýho, páč uš sem ňákou tu mašinu jezdil a jako docela f poho, skušenosti mám na rozdávání, i kluci vot trampa to tudle řikali) - furt se votstrkuju nohama jag ňáký pako, kua


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bobule (Člen)
20.01.2007 18:46:11
Offline

Re: ...hapruje řazení, nebo spojka ?

taky mě tam nejdeidontknowsurprisedbigsmile


to jebu
osiris (Člen)
20.01.2007 18:56:16
Offline

Re: ...hapruje řazení, nebo spojka ?

bobule psal:

taky mě tam nejdeidontknowsurprisedbigsmile

...myslíš, jako výrobní vada ? to by mě slítnul šutr s pumpy


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Datel (Člen)
20.01.2007 18:58:50
Offline

Re: ...hapruje řazení, nebo spojka ?

Nudíte se? Kupte si medvídka Mívala surprisedgoodsmile1

Rendy (Člen)
20.01.2007 19:01:26
Offline

Re: ...hapruje řazení, nebo spojka ?

Pravá strana , zadní brzda nahoru goodbigsmile


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
XJelen (Člen)
20.01.2007 19:53:03
Offline

Re: ...hapruje řazení, nebo spojka ?

A jéje, už je to tadybigsmile
Stará ešelka to měla knoflíkem na přístrojovce, ale ty máš tu novější, tam nevímsurprised


bigsmileA to ještě nezačal padat sníhbigsmile


Strýcfajtr !!!
Palino (Člen)
21.01.2007 00:38:12
Offline

Re: ...hapruje řazení, nebo spojka ?

Zkus si dat slipygood


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
bery (Člen)
21.01.2007 01:00:21
Offline

Re: ...hapruje řazení, nebo spojka ?

jen esli si si vzal na ty qalty lopatuidontknowbo reyčbigsmilemísto hokejky. joooooo panáček je namazanej, hldal goldhonduidontknow právě sem se vrátil z hradusurprised teda z hospody. du spatsmile2


momentalně zavostalej
osiris (Člen)
21.01.2007 01:27:29
Offline

Re: ...hapruje řazení, nebo spojka ?

...no tag ja to ale myslim smrtelne vazne, prosil bych vo disciplinu a serijozni votpovedi ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
maňas (Člen)
21.01.2007 09:14:17
Offline

Re: ...hapruje řazení, nebo spojka ?

osiris psal:

...no tag ja to ale myslim smrtelne vazne, prosil bych vo disciplinu a serijozni votpovedi ;)

jasně woe,si kup dvěpadebigsmile ta má hned čtyři spátečkygood,když ji dobře pošteluješbigsmile,chytá pozpátku jak víno.Ale jinak vím čim to je malá hladina alkoholu v krvibigsmilebigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Petr (Člen)
21.01.2007 12:08:48
Offline

Re: ...hapruje řazení, nebo spojka ?

woe a není to tím že ti to nechce couvat bo na tom sedíš obráceně?? surprisedbigsmile


tož tak..
Georges (Člen)
21.01.2007 18:12:35
Offline

Re: ...hapruje řazení, nebo spojka ?

málo podplácíš toho hlídače f převodofce co má nastarosti to zpátečkoví kolo...bigsmile

Mirek D (Člen)
21.01.2007 20:01:17
Offline

Re: ...hapruje řazení, nebo spojka ?

Áááá, panáček sklidil nějakou diunou tráávkufuck


Autobus je taky Suzuki... .
Mour (Člen)
21.01.2007 20:01:20
Offline

Re: ...hapruje řazení, nebo spojka ?

....mě to dělala spojka...včera jsme to s PetremJ několikrát prodiskutovali ... prostě sjetý lamelyidontknow ...pak to tam  ne a ne spadnout, i když u Bandasky je výhoda, že si to dozadu odtlačíš, autobus de samozřejmě hůř bigsmile

Filous (Člen)
21.01.2007 20:05:06
Offline

Re: ...hapruje řazení, nebo spojka ?

...tag to tě vojebali, bo ti namontovali řidítka na špatnou stranu, přehoť je a máš pořešíno idontknowsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr