Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Filous (Člen)
06.03.2008 08:37:06
Offline

...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

...fčera sem se dozvjeděl ňáký novinky, tagže vám to prozradim, aby někerý nejeli do Brna zbytečně!!!surprised

-změna č.1:
...gdo chce jezdit na pučený dýlerský mašině, musí osobně k dýleroj, tam si vybrat model, zaregistrovat se aby se svez, do teť je to stejný, ofšem změna je zde...dýler údaje vodešle údaje vo potencijonálnim zákaznikoj, kerej má zájem vo skušební jízdu importéroj, tedy na zastoupení Suzuki a to pošle poštou na udanou adresu osobní pozvánku na danou jízdu spolu s veškerejma instrukcema, fčetně času jízdy

-změna č.2:
...chci jezdit na vlastní mašině...uš se nelze zaregistrovat přímo na vokruhu jako v minulejch letech, ale opjet je potřeba registrovat se vosobně u dýlera a to tag, že jen a pouze se servisní kníškou nebo velkym TP v ruce a zaregistrujou jen a pouze mašiny, kerý sou prodaný f ČR a f oficijelní síti Suzuki, tzn. nigdo s dovezenou mašinou z venku nebo koupenou f sítí "šedejch" dovozců se počínaje letošnim rokem v rámci Suzuki day nesveze

-změna č.3:
...den předem, tj.28.5. se koná škola jízdy na Masarykáči...zájemcum by měl podat info kterejkolif dýler Suzuki...mě vosobně sere, že mi to koliduje s prvnim závodem CEC v Mostě, jinak bych tam jel...

...mam pocit, že dost lidí bude nasranejch, ale u jinejch značek to funguje vobdobně a chápu, že dyš importér něco takovýho platí, tag to chce směřovat na svý zákazníky...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Fik-B6S (Člen)
06.03.2008 08:51:41
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

a normální sevezení na okruhu je teda toho 29.5.?
já sem si neuvědomil že je to ve čtvrtek to je dost na chuja...
ale jinak dik za info...good


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Americkej (Člen)
06.03.2008 08:54:36
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

ale jo, tak ňák to smysl dává.Jenom vidím novej rozměr u opráskanej ojetin...stočený kiláky nevaděj, hlavně že byla prodaná čr dealerem bigsmile No odhaduju, že to na okruhu značně prořídne.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
VikecB12 (Člen)
06.03.2008 08:58:29
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Tak,a pojedu leda do prdelesmile2 Seru na to,pudu si dat nějaký pěkný točky jinam....smokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Meloun (Člen)
06.03.2008 09:10:33
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Hmmm..taky jsem tím pádem v pussybad
Nevadí-na železňák to mám 15kmcool


PURE NAKED BIKE!
Pšán (Člen)
06.03.2008 09:36:23
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

..dík Filo..
..smile2


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Newada (Člen)
06.03.2008 09:36:33
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Tak pojede teda někdo na vokruh?


jak dlouho ještě?
Martin B12 (Člen)
06.03.2008 09:50:19
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

já jedu good


street triple picco
Kelly01 (Člen)
06.03.2008 10:20:44
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Hele Moraváci,a co se na to vysrat a zajet to položit na Harmanecevil


God Save The Queen!
Newada (Člen)
06.03.2008 10:25:10
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Jinak Filous až se pojedu k Alešoj se registrovat, tak se stafim na kafe. bigsmile


jak dlouho ještě?
VikecB12 (Člen)
06.03.2008 11:07:19
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Kelly01 psal:

Hele Moraváci,a co se na to vysrat a zajet to položit na Harmanecevil

To by nebylo marný,ještě sem tam nebylsmile2 Ať si strčí vokruh doass


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
06.03.2008 11:08:18
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Jasně..
Stejně je to tam nebezpečnýsmokin


God Save The Queen!
Lihy (Člen)
06.03.2008 11:33:40
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Hm a to sem se těšil že si letos tu jízdu natočim... nenatočim. Mrdám na ně, holt letos asi jen most a volný jízdy.

Zdenda (Člen)
06.03.2008 13:05:48
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Suzuki jde čím dál do větší prdele!idontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
inkvizitorr (Administrator)
06.03.2008 13:10:11
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

mě to příde jako docela logický, zdarma jezděj lidi co si od nich koupili motorku, kdo koupil jinde a nedal jim vydělat má smůlu a může si jít zajezdit na dny veřejnosti do mostu nebo brna kdykoliv za svýidontknowsmokin


doba je temná...
Pšán (Člen)
06.03.2008 13:14:24
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

inkvizitorr psal:

mě to příde jako docela logický, zdarma jezděj lidi co si od nich koupili motorku, kdo koupil jinde a nedal jim vydělat má smůlu a může si jít zajezdit na dny veřejnosti do mostu nebo brna kdykoliv za svýidontknowsmokin

..si voľajakýsi můdry..bigsmile
..sice mě to štve,ale rozumím tomu..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Mour (Člen)
06.03.2008 13:25:36
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

inkvizitorr psal:

mě to příde jako docela logický, zdarma jezděj lidi co si od nich koupili motorku, kdo koupil jinde a nedal jim vydělat má smůlu a může si jít zajezdit na dny veřejnosti do mostu nebo brna kdykoliv za svýidontknowsmokin

..taky s tím souhlasím a ještě přidám jeden z neutuchajích dotazů tady "Nevíte kde sehnat levně nové náhradní díly?, bo origo jsou moc drahé" bigsmile ...pzn. nemám nic proti levným náhradním dílům a origo jsou fakt drahé bigsmile

VikecB12 (Člen)
06.03.2008 14:38:14
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

A mě to příjde nelogický,bejvalo to jako propagační akce,prostě aby si tam ten kdo má suzuku trochu užil a nebo se svezl na funglovce a pak třeba přemejšlel jestli si ju třeba nekoupí.Proto to bývala taková masofka.Ted to bude akce pro hrstku vyvolených co měli to štěstí(prachy) a koupili si mašinu oficiálněsick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Martin B12 (Člen)
06.03.2008 14:50:35
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

VikecB12 psal:

A mě to příjde nelogický,bejvalo to jako propagační akce,prostě aby si tam ten kdo má suzuku trochu užil a nebo se svezl na funglovce a pak třeba přemejšlel jestli si ju třeba nekoupí.Proto to bývala taková masofka.Ted to bude akce pro hrstku vyvolených co měli to štěstí(prachy) a koupili si mašinu oficiálněsick

no ale ber to z tý druhý stránky , zas si  ta hrstka  zajezdí víc goodsmile1
ale jinak s tebou souhlas


street triple picco
Fik-B6S (Člen)
06.03.2008 15:02:02
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

VikecB12 psal:

A mě to příjde nelogický,bejvalo to jako propagační akce,prostě aby si tam ten kdo má suzuku trochu užil a nebo se svezl na funglovce a pak třeba přemejšlel jestli si ju třeba nekoupí.Proto to bývala taková masofka.Ted to bude akce pro hrstku vyvolených co měli to štěstí(prachy) a koupili si mašinu oficiálněsick

funglovku si domluvit můžeš...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
sonyk (Člen)
06.03.2008 15:13:23
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

toz ja jet muzu asi? druhej majitel. jinak  koupena u dylera suzuki?

ale nepojedu pac bych to tam stejne zboril a brzdil vas v rozletubigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Antihero (Člen)
06.03.2008 15:40:03
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

...tak ju někomu puč, kdo jezdí pilu a nebude zdržovatbigsmilebigsmilebigsmile


There's a pie in the sky when you die.
mr.BSE (Člen)
06.03.2008 15:51:12
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Kelly:jak je to daleko, jak to vypada? Udelal bych nejakou nahradni akci za S-Day, zadna masofka 3-5 lidi max. hm? jestli byste s Vikecem chteli brzdu,tak se hlasimgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
sonyk (Člen)
06.03.2008 16:13:42
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Antihero psal:

...tak ju někomu puč, kdo jezdí pilu a nebude zdržovatbigsmilebigsmilebigsmile

to vis ze jo a von mi ji strhne bigsmilebigsmilebigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Libor nx (Člen)
06.03.2008 16:55:51
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

No jo Suzuki se stará o své zákazníky,ale nestará se o potenciální nové kupce.bad Nejlíp, se mi zdá,že to mají vychytaný u KTM.Mají svoji Orange day a každý(nemusí mít od nich koupenou žádnou motorku)  se může povozit na čem chce a to bez zádný registrace a žádnejch záloh.goodgood

Pšán (Člen)
06.03.2008 17:25:00
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Kelly01 psal:

Hele Moraváci,a co se na to vysrat a zajet to položit na Harmanecevil

..se to nejeví jako špatný nápad..
..Šaleny:
  ..je to v zemi krále Miroslava(Slovensko)mezi Turčianskými
    Teplicami a B.Bystricou..
..pro tebe novinka,pro některé nostalgie: http://www.motopartyja.cz/ostre/2007%20 … index.html


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Antihero (Člen)
06.03.2008 17:57:52
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

...Harmanec je klasagoodto maji bratja navrch, hej.


There's a pie in the sky when you die.
Kelly01 (Člen)
06.03.2008 18:06:04
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Pokud bude teplo jsem pro..
Slovenští členové pohlídají počasí a ověří že už je zimní posyp odstraněnevil
Čo,Jurasurprisedsmile1


God Save The Queen!
Tomas600N (Člen)
06.03.2008 18:57:38
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

ten Harmanec vypada hodně luxusněgoodgoodgood
ty chatky na těch fotkach,to je tam někde pobliž?

Datel (Člen)
06.03.2008 19:35:16
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

......nesouhlasím s tím, ale rozumím tomu......

....bral jsem to spíš, jako kulturní akci se spřátelenýma ksichtama s možností si řádně zařvat do helmy........

Jedu na Harmanec nebo s Jiřinou na volné jízdygood

PALOUS (Člen)
06.03.2008 19:43:40
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Tak a je tosurprisednebudu nasranej sámbigsmile


Jebat motorky :-)
Filous (Člen)
06.03.2008 20:22:32
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Libor nx psal:

No jo Suzuki se stará o své zákazníky,ale nestará se o potenciální nové kupce.bad Nejlíp, se mi zdá,že to mají vychytaný u KTM.Mají svoji Orange day a každý(nemusí mít od nich koupenou žádnou motorku)  se může povozit na čem chce a to bez zádný registrace a žádnejch záloh.goodgood

...co to meleš???idontknowheadshake ...nejsem žádnej zastánce importéra, ale esi si potencionální kupec, tak mazej k nejbližšímu dýleroj a domluf si tam ježdění na předváděče a neblij tady kravinyidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
06.03.2008 20:23:26
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

inkvizitorr psal:

mě to příde jako docela logický, zdarma jezděj lidi co si od nich koupili motorku, kdo koupil jinde a nedal jim vydělat má smůlu a může si jít zajezdit na dny veřejnosti do mostu nebo brna kdykoliv za svýidontknowsmokin

...taky na tom nevidim nic divnýho a bylo jen votáskou času, gdy to příde...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
06.03.2008 20:26:46
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

VikecB12 psal:

A mě to příjde nelogický,bejvalo to jako propagační akce,prostě aby si tam ten kdo má suzuku trochu užil a nebo se svezl na funglovce a pak třeba přemejšlel jestli si ju třeba nekoupí.Proto to bývala taková masofka.Ted to bude akce pro hrstku vyvolených co měli to štěstí(prachy) a koupili si mašinu oficiálněsick

...a co ti na tom příde nelogickýho???surprised ...je to prostě v duchu "za mý prachy pro mý lidi" ...přectaf si, že bys byl majitelem firmy, ďál párty pro svý zákazníky, kerý ti pomáhaj vydělat škváru a přišlo ti tam X dalších lidí, s kerejma si nigdy žádnej byznys neuďál a voni ti to tam fšechno sežrali a vychlastali...líbilo by se ti to???surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
06.03.2008 20:55:22
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Filous psal:
Libor nx psal:

No jo Suzuki se stará o své zákazníky,ale nestará se o potenciální nové kupce.bad Nejlíp, se mi zdá,že to mají vychytaný u KTM.Mají svoji Orange day a každý(nemusí mít od nich koupenou žádnou motorku)  se může povozit na čem chce a to bez zádný registrace a žádnejch záloh.goodgood

...co to meleš???idontknowheadshake ...nejsem žádnej zastánce importéra, ale esi si potencionální kupec, tak mazej k nejbližšímu dýleroj a domluf si tam ježdění na předváděče a neblij tady kravinyidontknow

no nebudem si mazat med vokolo huby, sice se dá u suzuki domluvit předváděcí jízda, ale musí se čekat až danej model dokoluje k danýmu dealerovi a předváděcí jízda musí bejt do 25km (teda aspoň eště loni to tak bylo)... což si myslim neni úplně ideálníidontknow například mě když lapali v aspiritu, tak sem jim tam nechal esvéčko jako kauci, nechtěli po mě ani kačku, motorku sem si moh pučit kdy se mi zachtělo a třeba na celý vodpolodne, tak sem tam naběh a už na mě halekali ať vypadnu jezdit a nevotravuju na prodejně... no najel sem na tom za odpoledne třiapůl kila a když sem sem tu křusku vracel, tak mi proplatili benzin co sem tankoval u pumpygoodsurprised no a jak to tak bejvá když se člověk sveze na něčem lepším tak sem tam hned na jaře stepoval s balíkem bankovekbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
mr.BSE (Člen)
06.03.2008 20:58:22
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Pšán psal:
Kelly01 psal:

Hele Moraváci,a co se na to vysrat a zajet to položit na Harmanecevil

..se to nejeví jako špatný nápad..
..Šaleny:
  ..je to v zemi krále Miroslava(Slovensko)mezi Turčianskými
    Teplicami a B.Bystricou..
..pro tebe novinka,pro některé nostalgie: http://www.motopartyja.cz/ostre/2007%20 … index.html

Diky ti Psanegood Neni to pro me uplne novinka, ale zadny blizsi info sem nevedel. Takze jeste jednou diky goodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Progear 650 (Člen)
06.03.2008 21:07:19
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

mno, že se mi teda chce, se jít registrovat předem kua....bad ale aspon že můžu...smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Filous (Člen)
06.03.2008 21:09:18
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

inkvizitorr psal:
Filous psal:
Libor nx psal:

No jo Suzuki se stará o své zákazníky,ale nestará se o potenciální nové kupce.bad Nejlíp, se mi zdá,že to mají vychytaný u KTM.Mají svoji Orange day a každý(nemusí mít od nich koupenou žádnou motorku)  se může povozit na čem chce a to bez zádný registrace a žádnejch záloh.goodgood

...co to meleš???idontknowheadshake ...nejsem žádnej zastánce importéra, ale esi si potencionální kupec, tak mazej k nejbližšímu dýleroj a domluf si tam ježdění na předváděče a neblij tady kravinyidontknow

no nebudem si mazat med vokolo huby, sice se dá u suzuki domluvit předváděcí jízda, ale musí se čekat až danej model dokoluje k danýmu dealerovi a předváděcí jízda musí bejt do 25km (teda aspoň eště loni to tak bylo)... což si myslim neni úplně ideálníidontknow například mě když lapali v aspiritu, tak sem jim tam nechal esvéčko jako kauci, nechtěli po mě ani kačku, motorku sem si moh pučit kdy se mi zachtělo a třeba na celý vodpolodne, tak sem tam naběh a už na mě halekali ať vypadnu jezdit a nevotravuju na prodejně... no najel sem na tom za odpoledne třiapůl kila a když sem sem tu křusku vracel, tak mi proplatili benzin co sem tankoval u pumpygoodsurprised no a jak to tak bejvá když se člověk sveze na něčem lepším tak sem tam hned na jaře stepoval s balíkem bankovekbigsmilebigsmilebigsmile

...ale néééééé, tys mě nepobral, myslel sem domluvit si jízdu v Brně na předváděčce v rámci SD, dyš je ten potencijonální kupecsurprised ...jináč samozřejmě pravdu máš, vo tom žádná, ale zas na druhou stranu ty Talijáni jinou možnost jag ulovit prosťáčka na tu pičovinu prostě nemaj, jim nezbejvá neš ti to vnutit na celý votpoledne a eště ti zaplatit, aby tě lapli, jiný cesty holt nejni, vo tom nejni debatbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
06.03.2008 21:11:25
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Filous psal:

...ale néééééé, tys mě nepobral, myslel sem domluvit si jízdu v Brně na předváděčce v rámci SD, dyš je ten potencijonální kupecsurprised ...jináč samozřejmě pravdu máš, vo tom žádná, ale zas na druhou stranu ty Talijáni jinou možnost jag ulovit prosťáčka na tu pičovinu prostě nemaj, jim nezbejvá neš ti to vnutit na celý votpoledne a eště ti zaplatit, aby tě lapli, jiný cesty holt nejni, vo tom nejni debatbigsmilebigsmilebigsmile

tak to mi došlo, ale až pozdějc, holt pomalejbigsmilebigsmilebigsmile na druhou stranu tankvak tam mám objednanej od loňskýho dubna a zatim nic, ale už si tak nějak zvykámbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
PALOUS (Člen)
06.03.2008 21:13:20
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Hele Fildo co to meleš?surprisedně nikdo nic nevnucovalbigsmilemaisto Bpussycoolsmokinsmokinsmokin


Jebat motorky :-)
Filous (Člen)
06.03.2008 21:15:38
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

inkvizitorr psal:
Filous psal:

...ale néééééé, tys mě nepobral, myslel sem domluvit si jízdu v Brně na předváděčce v rámci SD, dyš je ten potencijonální kupecsurprised ...jináč samozřejmě pravdu máš, vo tom žádná, ale zas na druhou stranu ty Talijáni jinou možnost jag ulovit prosťáčka na tu pičovinu prostě nemaj, jim nezbejvá neš ti to vnutit na celý votpoledne a eště ti zaplatit, aby tě lapli, jiný cesty holt nejni, vo tom nejni debatbigsmilebigsmilebigsmile

tak to mi došlo, ale až pozdějc, holt pomalejbigsmilebigsmilebigsmile na druhou stranu tankvak tam mám objednanej od loňskýho dubna a zatim nic, ale už si tak nějak zvykámbigsmilebigsmilebigsmile

...holt momentálně zavostalejbigsmile...a vobjednanej teprf rok??surprised ...tag to si eště počkášbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
06.03.2008 21:20:55
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

PALOUS psal:

Hele Fildo co to meleš?surprisedně nikdo nic nevnucovalbigsmilemaisto Bpussycoolsmokinsmokinsmokin

...co by tobje taky nutili, dyš vypadáš jag somráksurprised ...buť rát, že ti nenutili třeba nakousanou svačinu, abys jim tam na krámě neskolaboval hlady nebo že tě nehnali hnet venbigsmilebigsmilebigsmile podivej se na Inkvize a na sebe, na ňom je na první pohlet vidět, že nestrádá, že se má dobře a že z něj ňáká ta kačka vypadne, ale ty???headshake ...mastnej dlouhej a řítkej vlas, hubenej jag lunt, f hubje cigáro a f koutku lógr s kafete, no socijální přípat vot prvního pohledubigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
ross (Člen)
06.03.2008 21:45:42
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Taky jsem se tam chystal ale mám to od šedýho dealerabad
Ale chápu to.

A stejně v tý době už budu asi bez řidičákusmile2fuck


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
ross (Člen)
06.03.2008 21:50:21
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Filous psal:
PALOUS psal:

Hele Fildo co to meleš?surprisedně nikdo nic nevnucovalbigsmilemaisto Bpussycoolsmokinsmokinsmokin

...co by tobje taky nutili, dyš vypadáš jag somráksurprised ...buť rát, že ti nenutili třeba nakousanou svačinu, abys jim tam na krámě neskolaboval hlady nebo že tě nehnali hnet venbigsmilebigsmilebigsmile podivej se na Inkvize a na sebe, na ňom je na první pohlet vidět, že nestrádá, že se má dobře a že z něj ňáká ta kačka vypadne, ale ty???headshake ...mastnej dlouhej a řítkej vlas, hubenej jag lunt, f hubje cigáro a f koutku lógr s kafete, no socijální přípat vot prvního pohledubigsmilebigsmilebigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Progear 650 (Člen)
06.03.2008 21:50:37
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

málem bych zapomnel... nejsou to hovada dát to na ctvrtek....idontknow chápu, ze termínovej press, bla bla, ale ctvrtek....


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Filous (Člen)
06.03.2008 21:55:21
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Progear 650 psal:

málem bych zapomnel... nejsou to hovada dát to na ctvrtek....idontknow chápu, ze termínovej press, bla bla, ale ctvrtek....

...fšechny značkový dny sou f tejdnu, mě je to fuck, prostě přelezu f továrně plot a hyjóóó...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Progear 650 (Člen)
06.03.2008 21:56:56
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Filous psal:
Progear 650 psal:

málem bych zapomnel... nejsou to hovada dát to na ctvrtek....idontknow chápu, ze termínovej press, bla bla, ale ctvrtek....

...fšechny značkový dny sou f tejdnu, mě je to fuck, prostě přelezu f továrně plot a hyjóóó...

jasný, ale dokud to bylo ve státní svátek, tak nebylo co řešit, tědka sem dost možná v pussy, ne kvuli motyce ale kvuli skole...sick


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
osiris (Člen)
06.03.2008 22:02:53
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Filous psal:
inkvizitorr psal:

mě to příde jako docela logický, zdarma jezděj lidi co si od nich koupili motorku, kdo koupil jinde a nedal jim vydělat má smůlu a může si jít zajezdit na dny veřejnosti do mostu nebo brna kdykoliv za svýidontknowsmokin

...taky na tom nevidim nic divnýho a bylo jen votáskou času, gdy to příde...

...souhlasím, ale od teď strádám smile2 bigsmile no nic, vodnese to most (nebo i to brno) v jiným termínu a pár kaček z kapsy smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
06.03.2008 22:10:16
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Filous psal:
PALOUS psal:

Hele Fildo co to meleš?surprisedně nikdo nic nevnucovalbigsmilemaisto Bpussycoolsmokinsmokinsmokin

...co by tobje taky nutili, dyš vypadáš jag somráksurprised ...buť rát, že ti nenutili třeba nakousanou svačinu, abys jim tam na krámě neskolaboval hlady nebo že tě nehnali hnet venbigsmilebigsmilebigsmile podivej se na Inkvize a na sebe, na ňom je na první pohlet vidět, že nestrádá, že se má dobře a že z něj ňáká ta kačka vypadne, ale ty???headshake ...mastnej dlouhej a řítkej vlas, hubenej jag lunt, f hubje cigáro a f koutku lógr s kafete, no socijální přípat vot prvního pohledubigsmilebigsmilebigsmile

co ty seš za hajzlasmile2bigsmile


Jebat motorky :-)
KOVAL (Člen)
06.03.2008 22:12:44
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Tak než mi praskne céfka tak já vám k tomu taky něco řeknu.

Nemám na tom co chápat ani není žádnej důvod k tomu abych proto hledal jakýkoliv ospravedlnění.
Naprosto nesouhlasím s Filousovou teorii že to je jako když by na párty pro zákazníky přišli cizí buzny a všechno sežrali a vychlastali.
Z jednoho prostýho důvodu.
Dneska ,v době kdy prakticky veškerý importéři nejsou sami sobě soukromekma subjektama ale nýbrž jsou přímo pod taktovkou samotnýho výrobce a sami se bez svolení samotnýho továrníka z v tomto případě z hamamatsu nemůžou dojít takřka ani vysrat tak teda rozhodně nejde vo nějaký jejich placení vokruhu nějakejm sockám co si nekoupili u nich novou.
Hlavně když totiž šéfíkem českýho zastoupení suzuki je samotnej japonec vyslenej přímo starým Suzukim že jo.Tak tady asi nejde vo to že chudáci český zastoupení přece nebudou platit vokruh kdekomu že jo,když maj přímou návaznost na japonsko.
Jaksi se  zde vytrácí smysl reklamní akce ve smyslu,že ten kdo zrovna jezdí na vojetý socce z dovozu by si příště třeba přišel koupit funglovku že jo.Prostě přece když jezdíš na suzuki jseš teda snad zákazník suzuki né a ta je jenom jedna a porád stejná japonská.
Je to stejný jako zmrdochování importéra suzuki k motorkám ze šedejch dovozů. Je to možný jenom u nás na divokým východě aby ti s ůsměvem řekli že když motorku nemáš koupenou u ofic prodejce tak že nemáš záruku a nic. Koupil sis stejnou motorku vyrobenou stejným výrobcem ve stejný továrně a oficiální imoprtér v čr má přímou návaznost na výrobce takže VO CO DE? jednoduchý,jde vo ZMRDOCHOVÁNÍ českýho importéra s tichým souhlasem starýho suzukiho a to jenom proto že jim to umožňuje česká legislativa páč i u jinejch věcí který běžně kupuješ je běžný že v záruce můžeš reklamovat věc u kterýhokoliv oficiálního zastoupení výrobce.Prostě to někdo jednou vyrobil a ten výrobce je snad jasnej.A argumenatce že chudáček českej prodejce nebo snad nedejbože chudáček importér by to platil ze svýho je naprosto scestná,páč ten nebo onen by to jednoduše vyůčtoval přímo výrobci z  hamamatsu.
Je to jenom vo zmrdech a vohnoutech jak praví můj oblíbený Dfens a my přece víme co za zmrdozmrdy sedí třeba konkrétně v suzuki čr.
Ale jinak mně to nijak nerozhodilo páč zmrodzmrdy  ze suzuki čr mrdám a novou motorku si vod nich stejně nekoupim a do brna bych stejně nejel páč moje lavička na zápraží je mi milejší.smile1

osiris (Člen)
06.03.2008 22:16:55
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

...tak nějak je na tom čoveče i kus pravdy


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
WenzelB6 (Člen)
06.03.2008 22:19:25
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Plnej SOUHLAS . ať si kdo chce co chce říká vo potencijálu českýho trhu ve vztahu ke zbytku evropy. Každej přece ví vo kolik tady stoupnul prodej. Takový zmrdozuki muže bejt jenom u nás.ass

Antihero (Člen)
06.03.2008 22:29:34
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

...konečně nestranný posouzení věci...se ctí...

...nejenom...ano, promiňte
...chápu...
...příště si koupím jedině u vás..
...jste nejlepší, nejbělejší dovoz ze všech...


There's a pie in the sky when you die.
ABik (Člen)
06.03.2008 22:32:52
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Kamenickej:
Žiješ nebo tě trefil šlak myokardu? bigsmile

Co se týká SD, tak jsem zklamán. Mám dovoz, nesvezu se bigsmile Ale mám okruh pod nosem, tak si dám jednu nebo dvě volné jízdy v průběhu sezony good

VikecB12 (Člen)
06.03.2008 22:38:09
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Svatá pravda,bejvala to reklamní akce,ted mužou jít doprdele. A těch 40 000 rozdílu v ceně co sem měl na Béčku v porovnání s Oficiální sítí Suzuki by trvalo pěkně dlouho než bych projezdil na volnejch jízdáchsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
KOVAL (Člen)
06.03.2008 22:42:17
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Jsou to přece jednoduchý počty.
Prostě výrobce a je jedno kterej je stejně ten kdo si namastil kapsu.
Kdyby chtěli vydělat míň love tak by se žádný šedý motorky po světě neloudaly,prostě motorky nejsou rohliky,každá má svůj VIN,kdyby výrobce mněl tak přísnou strategii a nechtěl by tak by takový šedý motorky neexistovaly. Ale proč vlastně,takhle vydělaj protože čím víc jich vyroběj a prodaj tim maj víc love né? A to že motorky kolujou po světě jako šedý je daný samože přece tim že v každý zemi sou různý daně a podobný pičoviny a další faktory jako kupní síla a blablabla.
ALE NA KONCI JE VÝROBCE KTEREJ VYVAŘIL PROTOŽE VYROBIL A PRODAL...
A to je přece důležitý,né?

Filous (Člen)
07.03.2008 08:35:31
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Koval:
...naprosto souhlasim s tym, že český zastoupení Suzuki je banda vohnoutů a vo problematice garancí se taky nemá cenu bavit, ofšem za tym co sem psal vo zahradní párty si stojim...ten japonec, co tady tomu šéfuje je dle mýho selskýho rozumu zodpovjednej za fungování a ekonomiku oficijelního zastoupení f ČR a je mu hovno do toho, co si Suzuki v Hammamatsu prodá bokem šedejm prodejcum, on má přidělenej ňákej balik peněs na rok a s toho financuje různý akce a dybych byl na jeho místě, tag nevim proč bych dával "nažrat a nachlastat" někomu, gdo mi neuďál žádnej kšeft...a esi něgdo s tech, co maj starou vránu dotaženou z Dojčlandu uvažuje vo nový, tag znova řikam, nejni nic jednoduššího neš dojít k dýleroj a říct "sem potencijonální zákazník a chci se f Brně svýst na gixeru", f tom je ta propagace a hlavní důvot proč to pořádaj, né proto, aby se svezlo hafo lidí na svej bajkách, to nejsou volný jízdy...uš vidim přeba Peštu z PRI motoru nebo jag se menuje, jag pořádá na vokruhu pro svý zákazníky, kerý mu dělaj kšeft při nákupu a servisu firemní den a přijedu tam třeba já, kerej má mašinu vot ofiko dýlera a nechá mě jezdit stejně jako toho svýho s kerýho má vatu...tomu přeci sám nevjeříš...ale jag řikam, přestože mi tedle přístup příde z pohledu vopchodníka logickej, tag na český zastoupení sem snat neslyšel jediný pochvalný slovo a ani moje skušenost, obvzláště s panem L. je k zblití a vůbec nechápu, jag se tam takovej človjek může držet uš tolik let...hofg...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Peka (Člen)
07.03.2008 10:08:36
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Tak aspon letos usetrim goodgoodgood


B12 neni uz je autobus :)
škardík (Člen)
07.03.2008 13:31:53
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Progear 650 psal:
Filous psal:
Progear 650 psal:

málem bych zapomnel... nejsou to hovada dát to na ctvrtek....idontknow chápu, ze termínovej press, bla bla, ale ctvrtek....

...fšechny značkový dny sou f tejdnu, mě je to fuck, prostě přelezu f továrně plot a hyjóóó...

jasný, ale dokud to bylo ve státní svátek, tak nebylo co řešit, tědka sem dost možná v pussy, ne kvuli motyce ale kvuli skole...sick

surprised To chodíš na základku nebo kam woeheadshakebigsmile


viz avatar:)
jardagsf (Člen)
07.03.2008 13:37:11
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

dali to ti pamrdi nekam na web stranky- bo bych navazal nejakou plodnou a smysluplnou diskuzi s nimi fuckpussyjedny


MOTO KOZZI GRISO
Progear 650 (Člen)
07.03.2008 14:50:51
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

škardík psal:
Progear 650 psal:
Filous psal:


...fšechny značkový dny sou f tejdnu, mě je to fuck, prostě přelezu f továrně plot a hyjóóó...

jasný, ale dokud to bylo ve státní svátek, tak nebylo co řešit, tědka sem dost možná v pussy, ne kvuli motyce ale kvuli skole...sick

surprised To chodíš na základku nebo kam woeheadshakebigsmile

si z toho ještě dělej ass.... prostě čtvrtek je na nic, bude nějakej započet a pojedu do ass....smile2


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Billy (Člen)
07.03.2008 15:04:14
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

stejne bych tam nejel, sem tůrista smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
milda (Člen)
07.03.2008 18:39:19
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Tak to je seru.fuck Dám si párkrát Bečov, přemáchnu si trencle a jdu beerwinebeerbigsmile


Built to win. Kdo nepadá, jezdí pod hranice svých možností.
KOVAL (Člen)
07.03.2008 21:15:08
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Fildo,woe:
Jasný,jako chápu jak to myslíš.
Ale dívám se na to z jinýho ůhlu.Prostě přeci když to stádo zmrdů pořádá nějakej Suzuki den,tak snad tim že sou tady jako oficiální importér prodlouženou rukou výrobce z hamamatsu tak by tady mněly snad obecně budovat nějakou kultůůůru jakože KULT suzuki,to snad k tomu patří né?
Snad kurňa že sem si koupil Suzuki ať starou nebo novou,tak se hlásím k příznivcům značky né? A snad jako tu moji Sůzu ať vojetou tak snad někdo si ji někdy někde taky koupil jako novou a dal jim tím pádem vydělat,né? Jakože tomu výrobci z hamamatsu,né?
Nebo jako voni by si to představovali jak abysme spnili všichni ty kritéria,tak si každej koupíme novou motorku a až se nám bude zdát vojetá tak ji rovnou vodvezem do starýho železa a takhle to budem dělat všichni a porád a a žádný vojetiny nebudou existovat a všechno bude cajk?
Já jim mrdám na půjčování novýho bajku,ten ať si klidně půjčujou komu voni chtěj.
Prostě když sem jel na Suzuki den se svým autobusem,tak jsem to bral víceméně jako takovej malej suzuki svátek a prostě sem tam jel na vejlet stejně jako spousta dalších lidí a při tý příležitosti sem si vodjel dvakrát ten podělanej vokruh.
Nic víc nic míň. Žádný chlebíčky sem vod nikoho nepožadoval a šampus si může lejt Loukota klidně po kozách svejch nebo jinejch.
A není to vo penězích,to vo čem se bavíme.
Stejně ty zmrdi ten vokruh zaplatěj a tu akci si tam udělaj,takže tim že tam nepřijedem a nesvezem se a neuděláme si vejlet nikdo nic neušetří akorát pár zmrdů nasere hromadu lidí a na vokruhu bude moct onanovat několik důležitejch managerů na svejch Gsxr1000 verze IN který sice jezděj tak že na Suzuki dni je tam posekal kdejakej bandit ale ted budou na to kochání se po vokruhu mít víc místa.
Takhle já si prostě promo akce pro fanoušky značky nepředstavuju.
A myslim že i když nemám doma vod zmrdů koupenou funglovku,tak že těch pár kousků suzuki co mi stojí různě po koutech stodoly by mně vstupenkou do Suzuki světa bejt mohlo.

Fik-B6S (Člen)
07.03.2008 21:41:28
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Koval:
Myslím že chápu tvůj postaj a je pravda že to platěj tak jako tak a je jedno jestli tam bude 500 lidí nebo 1000...
ale na druhou stranu když si první majtel koupí novou mašinu tak tím nakrmí suzuki ale když si ji koupí někdo jetou tak už z toho suzuki nic nemá a tak začíná privilegovat ty co je koupili u nich...
to snad chápeš ne?
Mašiny s českým původem mají vjezd povolen ne? a nezáleží na tom kolikátý jsi majtel...
je mi jasný že je to trochu podraz když to celou dobu dělali jako veřejné ...fuck


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Libor nx (Člen)
08.03.2008 07:01:53
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Filous psal:
Libor nx psal:

No jo Suzuki se stará o své zákazníky,ale nestará se o potenciální nové kupce.bad Nejlíp, se mi zdá,že to mají vychytaný u KTM.Mají svoji Orange day a každý(nemusí mít od nich koupenou žádnou motorku)  se může povozit na čem chce a to bez zádný registrace a žádnejch záloh.goodgood

...co to meleš???idontknowheadshake ...nejsem žádnej zastánce importéra, ale esi si potencionální kupec, tak mazej k nejbližšímu dýleroj a domluf si tam ježdění na předváděče a neblij tady kravinyidontknow

Já vím,že si ji můžu domluvit jízdu.Chtěl jsem jenom porovnat,jak to dělají jinde.Příjedu,svezu se třeba na 3 motorkách a je to,jak jednoduché.good

Lihy (Člen)
08.03.2008 07:17:27
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Souhlas s kamenickym, tak nějak sem bral Sday taky. Ale nemá smysl se kvuli tomu čílit. Pro mně to znamená jen to, že co půjde to si koupim jinak než od ofic prodejce....jakože na truc.redface Jinou šanci jak na ně srát nemám. Takže od teď si prostě v Suzukikrámu nekoupim ani Ňfuck

Libor nx (Člen)
08.03.2008 07:18:34
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Fik-B6S psal:

Koval:
Myslím že chápu tvůj postaj a je pravda že to platěj tak jako tak a je jedno jestli tam bude 500 lidí nebo 1000...
ale na druhou stranu když si první majtel koupí novou mašinu tak tím nakrmí suzuki ale když si ji koupí někdo jetou tak už z toho suzuki nic nemá a tak začíná privilegovat ty co je koupili u nich...
to snad chápeš ne?
Mašiny s českým původem mají vjezd povolen ne? a nezáleží na tom kolikátý jsi majtel...
je mi jasný že je to trochu podraz když to celou dobu dělali jako veřejné ...fuck

No zajmalo by mě jaký je rozdíl mezi motorkou z druhý ruky tady prodanou a dotaženou,když druhý majtel místnímu dealerovi nedá ani kačku.Sice tady o tom melu,stejně bych tam nejel,akorát mě sere,že se v tomhle státě všechno kurví a to i Suzuki daybad

VikecB12 (Člen)
08.03.2008 08:40:22
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Mám s toho takovej pocit,jako že kdyš si koupíš funglofku tak dobrý,pojď se svést,ale jakmile máš motorku nějakej pátek starou a nedejbože dovoz,tak táhni do hajzlu,tebe tady nepotřebujeme. Kua,tím že si já koupím vot někoho motorku vojetou,mu většinou jenom uvolním místo v garáži na další funglovku a je jedno,jestli je to u nás,nebo třeba v rajchu,tak ať dou s takovím přístupem někam. Nejezdil sem na SD kvůli tomu ježdění po vokruhu,byl to vždycky pěkně strávenej den,fšude vokolo Sůze,podíval sem se na nějaký funglofky,pak si to člověk vobkroužil a hurá dom. Ted bych se na to mohl vysrat,kdyš ti dají najevo že seš jenom druhořadý hovno f trávě


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
08.03.2008 09:22:15
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

...ale abychom nemotali hrušky s jabkama, rozlišuje se jen koupená v ofic. síti čr vs. tzv. šedej dovoz, takže ji můžeš mít klidně po šestým majiteloj, ale poprvé musí bejt koupena přes smluvního prodejce, čili importera suzuki čr
...chápu, ale je mi z toho smutno


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenousek (Člen)
08.03.2008 11:02:58
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Filous psal:

Koval:
...naprosto souhlasim s tym, že český zastoupení Suzuki je banda vohnoutů a vo problematice garancí se taky nemá cenu bavit, ofšem za tym co sem psal vo zahradní párty si stojim...ten japonec, co tady tomu šéfuje je dle mýho selskýho rozumu zodpovjednej za fungování a ekonomiku oficijelního zastoupení f ČR a je mu hovno do toho, co si Suzuki v Hammamatsu prodá bokem šedejm prodejcum, on má přidělenej ňákej balik peněs na rok a s toho financuje různý akce a dybych byl na jeho místě, tag nevim proč bych dával "nažrat a nachlastat" někomu, gdo mi neuďál žádnej kšeft...a esi něgdo s tech, co maj starou vránu dotaženou z Dojčlandu uvažuje vo nový, tag znova řikam, nejni nic jednoduššího neš dojít k dýleroj a říct "sem potencijonální zákazník a chci se f Brně svýst na gixeru", f tom je ta propagace a hlavní důvot proč to pořádaj, né proto, aby se svezlo hafo lidí na svej bajkách, to nejsou volný jízdy...uš vidim přeba Peštu z PRI motoru nebo jag se menuje, jag pořádá na vokruhu pro svý zákazníky, kerý mu dělaj kšeft při nákupu a servisu firemní den a přijedu tam třeba já, kerej má mašinu vot ofiko dýlera a nechá mě jezdit stejně jako toho svýho s kerýho má vatu...tomu přeci sám nevjeříš...ale jag řikam, přestože mi tedle přístup příde z pohledu vopchodníka logickej, tag na český zastoupení sem snat neslyšel jediný pochvalný slovo a ani moje skušenost, obvzláště s panem L. je k zblití a vůbec nechápu, jag se tam takovej človjek může držet uš tolik let...hofg...

když už se tu nakous PRI motor, tak se s vámi podělím:
motorku jsem si u nich koupil, ale pozvánku na okruh nedostanu, nebyla nová ale z bazaru smile2 stejně bych tam nejel překážet smile1  ikdyž jsem zákazník, co jim dal vydělat, tak vydělali míň, než na nový, tak s pánembohem


My letci máme ocelové ptáky...
škardík (Člen)
08.03.2008 11:28:03
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Já taky koupil TeLe u ofiko dýlera suzuki, motka tam jezdila celou dobu co je v čr na servis(kterej pěkně mrvili) a pak jí tam jako vzali na bazar a střelili mi jí. Sakra snad jim dáváme vydělat i tim že vod nich na tu posranou suzu berem díly nééé?


viz avatar:)
milda (Člen)
08.03.2008 21:40:11
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

KOVAL psal:

Fildo,woe:
Jasný,jako chápu jak to myslíš.
Ale dívám se na to z jinýho ůhlu.Prostě přeci když to stádo zmrdů pořádá nějakej Suzuki den,tak snad tim že sou tady jako oficiální importér prodlouženou rukou výrobce z hamamatsu tak by tady mněly snad obecně budovat nějakou kultůůůru jakože KULT suzuki,to snad k tomu patří né?
Snad kurňa že sem si koupil Suzuki ať starou nebo novou,tak se hlásím k příznivcům značky né? A snad jako tu moji Sůzu ať vojetou tak snad někdo si ji někdy někde taky koupil jako novou a dal jim tím pádem vydělat,né? Jakože tomu výrobci z hamamatsu,né?
Nebo jako voni by si to představovali jak abysme spnili všichni ty kritéria,tak si každej koupíme novou motorku a až se nám bude zdát vojetá tak ji rovnou vodvezem do starýho železa a takhle to budem dělat všichni a porád a a žádný vojetiny nebudou existovat a všechno bude cajk?
Já jim mrdám na půjčování novýho bajku,ten ať si klidně půjčujou komu voni chtěj.
Prostě když sem jel na Suzuki den se svým autobusem,tak jsem to bral víceméně jako takovej malej suzuki svátek a prostě sem tam jel na vejlet stejně jako spousta dalších lidí a při tý příležitosti sem si vodjel dvakrát ten podělanej vokruh.
Nic víc nic míň. Žádný chlebíčky sem vod nikoho nepožadoval a šampus si může lejt Loukota klidně po kozách svejch nebo jinejch.
A není to vo penězích,to vo čem se bavíme.
Stejně ty zmrdi ten vokruh zaplatěj a tu akci si tam udělaj,takže tim že tam nepřijedem a nesvezem se a neuděláme si vejlet nikdo nic neušetří akorát pár zmrdů nasere hromadu lidí a na vokruhu bude moct onanovat několik důležitejch managerů na svejch Gsxr1000 verze IN který sice jezděj tak že na Suzuki dni je tam posekal kdejakej bandit ale ted budou na to kochání se po vokruhu mít víc místa.
Takhle já si prostě promo akce pro fanoušky značky nepředstavuju.
A myslim že i když nemám doma vod zmrdů koupenou funglovku,tak že těch pár kousků suzuki co mi stojí různě po koutech stodoly by mně vstupenkou do Suzuki světa bejt mohlo.

Koval máš rechtgood s tebou si rád propláchnu volátko.


Built to win. Kdo nepadá, jezdí pod hranice svých možností.
PALOUS (Člen)
08.03.2008 22:03:28
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Tak a Jedasy sou f hajzlusmile2


Jebat motorky :-)
Fik-B6S (Člen)
08.03.2008 23:04:41
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Libor nx psal:

No zajmalo by mě jaký je rozdíl mezi motorkou z druhý ruky tady prodanou a dotaženou,když druhý majtel místnímu dealerovi nedá ani kačku.Sice tady o tom melu,stejně bych tam nejel,akorát mě sere,že se v tomhle státě všechno kurví a to i Suzuki daybad

Rozdíl je v tom že když ji nědko před tebou koupil tady tak dal místnímu dealerovi nažrat a tak má ta motorka tohle privilegium...
na druhou stranu ten kdo má motorku z německa tak si může zajezdít na tamní akci...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
SLUGI (Člen)
09.03.2008 08:58:21
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

PALOUS psal:

Tak a Jedasy sou f hajzlusmile2

... Kakinééé   helphelp


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
maňas (Člen)
09.03.2008 10:10:56
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Filous psal:
VikecB12 psal:

A mě to příjde nelogický,bejvalo to jako propagační akce,prostě aby si tam ten kdo má suzuku trochu užil a nebo se svezl na funglovce a pak třeba přemejšlel jestli si ju třeba nekoupí.Proto to bývala taková masofka.Ted to bude akce pro hrstku vyvolených co měli to štěstí(prachy) a koupili si mašinu oficiálněsick

...a co ti na tom příde nelogickýho???surprised ...je to prostě v duchu "za mý prachy pro mý lidi" ...přectaf si, že bys byl majitelem firmy, ďál párty pro svý zákazníky, kerý ti pomáhaj vydělat škváru a přišlo ti tam X dalších lidí, s kerejma si nigdy žádnej byznys neuďál a voni ti to tam fšechno sežrali a vychlastali...líbilo by se ti to???surprised

je to tak,má prvdu přecedabigsmilegoodbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Kelly01 (Člen)
09.03.2008 10:18:59
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

A  já mám oficiální kup a stejně mi můžou s jízdama políbitass


God Save The Queen!
maňas (Člen)
09.03.2008 10:22:54
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

suzuki je sice suzuki,ať je z českýho,nebo šedýho trhu,ale z mého pohledu je to tak jak u filouse,proč bych podporoval někoho kdo mě nenechal vydělat,samo jenom můj názor,jak to píše koval na tom taky něco je,ale bohužel to asi není reálný,takhle to znamená výhru pro ty co maj ofiko motyku,jako já,ale pro mě stejně nereálný bo má respekt z normálních zatáček,natož z okruhu redfacesmile2


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
osiris (Člen)
09.03.2008 10:49:51
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Kelly01 psal:

A  já mám oficiální kup a stejně mi můžou s jízdama políbitass

...sou tam zatáčky viď :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Martin B12 (Člen)
09.03.2008 14:39:29
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

osiris psal:
Kelly01 psal:

A  já mám oficiální kup a stejně mi můžou s jízdama políbitass

...sou tam zatáčky viď :))

ale i dlouhá rovina smile1


street triple picco
Kakin (Člen)
10.03.2008 09:48:36
Offline

Re: ...achtung, achtung!!! ...změny f organizaci Suzuki day

Já jenom dodám že co sem měl nějaký info třeba od Suzuki Brno dřív, tak konkrétně paní Chmelařovou ještě snad loni živily hlavně náhradní díly pač v prodeji ND byla daleko třeba před vyhlášeným Pavelkou a byla snad druhá v republice, takže to je třeba její hlavní zdroj příjmu a ne prodej mašin. A ten příjem z ND je troufám si tvrdit hlavně z těch dotaženejch mašin a starších ročníků ... pač na funglovky se berou masx díly po crshu, i když těch je taky dost! :))))) Ale jinak má pravdu i Koval i Filous ............. a koneckonců je mě to u prdele pač se stejně letos nesvezu , ale Yamaha měla loni podobný pravidla už taky, ale nakonec zjhistili asi že těch registrovanejch lidí zas tak moc není tak podmínky pozměnily že tam můžou přijet i Jebky, který byly zakoupený mimo ČR před nějakým rokem (myslím 2003), protože tenkrát nic jako šedí dovzci ještě neexistovali a myslím si že tímhle s právě uvědomili, že my majitéle starších verků je těma dílama atd. živíme taky ...................... ale jiank samozřejmě můžem byt tak nějak rádi že vůbec takový dny sou a že se dá vůbec povozit ......................................... pač na druhou stranu je spoustu lid´(přiznám se taky) že tam jezdí i na ty funlovky se povozit jenom aby se svezli a pak je jasný že si to stejně nikdy nekoupí pač na to nemaj ................ a vím že třeba brněnský Dmoto loni na předváděcím dnu si normálně účtovali 8 kil myslím za svezební s tím že ti ty prachy vrátí když si u nich motorku pak koupíš!!! ..............

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr