Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » led žárovky

Dado (Člen)
29.01.2008 11:34:15
Offline

led žárovky

Co o tom soudíte?? Šlo by to použít?? http://tuning.autodoplnky.cz/led-zarovk … d/?smid=99


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Marcus_86 (Člen)
29.01.2008 11:45:19
Offline

Re: led žárovky

a kam bys to chtel jako narvat ????

inkvizitorr (Administrator)
29.01.2008 11:51:17
Offline

Re: led žárovky

Dado psal:

Co o tom soudíte?? Šlo by to použít?? http://tuning.autodoplnky.cz/led-zarovk … d/?smid=99

použít to de, celkem to i svítí a hlevně asi nepraskáidontknow houska to má na svým béčkugood


doba je temná...
Marcus_86 (Člen)
29.01.2008 11:54:04
Offline

Re: led žárovky

takze zadni svetlo .... tam by se asi mely pichnout ty cervene diody, ne ? Ale tam u tech 21 diod neni uvedena patice, tak nevim, jestli tam vubec nejaka je

Marcus_86 (Člen)
29.01.2008 11:56:24
Offline

Re: led žárovky

ta prodejna je kousek od meho bydliste, prodavaji tam i 3D pismo, kus za 19 kc. Kdysi sem tam potkal i nekoho, kdo byl v monterkach a mel na zadech autodily kelly nebo tag neco.

Dado (Člen)
29.01.2008 11:57:45
Offline

Re: led žárovky

patice tam je napsaná, dvouvlákno má jeden kolík vejš a jednovlákno je má ve stejný vejšce.Jinak to nepraská, míň to žere a je na to 24měsíců zárukagood


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Marcus_86 (Člen)
29.01.2008 12:00:51
Offline

Re: led žárovky

fakt je tam napsana ... smile1

Dado (Člen)
29.01.2008 12:12:01
Offline

Re: led žárovky

Markusi když budeš mít cestu osonduj to prosím a dej vědět, díky goodgoodgood


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Dado (Člen)
29.01.2008 12:13:53
Offline

Re: led žárovky

Chci to kupovat i na Opla protože to praská jako prase a netuším kolikrát se mi povede rozdělat lampu než praskne nějakej zkurv.. kus plastubigsmilebigsmilebigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
barynek (Člen)
29.01.2008 12:27:26
Offline

Re: led žárovky

Marcus_86 psal:

fakt je tam napsana ... smile1

a ta patice je stejna jako u normalni zarovky vzadu a na bliknach???helpidontknow


Bandit 4EVER!!!
Dado (Člen)
29.01.2008 12:29:15
Offline

Re: led žárovky

No měla by bejt, v tom je právě ten fórbigsmilegoodgood


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
barynek (Člen)
29.01.2008 12:52:42
Offline

Re: led žárovky

Dado psal:

No měla by bejt, v tom je právě ten fórbigsmilegoodgood

no tak jdi do toho, bo já jsem kupoval zadni panel za necelejch 800sick a ty to budes mit max za 250 včetně poštovnýhogood


Bandit 4EVER!!!
Marcus_86 (Člen)
29.01.2008 13:44:13
Offline

Re: led žárovky

Tag sem ti tam byl. Maji to tam. Ted tam maji jeste 3 kusy, na ty s 12 LED sem se nedival, myslim jen ty 19 (2 vlaknovky). (hned jsem si 2 koupil bigsmile ). Jinak toto zbozi chodi casto, tak to neni problem objednat. Nejakou homologaci na tom nevidim, ale s tim se pocita. Zbyvaji tam teda jeste 3

Marcus_86 (Člen)
29.01.2008 13:44:55
Offline

Re: led žárovky

cena taky souhlasi.

luig (Člen)
29.01.2008 15:49:17
Offline

Re: led žárovky

Marcus_86 psal:

Tag sem ti tam byl...hned jsem si 2 koupil bigsmile

Tak až to prdneš na mašinu tak poreferuj co ty na to


Ne asi
barynek (Člen)
29.01.2008 16:46:23
Offline

Re: led žárovky

luig psal:
Marcus_86 psal:

Tag sem ti tam byl...hned jsem si 2 koupil bigsmile

Tak až to prdneš na mašinu tak poreferuj co ty na to

chceš udělat lepší kauf než já co?fuckfuckbigsmile


Bandit 4EVER!!!
Bedřich (Člen)
29.01.2008 22:54:36
Offline

Re: led žárovky

Mám to tam už dva roky a dobrý až na jeden malej háček.

Když jí dám do světla, mám vypnutí světla, zmáčknu brzdu, tak mi svítí brzda(to je samo seboubigsmile) ale k tomu podsvícení v budíkách a parkovačkybigsmilebigsmile když tam dám zpět obyč žárovku tak pouze svítí brzdabigsmile Buď mám špatnou elektriku, což je klidně možný je to moje Modřinasmile1 nebo skurvená diodová žárovkaidontknow

Ale co, seru na togood


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
spidys (Člen)
29.01.2008 22:59:54
Offline

Re: led žárovky

Já si tyhle LED žárofky taky jednou kupoval - chtěl sem udělat tůning na svym autí...
Už sem to tu psal, ale tak ještě jednou...

Ne, že ta "žárovka" nešla zacvaknout do klasický "bajonetový" patice, dokterý se standartně zasazujou žárovky (kua nevim to označení, ale všichni jistě víte), tak sem měl pak problém tu "žárovku" prostrčit tim otvorem do toho samotnýho světla a ve finále, když se mi to všechno podařilo, svítilo to pěkně na pussy neb to světlo z těch LEDek neprosvítilo celou plochu světla, ale bylo vidět ve světle jen velkej červenej puntík.
Takže sem to vyškub a hodil někam do regálu. bad


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Fulltank (Člen)
29.01.2008 23:01:27
Offline

Re: led žárovky

Bedřich psal:

Mám to tam už dva roky a dobrý až na jeden malej háček.

Když jí dám do světla, mám vypnutí světla, zmáčknu brzdu, tak mi svítí brzda(to je samo seboubigsmile) ale k tomu podsvícení v budíkách a parkovačkybigsmilebigsmile když tam dám zpět obyč žárovku tak pouze svítí brzdabigsmile Buď mám špatnou elektriku, což je klidně možný je to moje Modřinasmile1 nebo skurvená diodová žárovkaidontknow

Ale co, seru na togood

vyfot to v garazi a dej sem fotku dik bigsmile

barynek (Člen)
30.01.2008 09:09:57
Offline

Re: led žárovky

spidys psal:

Já si tyhle LED žárofky taky jednou kupoval - chtěl sem udělat tůning na svym autí...
Už sem to tu psal, ale tak ještě jednou...

Ne, že ta "žárovka" nešla zacvaknout do klasický "bajonetový" patice, dokterý se standartně zasazujou žárovky (kua nevim to označení, ale všichni jistě víte), tak sem měl pak problém tu "žárovku" prostrčit tim otvorem do toho samotnýho světla a ve finále, když se mi to všechno podařilo, svítilo to pěkně na pussy neb to světlo z těch LEDek neprosvítilo celou plochu světla, ale bylo vidět ve světle jen velkej červenej puntík.
Takže sem to vyškub a hodil někam do regálu. bad

třeba na mašině je slabší ten plast a prosvítí to lípidontknow


Bandit 4EVER!!!
Fulltank (Člen)
30.01.2008 15:54:10
Offline

Re: led žárovky

spidys psal:

Já si tyhle LED žárofky taky jednou kupoval - chtěl sem udělat tůning na svym autí...
Už sem to tu psal, ale tak ještě jednou...

Ne, že ta "žárovka" nešla zacvaknout do klasický "bajonetový" patice, dokterý se standartně zasazujou žárovky (kua nevim to označení, ale všichni jistě víte), tak sem měl pak problém tu "žárovku" prostrčit tim otvorem do toho samotnýho světla a ve finále, když se mi to všechno podařilo, svítilo to pěkně na pussy neb to světlo z těch LEDek neprosvítilo celou plochu světla, ale bylo vidět ve světle jen velkej červenej puntík.
Takže sem to vyškub a hodil někam do regálu. bad

jinak mas pravdu videl sem to na aute a bylo to na peknou pussy

Lukas Boskovice (Člen)
30.01.2008 17:20:16
Offline

Re: led žárovky

ja to vrazil do motky na podzim...ujde to,ale ...jedna zarovka mela obracene udelane zapojeni,takze jsem musel otocit konektory u jednoho svetla.ale to je raz dva....poznatek ohledne svitivosti..celkem dobry.problem ale u ledek je,ze nejvice sviti v primem smeru te ledky.takze v motorce je ta zarovka lehce nahoru,takze ridici kamionu to dostavaji v plne sile,ale osobaci jen castesne...ale jeste ze tak.protoze to sviti jak krava a mohlo by to nekoho mast,ze brzdim...jo a ja mam variantu ze ty ledky sviti cervene... a ted jsem to popsal tak,ze to asi nikdo poradne nepochopi bigsmilebigsmilebigsmile

Bedřich (Člen)
30.01.2008 21:21:52
Offline

Re: led žárovky

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Bedrich/PICT0917.JPG

... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Marcus_86 (Člen)
30.01.2008 22:19:45
Offline

Re: led žárovky

ja sem to tam dnes narval a vypada to dobre, ale zatim sem to nevidel jeste za denniho svetla, kdyz sviti slunce, jak moc to bude videt. Patice mi sedi perfektne

Marcus_86 (Člen)
31.01.2008 08:13:50
Offline

Re: led žárovky

jinak, jak je tu zmineno, nejvic to sviti presne za motorku, z boku je to videt min, diody maji maly vyzarovaci uhel.

luig (Člen)
31.01.2008 15:01:55
Offline

Re: led žárovky

Marcus_86 psal:

jinak, jak je tu zmineno, nejvic to sviti presne za motorku, z boku je to videt min, diody maji maly vyzarovaci uhel.

Já si vždycky myslel že ten špatnej uhel eliminuje hrbolatý krycí sklíčko (origoš červený). Ze ten paprsek světla právě rozptýlí do stran ne?idontknow


Ne asi
luig (Člen)
31.01.2008 15:07:36
Offline

Re: led žárovky

Bedřich > neměl bys prosim tě ještě nějaký fotky těch tvejch blinkrů? Vypadaj celkem solidně a vzhledem k tomu že uvažuju o LEDkovejch taky tak by se mi šikly právě fotky jak ty který vypadaj na mašině. Ty fotky z netu jen tak člověku nic neřeknou. Díkygood

PS.: Klidně se chlubte všichni s LED bliknama, čim víc inspirace, tim lípsmile1


Ne asi

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr