Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Půjčení auta

Drak (Člen)
15.02.2008 15:50:21
Offline

Půjčení auta

helphelp

Prosím vás nemate někdo v PC nějaký vzor na půjčení auta?

Situace: Mamka prodala auto (starý fáčko) známému a jelikož prodejní cena by pomalu nepřesáhla ani papírování stím spojené a jelikož auto bude mít životnost do rok 2009 (lpg nádrž) tak se dohodli, že vše nechají papírově tak jak to bylo před prodejem.

Samozřejmě se může stát cokoliv a proto chtějí vzájemně podepsat nějakou dohodu, že tím autem od toho a toho dne jezdí výlučně ten a ten.

Nemáte někdo něco takového???

Případně vaše názory a pak mě kamenujte že to sem nepatří bigsmile


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
mi (Člen)
15.02.2008 16:00:09
Offline

Re: Půjčení auta

kdyš mi pučoval tchán na dovo do tramtáryje tak sme dali na papír A4 inyciále napsali tam zač a nač a proč datumi a podpisi pak přepsali na počítadle vitiskli a podepsali a kdyš mě na dolňáku kontrolovali moštáci tak to bylo páástbigsmile no a řek bych že na tvuj případ by to mohlo stačit, teda asi joidontknow


svět je cirkusovej stan
mi (Člen)
15.02.2008 16:02:41
Offline

Re: Půjčení auta

pučoval auto. sem kus fola a neuměla psátbigsmile


svět je cirkusovej stan
luktomas (Člen)
15.02.2008 17:08:09
Offline

Re: Půjčení auta

To bych nedělal jsem takhle nechal auto bráchovi,taky fáčko nepřepsali jsme to on to teď rozebral dal do zběru a je problem nechtěj mi zrušit pojistku ani odhlasit a to samé jsem udělal ze škodovkou akorát ji přenechal mamě a to sami,nevim jak to teď vyřeším.Pěkně přepsat to stojí litr a máš klid.

Mirass (Člen)
17.02.2008 08:58:25
Offline

Re: Půjčení auta

luktomas psal:

To bych nedělal jsem takhle nechal auto bráchovi,taky fáčko nepřepsali jsme to on to teď rozebral dal do zběru a je problem nechtěj mi zrušit pojistku ani odhlasit a to samé jsem udělal ze škodovkou akorát ji přenechal mamě a to sami,nevim jak to teď vyřeším.Pěkně přepsat to stojí litr a máš klid.

JEDNOZNAČNEJ SOUHLÁÁS good

bobule (Člen)
17.02.2008 09:32:16
Offline

Re: Půjčení auta

odhláška grátis, přihlášení s evidenčkou kolem 1000,- , už jenom s toho důvodu když ho nafotěj z radarem tak automaticky to bude chodit matce


to jebu
yello (Člen)
17.02.2008 09:41:27
Offline

Re: Půjčení auta

...nemluve o tom,ze ta nadrz de vymenit,a dalsich 10 let jezdi.Tak at to prepise a je to.Von neco potrebuje,ne Tvoje mama.


...che palle !!!
maňas (Člen)
17.02.2008 10:12:23
Offline

Re: Půjčení auta

normálně do polopřevodu a pokud už nehodláš dělat další STK nechat tak,tím budeš mít ty prodejní smlouvu,i kdyby třeba za korunu a ona si zaplatí povinný ručení a jezdí,pak akorád ,až to budeš trvale vyřazovat po skončení stk budou po tobě chtít papír o ekologické likvidaci,cca 18 kil


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr