Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » ladak z origa?

xixao (Člen)
04.02.2008 02:42:10
Offline

ladak z origa?

cau chlapy nekde na netu jsem cetl za jde udelat ladak z origo vyfuku vykuchanim prepazek?ma stim nekdo zkusenosti?poradte jak na to??dikkkkkkhelphelphelphelp

Meloun (Člen)
04.02.2008 09:28:58
Offline

Re: ladak z origa?

Laďák s origa?idontknow
Možná tak jen zvukově...
Bandit je sám o sobě origo vejfukem "přidušenej",takže i to odstranění přepáak něčemu pomůže..ale rozdíl je fakt zanedbatelnej...zvuk se pochopitelně stane uřvanějším..
Ovšem laďák má plnit především funkci zlepšení výkonu a křivky..nejlépe kompletní system-svody-potrubí-koncovka...
A to všechno kvůlivá rotaci vejfukových plynů..ona tm ta vata není pro nic za nic..
Vyser se na složitý řezání a kuchání originálu a kup rovnou nějakou uřvanou koncovku..
A dal bych ti i tip na jednoho vejfukovýho překupníka,co musí platit řemeslníkům na baráku a má toho plnou stodolu..surprisedbigsmilebigsmileredface


PURE NAKED BIKE!
Petr J. (Člen)
04.02.2008 10:20:31
Offline

Re: ladak z origa?

TAK, TAK........kuchat originál je pussy.....napadne to leda pussy nebo nerozumnou socku....bigsmile...navíc cena originálu předčí i většinu laďáků....

Nosorozec (Člen)
04.02.2008 11:20:36
Offline

Re: ladak z origa?

Ahoj hele ja bych měl docela zájem o ten kontakt na toho překupníka taky bych rád nějakej laďák!! Díky moc


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
K.a.s.y.m. (Člen)
04.02.2008 12:06:57
Offline

Re: ladak z origa?

Nosorozec psal:

Ahoj hele ja bych měl docela zájem o ten kontakt na toho překupníka taky bych rád nějakej laďák!! Díky moc

Ono to bylo myšlený jako vtip,ale třeba se tu ten "překupník" ozve sám bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Meloun (Člen)
04.02.2008 12:35:30
Offline

Re: ladak z origa?

Šak on se ozve...takový rejpnutí nepřehlídne..(vystrašenejsmajlik)helpsurprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Šum (Člen)
04.02.2008 13:56:57
Offline

Re: ladak z origa?

xixao psal:

cau chlapy nekde na netu jsem cetl za jde udelat ladak z origo vyfuku vykuchanim prepazek?ma stim nekdo zkusenosti?poradte jak na to??dikkkkkkhelphelphelphelp

Ja mam kuchlej origo vejfuk (co tam ve vnitr je a neni fakt nevim, uz sem to tak koupil) Zvuk to lepsi vo tom zadna ale se spotrebou se nedostanu pod 6l/100 km a ze by tam byl narust vykonu neposoudim ale nerekl bych

Nosorozec (Člen)
04.02.2008 14:26:00
Offline

Re: ladak z origa?

K.a.s.y.m. psal:
Nosorozec psal:

Ahoj hele ja bych měl docela zájem o ten kontakt na toho překupníka taky bych rád nějakej laďák!! Díky moc

Ono to bylo myšlený jako vtip,ale třeba se tu ten "překupník" ozve sám bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

aha tak co mě plašíte čoveče už jsem se začínal radovatidontknowcoolbigsmile


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
K.a.s.y.m. (Člen)
04.02.2008 14:28:58
Offline

Re: ladak z origa?

Šum psal:
xixao psal:

cau chlapy nekde na netu jsem cetl za jde udelat ladak z origo vyfuku vykuchanim prepazek?ma stim nekdo zkusenosti?poradte jak na to??dikkkkkkhelphelphelphelp

Ja mam kuchlej origo vejfuk (co tam ve vnitr je a neni fakt nevim, uz sem to tak koupil) Zvuk to lepsi vo tom zadna ale se spotrebou se nedostanu pod 6l/100 km a ze by tam byl narust vykonu neposoudim ale nerekl bych

...tak to je snad normál,že se B6 nedostaneš při běžným ježdění pod 6 litru.Já jezdím tak 6 - 6,5 l/100 akorát dovolenou jsem udělal za 5,2 ale to je fakt véééééélká vyjímka.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
04.02.2008 17:56:05
Offline

Re: ladak z origa?

mám taky vorigo kuchlej výfuk ( koupil jsem to tak) bývalí majitel byl asi kua dobrej svářeč že to nepoznali ani v suzukibigsmile, ale nechápu co řešíte s tou spotřebouidontknowheadshake ještě jsem se nepodíval nad 6,5l/100km běžně kolem pěti a půl litru.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
04.02.2008 18:08:49
Offline

Re: ladak z origa?

málo tahášgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
04.02.2008 18:10:19
Offline

Re: ladak z origa?

VikecB12 psal:

málo tahášgood

prdlajsbigsmile taham


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
pitrman (Člen)
05.02.2008 00:06:53
Offline

Re: ladak z origa?

cago xiksao! ja delam z originalu ladeny laufy, lidi chtej hlavne yoshimuru. Hele, jeto jednoduchy. posli mi ten tvuj origo. ja ho odborne vykucham a nalepim ti na nej podle tvyho vybjeru samolepku vot Yoshimury. kazdej pussy pozna a ty budes mit lauf jak z pohatky o Yoshimurovje vyfukugood

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/yoshi.jpg

in God we trust
Wencl (Člen)
06.02.2008 00:31:56
Offline

Re: ladak z origa?

pitrman psal:

cago xiksao! ja delam z originalu ladeny laufy, lidi chtej hlavne yoshimuru. Hele, jeto jednoduchy. posli mi ten tvuj origo. ja ho odborne vykucham a nalepim ti na nej podle tvyho vybjeru samolepku vot Yoshimury. kazdej pussy pozna a ty budes mit lauf jak z pohatky o Yoshimurovje vyfukugoodhttp://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … /yoshi.jpg

Hej, dravče, neudělal bys mně tů Jošimuru na mojého fechtla? Mám tam taky laďáky...good

http://minichopper.wz.cz/9.jpg
pitrman (Člen)
06.02.2008 01:20:57
Offline

Re: ladak z origa?

tyvoe ztechle trubek ti muzu udelat ale vopravdu fajnovy Vance Hines laufy screaming Eagle, mam tu vodnich para samolepek good


in God we trust
hadzik (Člen)
06.02.2008 11:01:52
Offline

Re: ladak z origa?

http://www.motorkari.cz/bazar-detail/?did=1771

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr