Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Minibike nekde u brna nebo olomouce?

Murdoc (Člen)
22.01.2007 20:00:24
Offline

Minibike nekde u brna nebo olomouce?

Cus bandit
Chcu koupit minibike bigsmile ale nenašel jsem žadnou prodejnu kde by to měli za pro mě přijatelnou cenu,našel jsem ve Volyni u Strakonic za 3000 při osobnim odběru,ale to je moc daleko,takže se snažim hledat neco v těchto mistech jak sem psal...nevite nekdo??? nebo pokud z vás někdo jezdí autodopravu dalo by se domluvit... help

Murdoc (Člen)
22.01.2007 20:01:26
Offline

Re: Minibike nekde u brna nebo olomouce?

nenapsal sem vlastně kde bigsmile  Olomouc nebo Brno bigsmile

Palino (Člen)
22.01.2007 21:11:59
Offline

Re: Minibike nekde u brna nebo olomouce?

Za 3000,- koupis china smejdsick, ktery se ti rozpadne po par metrech. Pokud chces kvalitu, tak BLATA v Blansku. Od nej to vsichni zlutifuck kopiruji.


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Filous (Člen)
22.01.2007 21:36:07
Offline

Re: Minibike nekde u brna nebo olomouce?

Pavel_B12 psal:

Za 3000,- koupis china smejdsick, ktery se ti rozpadne po par metrech. Pokud chces kvalitu, tak BLATA v Blansku. Od nej to vsichni zlutifuck kopiruji.

...a ty ten činckej šmejt máš??? ...já jo, dva kousky...a uš přes rok pochodujou vobá...tagže bych byl vopatrnější s tym tvrzenim, že se to po pár metrech rospadne...ty mý uš nalítali pjeknejch pár kiláků, bo to používam i u nás po fsi místo bicyglu...tagže tag...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
pavel dolínek (Člen)
22.01.2007 21:45:51
Offline

Re: Minibike nekde u brna nebo olomouce?

Filous psal:
Pavel_B12 psal:

Za 3000,- koupis china smejdsick, ktery se ti rozpadne po par metrech. Pokud chces kvalitu, tak BLATA v Blansku. Od nej to vsichni zlutifuck kopiruji.

...a ty ten činckej šmejt máš??? ...já jo, dva kousky...a uš přes rok pochodujou vobá...tagže bych byl vopatrnější s tym tvrzenim, že se to po pár metrech rospadne...ty mý uš nalítali pjeknejch pár kiláků, bo to používam i u nás po fsi místo bicyglu...tagže tag...

mas pravdu predsedogood


"una storia italiana"
Palino (Člen)
22.01.2007 21:48:08
Offline

Re: Minibike nekde u brna nebo olomouce?

2Filous
Nemam, s myma 190cm a 105 kg by to bylo na pussy, ale videl jsem 2 kusy co mely najeto par km a stacilo mne. A obcas si taky neco prectu. Mozna trefils na nejaky drzak. Ale je to jako se vsim. Cinani vyrabi offroady, ktere okopirovali od Opelu a ty taky jezdi, akorat je problem, kdyz narazi.
A nebo jinak. Koupil by sis Bandita neoficialne vyrabeneho v Cine? Ja tedy ne.


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
pavel dolínek (Člen)
22.01.2007 21:50:36
Offline

Re: Minibike nekde u brna nebo olomouce?

Pavel_B12 psal:

2Filous
Nemam, s myma 190cm a 105 kg by to bylo na pussy, ale videl jsem 2 kusy co mely najeto par km a stacilo mne. A obcas si taky neco prectu. Mozna trefils na nejaky drzak. Ale je to jako se vsim. Cinani vyrabi offroady, ktere okopirovali od Opelu a ty taky jezdi, akorat je problem, kdyz narazi.
A nebo jinak. Koupil by sis Bandita neoficialne vyrabeneho v Cine? Ja tedy ne.

to si myslis,se na to v poho slozisgood


"una storia italiana"
Palino (Člen)
22.01.2007 22:01:36
Offline

Re: Minibike nekde u brna nebo olomouce?

Je fakt, ze jsem to nezkousel.


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
inkvizitorr (Administrator)
22.01.2007 22:03:43
Offline

Re: Minibike nekde u brna nebo olomouce?

Pavel_B12 psal:

Je fakt, ze jsem to nezkousel.

meleš vo něčem vo čem víš kulový bad


doba je temná...
Palino (Člen)
22.01.2007 22:10:37
Offline

Re: Minibike nekde u brna nebo olomouce?

inkvizitorr psal:
Pavel_B12 psal:

Je fakt, ze jsem to nezkousel.

meleš vo něčem vo čem víš kulový bad

Jen jsem na to rekl svuj nazor tak to zkus respektovat, pripadne rekni svuj.Dik


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
inkvizitorr (Administrator)
22.01.2007 22:21:12
Offline

Re: Minibike nekde u brna nebo olomouce?

Pavel_B12 psal:

Jen jsem na to rekl svuj nazor tak to zkus respektovat, pripadne rekni svuj.Dik

budu respektovat názor člověka co o tom něco ví, názor člověka co na tom nikdy neseděl a minibajk nemá je dost k hovnu. dovez sem jich loni asi přes 100 kusů (číňanů) a přes běžný závady typu blbá svíčka netěsnící kdeco a pod. myslim, že jich z toho jezdí většina... jasně, můžeš si koupit toho úžasnýho blatu, kterej má v základních modelech mimo jiné čínský motory, ale 3000 a 18000 je docela rozdíl. až se blata probere a bude to prodávat za ceny odpovídající trhui, rád podpořim českou firmu. a žvásty vo tom že žlutý kopírujou blatu??? a co by na plagiáty od blaty měli řikat v polini??? prober seidontknow


doba je temná...
inkvizitorr (Administrator)
22.01.2007 22:34:21
Offline

Re: Minibike nekde u brna nebo olomouce?

mimo jiné kdyby někdo chtěl, je na prodej tenhle fešák, 7,5 kobylek, vodou chlazený za 7500,- kačen. má najeto asi hodinugood  tel: 775 136 231

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/inkviz/komar.jpg

doba je temná...
Palino (Člen)
22.01.2007 22:39:40
Offline

Re: Minibike nekde u brna nebo olomouce?

Inkvizitorr

Jo, kdybych to sem tahal a prodaval, taky bych rval. Jenze ja jsem zatim videl jen ty poruchove, ale jestli prodavas ty zazraky za 3000,- tak si jeden od tebe koupim, at se presvedcim o opaku, doufam, ze mne udelas dobrou cenu


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
inkvizitorr (Administrator)
22.01.2007 22:45:28
Offline

Re: Minibike nekde u brna nebo olomouce?

Pavel_B12 psal:

Inkvizitorr

Jo, kdybych to sem tahal a prodaval, taky bych rval. Jenze ja jsem zatim videl jen ty poruchove, ale jestli prodavas ty zazraky za 3000,- tak si jeden od tebe koupim, at se presvedcim o opaku, doufam, ze mne udelas dobrou cenu

vozil sem je loni a předloni, když tady stály 6-8 t. teď se tady daj koupit za 3500, takže už to nemá význam, chtěli sme ject naposledy před svátkama, ale všichni už bajky tak nějak máme a jezdit 500km tam a zpátky už se nám nějak nechce. jestli chceš, hodim sem linky, kde se daj bajky koupit okolo 70€ a když přivezeš zhruba dvě europalety tak to má smysl... http://cgi.ebay.de/Pocket-Bike-Mini-Mot … dZViewItem akorát nevim naco ti to bude když chceš blatu???


doba je temná...
inkvizitorr (Administrator)
22.01.2007 22:47:40
Offline

Re: Minibike nekde u brna nebo olomouce?

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/inkviz/kolinko.jpg



myslim, že neni co řešit, bež, kup to a pak přiď pokorně uznat, že takový srandy za 3000 jen tak nezažiješ, nebo kup toho blatu a přijeď pojezdit, budeš mít nejlepší bike a budeš masér smile1
http://www.tipmoto.com/inzerat.php?tid=41695&fid=


doba je temná...
Palino (Člen)
22.01.2007 22:56:22
Offline

Re: Minibike nekde u brna nebo olomouce?

Inkviz
Nechci Blatu a svym zpusobem ani zadny jiny minibike. K tomu jsem se dostal az behem diskuze s tebou. Ale i tak dik za linkgood


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
inkvizitorr (Administrator)
22.01.2007 23:03:56
Offline

Re: Minibike nekde u brna nebo olomouce?

Pavel_B12 psal:

Inkviz
Nechci Blatu a svym zpusobem ani zadny jiny minibike. K tomu jsem se dostal az behem diskuze s tebou. Ale i tak dik za linkgood

chyba, je na tom švanda, jezdim s tim u nás po vsi a s malejma bratrancema na chalupě a 179cm a 108 kg neni žádnej problémgood teda jeden je, ty lehčí mi ujížděj, sviněfuck bigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Murdoc (Člen)
22.01.2007 23:47:02
Offline

Re: Minibike nekde u brna nebo olomouce?

hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej hej

Ale já se na začatku ptal na to kde ho seženu a ne jaky sou nazory bigsmile bigsmile bigsmile mám už taky najeto na kamošovym něco,další ho má přes rok a to jim dáváme knedlík,nešetříme ani trochu a držej,jediný co se musí kontrolovat některy šroubky prej..toť vše...navic nepotřebuju blatu,mám to jenom na blbnutí,nezajímá mě max.rychlost vykon a jiný věci...

Tak help help Brno Olomouc a okolí do 100km smile1

Murdoc (Člen)
22.01.2007 23:52:28
Offline

Re: Minibike nekde u brna nebo olomouce?

Ono by nebylo problem zajet autem tam,ale kdo to bude platit kvuli jednomu nebo dvoum bikum,tak sem myslel že když to maj kdesi v řiti smile1 tak to mužou mít aji v brně...

.maxim. (Člen)
23.01.2007 00:58:24
Offline

Re: Minibike nekde u brna nebo olomouce?


++ světlu vstříc ++
jirka silver (Člen)
23.01.2007 08:31:10
Offline

Re: Minibike nekde u brna nebo olomouce?

Přemejšlím o pitbike sedlo 70 cm je přece jen lepší na starý
kosti.Kravit by se na tom dalo i na sněhu.


Najdete nás na každém kilometru
Drak (Člen)
23.01.2007 08:53:32
Offline

Re: Minibike nekde u brna nebo olomouce?

Vždyť z té Volyně si to můžeš nechat poslat na dobírku smile1


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Petr J. (Člen)
23.01.2007 09:01:34
Offline

Re: Minibike nekde u brna nebo olomouce?

to Pavel_B12: víš o tom prd a meleš kraviny....bigsmile

jezdím miniho rok, první vzducháč, teď jsem pořídil vodníka....za těch pár tisíc je s tím neskutečná sranda.....a to, že se o něj člověk musí starat, to je u Blaty stejný...

a jezdí to fakt dobře....takže řeci o dokonalé panu Blatovi si odpusť.....on kopíroval před lety, dnes holt kopírují jiní....bigsmile

Palino (Člen)
23.01.2007 10:06:05
Offline

Re: Minibike nekde u brna nebo olomouce?

Vzdavam se, mam doma dva synatory,dostanou pidibike a pak dam vedet.bigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Murdoc (Člen)
23.01.2007 11:09:39
Offline

Re: Minibike nekde u brna nebo olomouce?

to .maxim: jo to sem našel taky ale maj ho za 4900 sick sick

to drak: dobírka stojí 750 sick sick

Drak (Člen)
23.01.2007 11:36:20
Offline

Re: Minibike nekde u brna nebo olomouce?

to Murdoc: jj koukal jsem, ale dojet tam koupi a jet domu to asi levneji nevyjde, ale muze si to zase vyzkouset a vybrat smile1 uvidim mam to 220km asi si udelam vylet, jen kdyby to tady v TP taky nekdo mel jezdit samotneho me nebude bavit smile1


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Murdoc (Člen)
23.01.2007 11:45:45
Offline

Re: Minibike nekde u brna nebo olomouce?

To Drak: ono by to vyšlo dobře kdyby se jelo třeba pro 3...ale pro jeden ne no...mám to asi 250km od brna(to sem na škole) a dalších 90 k Olomouci.

Petr J. (Člen)
23.01.2007 12:14:49
Offline

Re: Minibike nekde u brna nebo olomouce?

v Opavě je docela slušná prodejna mini+atv......to je od Olomouce blíž

bobule (Člen)
23.01.2007 19:43:56
Offline

Re: Minibike nekde u brna nebo olomouce?

ty woe ste mě nalákali, asi do něčeho vlítnugood


to jebu

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr