Suzuki Bandit Page
SB logo
Přihlášení
Uživatel nepřihlášen
Přihlásit se...
Dnes slaví
Svátek má Vendelín
Narozeniny dnes slaví:
osiris (51)
ltm (40)
Candyman (38)
Inženýrek (34)
Chystané akce
Žádná akce se nechystá.
Počasí
Počasí Počasí
Počasí
Vyhledávání
Roštěnka dne
Roštěnka dne
Statistiky

19.6.2010 - Bandit Fest + Krucipüsk, K2 a Nirvana rev.


тмин Tak nejprve bych chtěl touhle cestou poděkavat Suzuki Motor Czech kde si po nějaký době tápání uvědomili, že Banditi sou pro ně ti nejmilejší, nejhodnější, nejlepší a nevim co eště a přišli s tim, že by nám rádi umožnili uspořádat akci podle našeho přání pro všechny majitele těch správnejch bajků s samurajským “S” ve znaku a hlavně tedy pro tu nejlepší z nejlepších, Suzuki Bandit! Bude to trochu o závodění, trochu o ježdění, taky něco jako sraz, no máme tu výsledek na kerej se přijeďte v půlce června podívat taky. Je to sice první ročník, ale obsahově to bude to, na co ste všichni zvyklí. Začínáme v sobotu ráno orientačním závodem.

шафран

Tajný orientační závod:
Startujeme v sobotu, 19.6.2010 od 9.00 do 11.00 od Motorestu Lípa (Lípa nad Orlicí). Restaurace pro vás bude otevřena od 8.30, budete si moct dát snídani, v areálu je taky benzinová pumpa, takže můžete rovnou dotankovat do plný. Tady si všichni vyzvednete první část itineráře se slepou mapou s níž vyrazíte na start. Závod se jede za běžného silníčního provozu na veřejných komunikacích a nejede se na čas, proto je určen i pro vyznavače krajinkaření a bude hlavně záležet na vašich orientačních schopnostech a důvtipu kterej budete muset projevit na několika kontrolních stanovištích které budete muset projet a kde na vás budou čekat úkoly s různou tématikou za které budete sbírat body a taky dostanete další část itineráře na další cestu. Celej závod bude mít asi 120km a dovede vás do cíle konání Bandit Festu. Pro všechny, ale hlavně pro ty, co bez navigace nejsou schopný doject ani na záchod a vědi že stopro zablouděj budou na startu připravený zalepený obálky který když otevřete, tak se dovíte kam máte ject včetně vyznačený trasy závodu, ale otevřením obálky se diskvalifikují a nebodou tak moct soutěžit o sakra hodnotný ceny který sou pro vítěze závodu připravený. Závod je naplánovanej krásnejma cestama s luxusním svezením, nenechte si ho ujít :-) vyhlášení výsledků, předání pohárů a cen večer před koncertem.

Sprint na 1/4:
Cílem orientačního závodu bude místo konání festu kde na vás už bude nachystanej další program a to oblíbenej sprint v kategoriích do 650ccm a přes 650ccm, bude probíhat od 14.00 do 18.00 a bude se jezdit jak ste zvyklí z Tchořovic tj, vyřazovacím systémem a podle semaforu, k dragsterům snad neni potřeba nic dodávat, snad jenom že součástí závodu bude technická přejímka moto (kontrola pneu, úniku kapalin a brzd) a vítězové obdrží taktéž hodnotné ceny a samozřejmě poháry, vyhlášení před koncertem.

Půjčování testovacích moto od Suzuki:
Pokud vás tajnej závod vyčerpá natolik, že se nebudete chtít zůčastnit dragsterového klání a zajímalo by vás spíš svezení na testovací motorce, budou pro vás od 13.00 do 17.00 nachystaný čtyři testovací Suzuki a to: (teď si to nepamatuju kerý, doplnim... :D) kde se budete moct po složení vratné kauce 10.000kč projet po okolí a vyzkoušet jaký by to bylo, kdyby.... (plánek kam se ject juknout abyste zbytečně netápali po okolí dostanete ke každý testovačce)

Představení novinek 2010 a vyhlášení vítězů závodů:
po skončení všech závodů a jízd s předváděčkama vám dáme chvíli času abyste se najedli a spláchli žízeň a od 18.00 do 19.00 vám Libor Podmol představí novinky Suzuki na sezónu 2010 a hned potom vyhlásíme víteze obou závodů. (vždy první tři místa)

a co dál? Rock n Roll all night, party everytime!!!
od 20.00 už bude jenom zábava na plný pecky, jako první vystoupí Nirvana revival s Ondrášem za bubnama, hned pak dívčí kapela K2 která do vás bude hustit hodinu pořádnýho rocku a můžu vás ujistit, že bude nejen co poslouchat, ale i na co koukat. No a v 22.00 nás navštíví návštěva z nejmilejších, pohádky z doby temné a kraje druidů vám přijdou zahrát Krucipüsk!!! O půlnoci končíme a půjdeme spinkat do svých pelíšků abysme byli ráno zas čerství a mohli sme si dát čerstvou koblihu a chutnou ranní kávu :-) a šli tak vstčíct novému krásnému dni. No a to je všechno....

Tak a teď pár provozních otázek a odpovědí:

Kdo může a nemůže přiject?
Tak přiject může každej, kdo přijede na motorce Suzuki. To je podmínka. Nezáleží jestli je koupená v česku nebo individuální dovoz ze zahraničí, ale musí to bejt Suzuki (samo nejlépe Bandit). Naopak nikdo s jakoukoliv jinou chrchlou ať už je z japonska nebo jinejch krajů se ani závodu ani Festu jako takovýho zůčastnit nemůže. POZOR! Počet míst je omezen na 300!!!

Co za to?
Startovný na oba závody+ vlezný na celej den je 300kč, avšak pro ty, co mají svou motorku zakoupenou z oficiální sítě dealerů v ČR je po registraci u svého dealera celá akce zcela zdrama!!! (kontaktujte svého dealera, že chcete ject na Bandit Fest) www.suzuki.cz

Spaní + jídlo + pití atd...
na spaní je připraveno 60 míst na vojenskejch palandách v budově v areálu, který budou povlečený prostěradlem, musíte si dovýst s sebou jenom svůj spacák, cena 150kč/os (upozorňuju že je to festival, spí se ve dvou místnostech kde je v každý třicet míst, na spaní na dvoulůžkovejch hotelovejch pokojích si najděte jinej fesťák :-) ), nebo pak spaní v areálu ve vlastním stanu zadáčo. Pro všechny sou k dispozici sprchy, a sociálky. Jídlo zajištěno po celou dobu konání akce, můžete zakoupit v areálu, k pití standartně pívo, točenej nealko Birell, nealko po celou dobu akce. Areál je zastřešen, takže i kdyby celou dobu pršelo, budete v suchu. Po celou dobu konání Festu bude k dispozici úschovna zavazadel.

Chci přiject, co mám udělat?
Mám motorku od Suzuki Motor Czech -> zaregistruju se na Bandit Fest u svého dealera Suzuki

Nemám motorku od Suzuki Motor Czech ->zaregistruju se na www.suzukibandit.cz v kalendáři akcí upozorňuju, že počet míst je z kapacitních důvodů omezen a to jak na jednotlivé závody, tak i na fest a ubytování, takže pokud chcete mít jistotu, že se na vás dostane, je potřeba uhradit startovný (300kč) a případně pokud chcete spát v posteli ubytování (150kč/os) dopředu na č.ú. 2201108914/5500, v.s. (vaše tel. číslo) a na adresu banditfest(@)suzukibandit.cz mi pak pošlete vaši přezdívku a variabilní symbol pod kterým jste poslali platbu.

no a v sobotu, 19.6. mezi devátou a jedenáctou na Vás budu čekat v Lípě nad Orlicí, kdyby někdo potřeboval nějaký info, stačí zavolat na 608 932 573 - MichalSouvisející články:
MOTONEBE - sobota 30.5.2009 letiště Tchořovice (02.04.2009)

Autor: Inkvizitorr | Počet komentářů: 19 | Přidat komentář

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
design & modifications of phpRS: Syky, testing: Inkvizitorr
webmaster: syky@suzukibandit.cz

W3C HTML 4.01 W3C CSS RSS Export