Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Obtěžování telefonem...

Zdenda (Člen)
19.01.2007 19:49:25
Offline

Obtěžování telefonem...

Ahoj, mám menší problém se kterým si nevíme tady nikdo rady. Jeden náš kolega se spustil před časem s nějakou pussy a teť ji poslal k vodě. Jenže tahle pussy není jen pussy, ale naprostej psychopat. Obtěžuje nám všechny linky, mobily v práci, prostě volá, zvedneme to, tak to položí. Nezvedneme, nechá to zvonit. zvládne i 200 hovorů v kuse. Samozřejmě ze skrytého čísla. Operátor mi řekl, že to nedokážou blokovat, že si mam zažádat o zjištění čísla u nich a pak jít na Policii. Jenže ona má kartu na kredit, tak k čemu mi to celé bude. I přes to jsme byli podat trestní oznámení, páč vyhrožuje likvidací a kdesi cosi. Jenže k čemu to? Já ji chytit tak jí asi ...... jenže ta kurva na tohle přesně čeká! Za nápad vedoucí k něčmu odměna!!!
Heeeeeeeeeeeeeeeeelp helphelphelphelphelp


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kelly01 (Člen)
19.01.2007 20:01:40
Offline

Re: Obtěžování telefonem...

Klasická blokace příchozích čísel..
Tohle je běžnej postup když někdo zavádí osmistovku..
10 koupených karet a trvalé prozvánění co 2 minutygood


God Save The Queen!
Zdenda (Člen)
19.01.2007 20:07:13
Offline

Re: Obtěžování telefonem...

Kelly: jsou to čísla dispečinkuidontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kelly01 (Člen)
19.01.2007 20:10:07
Offline

Re: Obtěžování telefonem...

To sem pochopil..
Vy to nejedete přes komp?
Tam to zablokuješ a nepřijmeš..


God Save The Queen!
Zdenda (Člen)
19.01.2007 20:13:42
Offline

Re: Obtěžování telefonem...

Přes komp nejedeme, bohužel...
Má neveřejný číslo, to je ten problém. Těch karet může mít milion...
Nedokážu pochopit proč s tim operátor nemůže nic udělat, když sms z netu taky může blokovat.
Je to v prdeli. Kun.y zasraný!!!fuck


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Palino (Člen)
19.01.2007 21:08:09
Offline

Re: Obtěžování telefonem...

Musis ji zpusobit skodu, ktera se ji dotknesick, a kterou ji nenahradi pojistovna a anonymne se k tomu prihlasit. A treba zopakovat. Driv nebo pozdeji to zabere.
Meho tatu okradl cikanpussy, kdyz mu prodaval ojeteho zigulika. Domluva nestacilasmile2 a jeste se posmival, ale nekolikrat vytlucene okno ve slumu pocatkem zimy zabralobigsmile(zasklivani je dnes kurevsky drahe). Prinesl to a jeste se omluvil.good


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
PALOUS (Člen)
20.01.2007 08:35:04
Offline

Re: Obtěžování telefonem...

Zdenda je mě to jasnýgoodv tvém případě bych změnil povolání a začal se zas věnovat rybařiněbigsmilevíc ti fakt neporadímsmile2


Jebat motorky :-)
maňas (Člen)
20.01.2007 10:03:52
Offline

Re: Obtěžování telefonem...

ta teda musí bejt fest nasr..á,že jí není líto kreditu,každej přijatej hovor,se počítá,třeba jí to omrzí,teď vážně co se týká mobilu,můžeš si přece dát speciální vyzvánění pro tuto otravnou osobu,který skoro neuslyšíša třeba pak přestane,nebo dát přes blutůčko automatickej příjem a určitě nemá nekonečný finance na nekonečnej kreditidontknow


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
XJelen (Člen)
20.01.2007 12:45:49
Offline

Re: Obtěžování telefonem...

maňas psal:

můžeš si přece dát speciální vyzvánění pro tuto otravnou osobu,který skoro neuslyšíša třeba pak přestane,nebo dát přes blutůčko automatickej příjem a určitě nemá nekonečný finance na nekonečnej kreditidontknow

automatický příjem je potom pro všechny hovory - hodně nepraktickýbad to vyzvánění by možná šlo, akorát je na pikaču, že máš pořád obsazenobad
Co něco takovýho? http://www.phonesoft.cz/detail.php?sekc … 1&k=51


Strýcfajtr !!!
Drak (Člen)
22.01.2007 08:02:51
Offline

Re: Obtěžování telefonem...

Čauky Zdendo, tak co už jsi to nějak vyřešil? idontknow


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Filous (Člen)
22.01.2007 08:07:53
Offline

Re: Obtěžování telefonem...

...jezdí něgdy tágem??? ...esi jó, tag se domluf s vostatníma dročkařema, vona nastoupí, řekne že chce třeba do centra no a jako na potvoru jí ten taksik vodveze 10 km za město a tam jí vykopne...čůza se třikrát-štyrykrát probjehne a vono jí to přejde surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
22.01.2007 09:10:09
Offline

Re: Obtěžování telefonem...

Filous
Nejsi v realitě..
Ti to vrátí na projezdech..


God Save The Queen!
Filous (Člen)
22.01.2007 09:20:59
Offline

Re: Obtěžování telefonem...

Kelly01 psal:

Filous
Nejsi v realitě..
Ti to vrátí na projezdech..

...ale sem...za tu prču by mi tech pár litrů nafty stálo bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
22.01.2007 09:22:23
Offline

Re: Obtěžování telefonem...

Nejsi,pár projezdů do vesnic v době kdy se jezdí tě připraví o nervy..


God Save The Queen!
Filous (Člen)
22.01.2007 09:31:09
Offline

Re: Obtěžování telefonem...

...nejsem nervovje labilní surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
22.01.2007 09:32:23
Offline

Re: Obtěžování telefonem...

Byl bys..
Znám to z praxe..


God Save The Queen!
Filous (Člen)
22.01.2007 09:36:10
Offline

Re: Obtěžování telefonem...

...myslíš, že je dročkaření ňák výraznějc psychicky namáhavjejší neš nákladní doprava? ...neřek bych idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mr.BSE (Člen)
22.01.2007 10:03:53
Offline

Re: Obtěžování telefonem...

zdendo pokud se to tyka mobilu a mas chytrej telefon (symbian,windows mobile-jako ja :) ) tak ses za vodou,existuje plno programu na blokaci hovorugood

ja uz bych blbej telefon v zivote nechtelbigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Petr (Člen)
22.01.2007 10:54:22
Offline

Re: Obtěžování telefonem...

mr.BSE psal:

zdendo pokud se to tyka mobilu a mas chytrej telefon (symbian,windows mobile-jako ja :) ) tak ses za vodou,existuje plno programu na blokaci hovorugood

ja uz bych blbej telefon v zivote nechtelbigsmile

no nevím, mám jen blbý telefon a tak nevím jak se chová ten tvůj. A pomuže mu to když si holčina blokuje číslo??surprised


tož tak..
mr.BSE (Člen)
22.01.2007 11:31:24
Offline

Re: Obtěžování telefonem...

no nevím, mám jen blbý telefon a tak nevím jak se chová ten tvůj. A pomuže mu to když si holčina blokuje číslo??surprised

Ja mam MPX200, ma to operacni system windows mobile, stahujes si programy,hry a vsechno mozny jako do normalniho PC. Staci jeden program a mas prehravac DivX i s titulkama,MP3 prehravac...apod. Mel sem program na blokovani hovoru,kde si vyberes bud samostatny cisla ktery chces blokovat,nebo naopak vyberes ktery nechces a ostatni sou blokovany.Je tam i volba blokovat vsechny co nemas v seznamu, nebo prave jen skryty cislagoodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Loser (Administrator)
22.01.2007 11:42:18
Offline

Re: Obtěžování telefonem...

Hele, nevim, co zde resite s telefonama. Jestli vi, kde ta krava bydli, tak at ji jde navstivit, flakne ji jednu zleva, druhou zprava, treti do kouli a pak at si telefonuje.bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
mr.BSE (Člen)
22.01.2007 12:24:52
Offline

Re: Obtěžování telefonem...

Loser psal:

Hele, nevim, co zde resite s telefonama. Jestli vi, kde ta krava bydli, tak at ji jde navstivit, flakne ji jednu zleva, druhou zprava, treti do kouli a pak at si telefonuje.bigsmile

aneb jak se zpiva : Nasadime lecbu botou,brutalni rana,vitejte v ordinaco doktora martensebigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Pšán (Člen)
22.01.2007 12:53:55
Offline

Re: Obtěžování telefonem...

..znáte její bydliště?..sekundové lepidílko špricnout do zámku..
..a pro velký úspěch s novým zámkem zopakovat..
..párkrát..začne jí to lézt do peněz a pár prostátých hodin na chodbě taky na duchu nepřidá..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Filous (Člen)
22.01.2007 12:54:56
Offline

Re: Obtěžování telefonem...

mr.BSE psal:
Loser psal:

Hele, nevim, co zde resite s telefonama. Jestli vi, kde ta krava bydli, tak at ji jde navstivit, flakne ji jednu zleva, druhou zprava, treti do kouli a pak at si telefonuje.bigsmile

aneb jak se zpiva : Nasadime lecbu botou,brutalni rana,vitejte v ordinaco doktora martensebigsmilebigsmile

...aneb: "Doktor Martens to vyřeší hned..." bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mr.BSE (Člen)
22.01.2007 13:05:05
Offline

Re: Obtěžování telefonem...

Filous psal:

...aneb: "Doktor Martens to vyřeší hned..." bigsmile

pravdu disbigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Zdenda (Člen)
22.01.2007 14:19:03
Offline

Re: Obtěžování telefonem...

Postvu na ni psa na svinismile1fuck


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Ondráš (Člen)
23.01.2007 09:27:14
Offline

Re: Obtěžování telefonem...

Zdenda psal:

Postvu na ni psa na svinismile1fuck

Stačí, když by jí tvůj pes před vchodem nechal navštívenku.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr