Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » suzukibandit.cz » ftp

Banditatom (Člen)
11.01.2008 18:44:03
Offline

ftp

kuci jaký je to nový ftp?helphelphelphelp


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Fik-B6S (Člen)
11.01.2008 19:52:18
Offline

Re: ftp

Banditatom psal:

kuci jaký je to nový ftp?helphelphelphelp

zkoušel jsi hledat?
řešilo se to tu mnohokrát...good


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
K.a.s.y.m. (Člen)
12.01.2008 11:14:11
Offline

Re: ftp


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
spidys (Člen)
13.01.2008 20:56:04
Offline

Re: ftp

Tů Inkviz: Myslíš, že by šlo na FTP u složky "fotkydiskuze" povolit i mazání. Jedná se o uživatelský složky, a tam asi ať si každej dělá co chce - což?
Chtěl sem to v tý svý složce trochu zredukovat a ejhle bigsmile

Jinak samo souhlas, že všude jinde mazání pouze pro moderatizátory good


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
inkvizitorr (Administrator)
13.01.2008 21:09:36
Offline

Re: ftp

spidys psal:

Tů Inkviz: Myslíš, že by šlo na FTP u složky "fotkydiskuze" povolit i mazání. Jedná se o uživatelský složky, a tam asi ať si každej dělá co chce - což?
Chtěl sem to v tý svý složce trochu zredukovat a ejhle bigsmile
Jinak samo souhlas, že všude jinde mazání pouze pro moderatizátory good

hele šlo, ale je technicky a finančně náročný aby měl každej svuj účet... musí si každej v vý svý složce udělat pořádek a upravovat fotky max. na 800x600 a 72dpi aby to zbytečně nezabíralo místo. nebo každej si může založit nějakou galerii na http://www.rajce.idnes.cz/ a zobrazovat fotky z ní... případně kdyby někdo chtěl se o eftýpko starat (dostal by tím i možnost toho mazání) tak tady mam připravenej ještě jeden administrátorskej účet...


doba je temná...
Ondráš (Člen)
13.01.2008 21:14:14
Offline

Re: ftp

inkvizitorr psal:
spidys psal:

Tů Inkviz: Myslíš, že by šlo na FTP u složky "fotkydiskuze" povolit i mazání. Jedná se o uživatelský složky, a tam asi ať si každej dělá co chce - což?
Chtěl sem to v tý svý složce trochu zredukovat a ejhle bigsmile
Jinak samo souhlas, že všude jinde mazání pouze pro moderatizátory good

hele šlo, ale je technicky a finančně náročný aby měl každej svuj účet... musí si každej v vý svý složce udělat pořádek a upravovat fotky max. na 800x600 a 72dpi aby to zbytečně nezabíralo místo. nebo každej si může založit nějakou galerii na http://www.rajce.idnes.cz/ a zobrazovat fotky z ní... případně kdyby někdo chtěl se o eftýpko starat (dostal by tím i možnost toho mazání) tak tady mam připravenej ještě jeden administrátorskej účet...

Spidys myslel u adresáře fotkydiskuze jako u celku a ne u každé složky (pokud jsem pochopil).
Změnit práva přístupu k jednomu adresáři už snad tak náročné není, ne?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
spidys (Člen)
13.01.2008 21:16:52
Offline

Re: ftp

No myslel sem jako povolit na účtu "prostorsuzukibandit" mazání pouze ve složce "fotkydiskuze" a s tím spojený i podsložky. Je mi jasný, že aby měl každej svůj account na FTP by bylo trochu na pussy bigsmile
Ale jinak to byl jen postřeh, že to nejde. Celá moje složka má okolo 2MB - takže to neni trága.
bigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
inkvizitorr (Administrator)
13.01.2008 21:25:08
Offline

Re: ftp

spidys psal:

No myslel sem jako povolit na účtu "prostorsuzukibandit" mazání pouze ve složce "fotkydiskuze" a s tím spojený i podsložky. Je mi jasný, že aby měl každej svůj account na FTP by bylo trochu na pussy bigsmile
Ale jinak to byl jen postřeh, že to nejde. Celá moje složka má okolo 2MB - takže to neni trága.
bigsmile

jenže když tohle povolim, tak může někdo cizí třeba "omylem"bigsmile smazat třeba tvou složku a co s tim pak??? pokud bude každej zmenšovat na to co sem psal, bude to zabírat furt velký hovno a je to...


doba je temná...
osiris (Člen)
13.01.2008 22:10:02
Offline

Re: ftp

...jak se tu "omylem" stávalo a pak se řvávalo bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
04.02.2008 17:55:33
Offline

Re: ftp

Funguje vám FTP? Nějak se tam nemůžu dostat.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
04.02.2008 17:58:14
Offline

Re: ftp

...ano, šlape


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
04.02.2008 18:06:28
Offline

Re: ftp

Hm,tak to mám nějaký pošukaný u mě,protože se mě ani nezobrazujou vložený fotky. Asi to bude tím,že sem nainstaloval nějakou aktualizaci Internet Explorerusmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
XJelen (Člen)
04.02.2008 18:36:00
Offline

Re: ftp

VikecB12 psal:

Hm,tak to mám nějaký pošukaný u mě,protože se mě ani nezobrazujou vložený fotky. Asi to bude tím,že sem nainstaloval nějakou aktualizaci Internet Explorerusmile2

Obnova systému k poslednímu bodu obnovygood děkuju pjekně taky mě to vytrestalobigsmile


Strýcfajtr !!!
VikecB12 (Člen)
04.02.2008 18:47:59
Offline

Re: ftp

XJelen psal:
VikecB12 psal:

Hm,tak to mám nějaký pošukaný u mě,protože se mě ani nezobrazujou vložený fotky. Asi to bude tím,že sem nainstaloval nějakou aktualizaci Internet Explorerusmile2

Obnova systému k poslednímu bodu obnovygood děkuju pjekně taky mě to vytrestalobigsmile

A že su tak smělej,kde se to dá votklepnout,ta nová verze exploreru me totiž kurefsky seresmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
04.02.2008 18:55:50
Offline

Re: ftp

používej Firofoxe smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
04.02.2008 19:04:40
Offline

Re: ftp

Tak mě nenapínejte a prozraďte mě někdo to kouzelný tajemství kde se dá zvolit to Obnoveníhelpredface


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
XJelen (Člen)
04.02.2008 20:05:30
Offline

Re: ftp

VikecB12 psal:

Tak mě nenapínejte a prozraďte mě někdo to kouzelný tajemství kde se dá zvolit to Obnoveníhelpredface

Start-Všechny programy-Příslušenství-Systémové nástroje-Obnovení systému. Samosebou pouze pro XP a vrať systém do data před instalací E7good


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
04.02.2008 20:06:25
Offline

Re: ftp

Start/přislušenství/systémové nástroje/obnovení systému......aspoň si to myslím.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
04.02.2008 20:06:50
Offline

Re: ftp

Už to mám,díkgoodcoolsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
04.02.2008 20:46:19
Offline

Re: ftp

Kua tak fšechno mám jako dřív,na ftp vlezu stejně jako dřív,ale v diskuzi se mě nezobrazujou fotkysmile2help


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
XJelen (Člen)
04.02.2008 21:15:57
Offline

Re: ftp

VikecB12 psal:

Kua tak fšechno mám jako dřív,na ftp vlezu stejně jako dřív,ale v diskuzi se mě nezobrazujou fotkysmile2help

Tak čoveče, musím přiznat, že mě taky ne. Asi vítr... třeba se to někde zašprclosmile1


Strýcfajtr !!!
zdenek 1 (Člen)
02.03.2008 10:50:58
Offline

Re: ftp

jelikož počítači moc neholduju,tak to promě to vkládání fotek je složité jako pussybadasi se mi to nikdy nepovede(jen když požádám souseda)jinak jsem v piči jak baťa z dřevakami!!!headshakenešlo by to nějak zjednodušit??že by šlo vložit třeba foku přímo(tak jako tento přízpěvek)třeba jen do učité velikosti???helphelphelp


když to jede,je to OK
maňas (Člen)
05.03.2008 19:15:56
Offline

Re: ftp

zdenek 1 psal:

jelikož počítači moc neholduju,tak to promě to vkládání fotek je složité jako pussybadasi se mi to nikdy nepovede(jen když požádám souseda)jinak jsem v piči jak baťa z dřevakami!!!headshakenešlo by to nějak zjednodušit??že by šlo vložit třeba foku přímo(tak jako tento přízpěvek)třeba jen do učité velikosti???helphelphelp

dobrej nápad,ale stejně tuším,že ji musíš mít někde na netu uloženou to ,že je ve tvým kompu je fajn,ale ostatní se na ni nepodívaj,jinak sem na tom ještě hůř jak ty ,neumím to ani zmenšit smile1


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
zdenek 1 (Člen)
05.03.2008 20:31:52
Offline

Re: ftp

maňas psal:
zdenek 1 psal:

jelikož počítači moc neholduju,tak to promě to vkládání fotek je složité jako pussybadasi se mi to nikdy nepovede(jen když požádám souseda)jinak jsem v piči jak baťa z dřevakami!!!headshakenešlo by to nějak zjednodušit??že by šlo vložit třeba foku přímo(tak jako tento přízpěvek)třeba jen do učité velikosti???helphelphelp

dobrej nápad,ale stejně tuším,že ji musíš mít někde na netu uloženou to ,že je ve tvým kompu je fajn,ale ostatní se na ni nepodívaj,jinak sem na tom ještě hůř jak ty ,neumím to ani zmenšit smile1

kde jsi na to přišel že to umím zmenšit,jedině nůžkami, kuvabigsmile že bych to obstříhn´íhnulbigsmile


když to jede,je to OK

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr