Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » vynechává válec ??

frcus (Člen)
11.02.2008 13:36:33
Offline

vynechává válec ??

Cus bus. Včera jsem se byl projet a když jsem za ní trošku potahal a držel v tahu ( 180km/h) tak po ubrání plynu cca 5-10 vteřin jakoby jela na 3 válce, ale po chvíli se opět chytila a pohoda. Pak opět zase 180 a to samé. Udělala to vždy jen při větší rychlosti a ubrání plynu. Jsou to svíce nebo benzin nebo nákej jinej pičus. Svíce mám do výměny tak 2tis. Dík Fidontknow

mr.BSE (Člen)
11.02.2008 13:55:45
Offline

Re: vynechává válec ??

nezda se ti to jen proto, ze ti to prska z laufu? kdyz pises ze to dela v tockach, by to mohlo bejt


Second Class Citizen
1130 Café Racer
frcus (Člen)
11.02.2008 14:30:00
Offline

Re: vynechává válec ??

Ne e - dělá to práve když pustím plyn a znovu ho přidám v nižších otáčkách.
Možná jsem jen vyplašenej a vono se to rozjede. Je to moje 2 jízda po zimě. Minulej tejden jsem jezdil taky , jenže jel s námi kluk na 125 a to jsem to jen lochtal - no a všechno v pohodě. Až včera se trošku po té ostřejší jízdě ozvala ?? idontknow

Loser (Administrator)
11.02.2008 14:43:47
Offline

Re: vynechává válec ??

ja tomu teda jako vubec nerozumim, ale prijde mi, ze je to normalni chovani, kdyz tam mas 180 a plnej plyn, pak ho najednou uplne odstavis a hned za nej zase zatahnes. Bych rek, ze to proste nestiha dodat zase takovy kvantum paliva. A zvlast ve 180 uz to nema takovej tah.
Co vodbornici?


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Kelly01 (Člen)
11.02.2008 15:56:51
Offline

Re: vynechává válec ??

tohle jsem nikdy nezkoušel ve stoosmnesátisurprised


God Save The Queen!
maňas (Člen)
11.02.2008 16:49:26
Offline

Re: vynechává válec ??

je celkem logický,že se tomu nechce znova zrychlit,vždyť ubrat tomu z deseti tisíc na tři a chtít hned zase deset,je divný ne a obvzlášť bez podřazenísurprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
osiris (Člen)
11.02.2008 17:55:52
Offline

Re: vynechává válec ??

...že mu to zpětně neurve ruce je jasný, ale když zaklapne na chvilku v 10ti tisících, tak mu otáčky neklesnou vo moc dolů aby se to muselo sbírat od spodu na vysokej převod, takže to kuckání a 5ti až 10ti vteřinovej chod na tři válce není rozhodně správnej a logickej
...elektrika nebo benzin? tipnul bych benzin


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
frcus (Člen)
11.02.2008 18:17:28
Offline

Re: vynechává válec ??

Tak ješte jednou. Jedu 180 - chvíli. Pak zavřu plyn - dojíždím ke křižovatce a podřazuju a už to slyším jak to čvachtá tak divně jak na 3. Podřadím a rozjíždím - jede na 3 a po chvilce se chytí a vše ok. Pokud jedu lážo plážo  tak no problemo žádnej výpadek nenastane. Asi takhle bych to popsal. Takžé esli tady někdo měl podobný problém tak prosím o radu. Nebo jak jsem psal asi jen vyplašenka po zimě.idontknow

Banditatom (Člen)
11.02.2008 18:21:59
Offline

Re: vynechává válec ??

frcus psal:

Tak ješte jednou. Jedu 180 - chvíli. Pak zavřu plyn - dojíždím ke křižovatce a podřazuju a už to slyším jak to čvachtá tak divně jak na 3. Podřadím a rozjíždím - jede na 3 a po chvilce se chytí a vše ok. Pokud jedu lážo plážo  tak no problemo žádnej výpadek nenastane. Asi takhle bych to popsal. Takžé esli tady někdo měl podobný problém tak prosím o radu. Nebo jak jsem psal asi jen vyplašenka po zimě.idontknow

mě to dělal jednu dobu špatnej benzín motor při ubráni plynu kolem cca. 5000ot/min začal vynechávat a pokašlavat jak tuberák. Jsem to celý rozebral a vyčistil a už byl klid. jenže teď po zimě znovusmile2 takže znova čističkagood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
frcus (Člen)
11.02.2008 18:32:02
Offline

Re: vynechává válec ??

Sem si myslel, že to budou náky sračky. To vypustim protáhnu a uvidim. Každopádně dík všem. goodgood

Zdenek (Člen)
11.02.2008 18:48:18
Offline

Re: vynechává válec ??

Mě to dělala špatná fajfka.Zdenek.good

Milan (Člen)
11.02.2008 19:02:47
Offline

Re: vynechává válec ??

Jak říká Zdenek, fajfka,svíčka,zkontrolovat karbec


...chtěl bych se dožít obchvatu Náchoda...
Zdenek (Člen)
11.02.2008 23:24:35
Offline

Re: vynechává válec ??

Jo a tu fajfku zkouším na malejch faganech co dělaj bordel kolem baráku,když si šáhne a zaklepe to s ním,je to vona.Zdenek.bigsmile

Filous (Člen)
12.02.2008 09:56:09
Offline

Re: vynechává válec ??

Zdenek psal:

Jo a tu fajfku zkouším na malejch faganech co dělaj bordel kolem baráku,když si šáhne a zaklepe to s ním,je to vona.Zdenek.bigsmile

...mam vokolo baráku plno takovejch malejch vopálenejch, nechceš se stavit voskoušet funkci fajfek???bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Milan (Člen)
12.02.2008 19:56:41
Offline

Re: vynechává válec ??

Filous psal:
Zdenek psal:

Jo a tu fajfku zkouším na malejch faganech co dělaj bordel kolem baráku,když si šáhne a zaklepe to s ním,je to vona.Zdenek.bigsmile

...mam vokolo baráku plno takovejch malejch vopálenejch, nechceš se stavit voskoušet funkci fajfek???bigsmile

Jestli můžu přidal bych se ke Zdenkovi a vzal bych taky bezva magnetku vod Boše - taky na vyzkoušeníbigsmile


...chtěl bych se dožít obchvatu Náchoda...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr