Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Potřebuji poradit z oblečením

Wikky (Člen)
03.03.2008 16:34:07
Offline

Potřebuji poradit z oblečením

Mám zatím vybrané tyto http://www.bikerscrown.cz/produkt3639.html a co na ně říkáte a jaké máte skušenosti ze značkou Nazran diky moc


METAL  FOREVER
Zdenal (Člen)
03.03.2008 16:41:25
Offline

Re: Potřebuji poradit z oblečením

Tak toto schvaluju sám mám nazran a už bych neměnil super cena a kvalita goodgood

sonyk (Člen)
03.03.2008 17:02:32
Offline

Re: Potřebuji poradit z oblečením

ja bych jen volil neco co je lip videt smile1 barvu teda smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Wikky (Člen)
03.03.2008 17:07:52
Offline

Re: Potřebuji poradit z oblečením

ja si chci stejně na to nechat dát nějaky potisk bigsmile


METAL  FOREVER
DODY (Člen)
03.03.2008 17:29:55
Offline

Re: Potřebuji poradit z oblečením

Vodě odolná perforovaná komboška? idontknow No f Pákistánu je možný fšecko


NEJHEZČÍ JE NAHATÁÁÁ!!!!
Zdenda (Člen)
03.03.2008 17:32:07
Offline

Re: Potřebuji poradit z oblečením

Nazran stojí za velkou pussy A přístup firmy jako takové k reklamacím je taky velmi úžasný. Po několika měsících používání jejich rukavic (najel jsem ani né 5tkm) se utrhali zipy na rukavicích, vypárali nitě a udělali díry v kůži. Ale co, řekl jsem si, stane se. Jaké bylo moje překvapení, když mi z reklamace přišli rukavice neopravené a pani mi v telefonu začla tvrdit, že jsem je opotřeboval. sick Fajn, chápu že rukavice za 1900,- nejsou žádnej zázrak, ale že by se opotřebovali po 5 tisících natolik, že se skoro rozpadly? Zdaleka nejsem sám ke komu se takhle zachovali.

No nic moje chyba, od těch zmrdů nechci ani ň. Dodnes lituju, že jsem to nedal soudnímu znalci a pro prdel je to nenechal vyžrat.

A mimochodem, když se rozhlídneš po pár krámech tak za cenu kolem desítky najdeš lepší zboží např. od Beringu a podobně. Stačí si hlídat akce. U těhle firem když se ti něco posere, tak maj aspoň snahu něco vyřešit.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Marián (Člen)
03.03.2008 17:38:25
Offline

Re: Potřebuji poradit z oblečením

no ja mam na rukavicich od nazranu nakejch 21 tisic,pravda,sem tam naka nitka odtrhnuta,lehce rozparana,ale to neresim,zasiju a jezdim dal...
uz se to tak nak ustalilo a nic uz se netrhasmile1


...sam mezi jebkarema...
Zdenda (Člen)
03.03.2008 17:40:57
Offline

Re: Potřebuji poradit z oblečením

Marián psal:

no ja mam na rukavicich od nazranu nakejch 21 tisic,pravda,sem tam naka nitka odtrhnuta,lehce rozparana,ale to neresim,zasiju a jezdim dal...
uz se to tak nak ustalilo a nic uz se netrhasmile1

Tak buď rád...
Pro ně má zákazník cenu dokud nezaplatí...
Pak ať táhne do hajzlu a nedej bože aby se vrátil s nějakým problémem.idontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Marián (Člen)
03.03.2008 17:42:51
Offline

Re: Potřebuji poradit z oblečením

sak ja si u nich asi stejne uz nic nekoupimsmile1


...sam mezi jebkarema...
hans (Člen)
03.03.2008 21:45:05
Offline

Re: Potřebuji poradit z oblečením

od nazranu rukavice v poho, akorát barvěj :)
tak abys nebyl od tý kombi celej černej...
jinak s tou strečí zmrzneš, když krapet přituhne....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Fulltank (Člen)
03.03.2008 21:51:52
Offline

Re: Potřebuji poradit z oblečením

Zdenda psal:

Nazran stojí za velkou pussy A přístup firmy jako takové k reklamacím je taky velmi úžasný. Po několika měsících používání jejich rukavic (najel jsem ani né 5tkm) se utrhali zipy na rukavicích, vypárali nitě a udělali díry v kůži. Ale co, řekl jsem si, stane se. Jaké bylo moje překvapení, když mi z reklamace přišli rukavice neopravené a pani mi v telefonu začla tvrdit, že jsem je opotřeboval. sick Fajn, chápu že rukavice za 1900,- nejsou žádnej zázrak, ale že by se opotřebovali po 5 tisících natolik, že se skoro rozpadly? Zdaleka nejsem sám ke komu se takhle zachovali.

No nic moje chyba, od těch zmrdů nechci ani ň. Dodnes lituju, že jsem to nedal soudnímu znalci a pro prdel je to nenechal vyžrat.

A mimochodem, když se rozhlídneš po pár krámech tak za cenu kolem desítky najdeš lepší zboží např. od Beringu a podobně. Stačí si hlídat akce. U těhle firem když se ti něco posere, tak maj aspoň snahu něco vyřešit.

mam rukavice od LOOKWELLu a muzu jedine doporucit good

Bandit-Kralik (Člen)
04.03.2008 21:32:39
Offline

Re: Potřebuji poradit z oblečením

Mam komplet kombi od Nazranu  a muzu vrele doporucit.Kvalita i provedenigood.S bundou jsem padnul a svou funkci splnila a ani se nijak nepotrhala.

PALOUS (Člen)
04.03.2008 21:45:04
Offline

Re: Potřebuji poradit z oblečením

Zdenda psal:
Marián psal:

no ja mam na rukavicich od nazranu nakejch 21 tisic,pravda,sem tam naka nitka odtrhnuta,lehce rozparana,ale to neresim,zasiju a jezdim dal...
uz se to tak nak ustalilo a nic uz se netrhasmile1

Tak buď rád...
Pro ně má zákazník cenu dokud nezaplatí...
Pak ať táhne do hajzlu a nedej bože aby se vrátil s nějakým problémem.idontknow

Počkej počkej já na těch rukavicích mám taky už hodně přez 20000km a ještě se nerozpadly a věřím že jesi nepovolej ještě nějaký švy tak tudle sezonu jim dám dalších pár tis,km.je fakt že ty švy nic moc ale asi tím hnojem co na nich je tak držejbigsmile


Jebat motorky :-)
Zdenda (Člen)
04.03.2008 23:40:14
Offline

Re: Potřebuji poradit z oblečením

Tak si šťastnej člověk. Upřímě, nešlo mi ani tak o ty rukavice, ale o to, jak se k tomu tahle rádoby seriozní firma postavila. Nasrat Nazran a celej BC!fuck


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr