Suzuki Bandit Page
SB logo
Přihlášení
Uživatel nepřihlášen
Přihlásit se...
Dnes slaví
Svátek má Matouš
Narozeniny dnes slaví:
martingsx (47)
Fulltank (32)
Chystané akce
Žádná akce se nechystá.
Počasí
Počasí Počasí
Počasí
Vyhledávání
Roštěnka dne
Roštěnka dne
Statistiky

3.9.2009 Suzukibandit.cz - Öhlins Den, Autodrom Most


partneři

mediální partneři

Po pár měsících opět u nás vítám všechny příznivce kroužení a kružítek a přidávám pár nových a důležitých informací k zářijovému ježdění se Suzukibandit.cz které se bude konat ve čtvrtek, 3.září na Autodromu v Mostě. Květnovej Suzuki Bandit den se nám extra vydařil (tady si můžete stáhnout video z celé akce, 58MB, formát wmv, fotky najdete na www.photopro.cz), nádherný počasí, super lidi, parádní atmosféra – ideální kombinace :-) tak doufám, že září bude ještě o něco lepší a snad k tomu přispějou i změny kterejm na základě vašich poznatků a připomínek nastavujem zrcadla:-))) Takže začneme rovnou tim, co bude nový. Bezpečí na dráze je pro nás prioritou, takže budem ještě pečlivější při rozdělování kdo s kým a tak nově oproti květnu to budou čtyři výkonnostní skupiny a to
A-enduro (vstromy, holky a opravdu začátečníci co sou na okruhu prvně),
B-naked (všichni co jezdí po silnicích už trochu rychlejš),
C-racing (paliči a smažky a ti co už stahujou vteřinky) a teď novinka,
D-Super Racing open Pit-Lane 3,5h. - bude určena výhradně závodníkům splňující limit do 2:00 v Mostě (nutné prokázat při registraci zajetý čas do limitu buď z některého závodu nebo zajet tento limit v dopolední kvalifikaci. Kdo nebude schopen prokázat zajetý čas ze závodu nebo zajet tento limit dopoledne, nebude moct nastoupit k odpoledním jízdám). Další změny jsou v délce jednotlivých jízd. Nově budeme jezdit po 20 minutových blocích mimo skupiny D-Super Racing, (vycházíme vstříc především jezdcům endurance ale i těm, kterí potřebují nastavovat motorku v průběhu ježdění a chtějí mít možnost jízdy na dráze bez časových limitů) která bude mít k dispozici systém Open-Pit, což znamená, že v této době bude otevřený volný výjezd na dráhu kdykoliv během jejího trvání, tj. 50 min dopoledne a 2hodiny a 40 min. odpoledne s tím, že bude prodáno 40 open-pit kret a na dráze se bude střídat max 30 jezdců. (koukněte na časový harmonogram). Samozřejmostí zůstává maximální počet lidí na dráze pro všechny skupiny a to max 30 lidí!!!

časový harmonogram

To by bylo k harmonogramu a teď něco změn k zabezpečení celého dne. Partnerem celého dne bude firma Halbich autorizovaný servis Ohlins, specialista na podvozky a servis moto která bude během celého dne zajišťovat kompletní servisní zázemí pro vás včetně poradenské činnosti týkající se především nastavení podvozku, výběru a výměny pneu a samozřejmě i techniky jízdy (všechny tyto služby jsou pro účastníky jízd během celého dne samozřejmě ZDARMA).

S tím souvisí i další novinka která bude součástí netradičně večer před akcí a to ve středu 2.září od 17.00 do 20.00.
Bude to škola jízdy která bude probíhat na velkém parkovišti na Autodromu.
O co se v ní bude jednat a pro koho bude určena???
Někteří už vědí, někteří už jí i se mnou navštívili. Nejedná se o žádnou teoretickou přípravu někde na židlích. Je to hodina tréninku na motorce ve čtyřech skupinách vždy po dvou jezdcích pod drobnohledem Honzy Halbicha kterej vás během tý doby seznámí přímo v praxi (a pak na vás individuálně dohlédne) s tím jak na motorce jezdit a jak jí ovládat, ukáže vám optimální průjezdy zatáčkou, ideální posez na motorce, nácvik odřazování a brždění, nácvik akcelerace, vyhýbací manévry a prostě všechno co by každej na motorce měl správně dělat protože realita je u většiny z nás, samouků, včetně mě častokrát úplně jiná….. neposlední změnou týkající se jízd je možnost najmout si vlastního trenéra pro každou jízdu, který bude jezdit pouze a jenom před vámi a bude vám ukazovat ideální stopu, optimální nájezdovou rychlost a plně se při tom přizpůsobí vašemu tempu případně pro ty rychlejší bude fungovat jako rychlejší jezdec aby vás donutil zrychlit a stáhnout tím vaše maximum zase o nějakou tu setinku nebo vteřinku dolu. Neméně přijemnou změnou bude to, že oproti jaru budou jízdy ještě levnější a to:

A-Enduro 3x20min (dopoledne) za 1700,-kč
B-Naked a C-Racing 3x20min (dopoledne/odpoledne) za 1700,-kč nebo 6x 20min (celý den) za 3300,-kč
D-Super Race Open Pit-Lane 3,5 hodiny za 4400,-kč

Škola jízdy (středa) 1h. 800,- kč
Osobní trenér 1x20min 300kč
transponder (celý den) 400kč

box (celý den)1600kč

Pokud budete mít zájem, připravili sme pro Vás s naším pratnerem a dealerem SUZAMOTO zajímavou možnost půjčit si během akce testovací Bandit 650 K9 a GSX-R 600 K9 a to jak pro jízdu na okruhu tak mimo něj. Na stánku SUZAMOTA pak budete mít možnost zakoupit drobný spotřební materiál nebo originální příslušenství Suzuki včetně hadříků a reklamních věcí.
No a pak sou tu věci na které už ste z našich akcí zvyklí a to občerstvení gratis pro všechny jezdící během celé akce, v předvečer točené pivo, během dne pak točený Radegast Birell, nealko limča, voda, káva, čaj a k jídlu chutné klobásy na grilu z řeznictví Kohout a syn ve Veltrusech plus další novinka, nechte se překvapit :-).

K nahlédnutí je aktuální seznam přihlášených

Registrace jako standartně mailem na adresu most(@)suzukibandit.cz, v mailu uveďte:
Jméno a příjmení
Nick (přezdívka)
Skupinu v které pojedete: (A, B, C, D)
Množství ježdění:
(skupina A - pouze 3x20min)
(skupiny B a C 3x20min nebo 6x20min)
(skupina D – pouze 3,5h Open Pit-lane)
Vaše tel číslo
Případní zájemci o školu jízdy nebo os. trenéra mi zavolají osobně na 608 932 573
po registraci zašlete patbu za jízdy podle zvolené skupiny nebo množství do 7 dní na č.ú. 2201108914/5500, jako v.s. uveďte vaše tel číslo. kdyby nebylo někomu něco jasný tak mi zavolá na 608 932 573 - MichalAutor: Inkvizitorr | Počet komentářů: 8 | Přidat komentář

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
design & modifications of phpRS: Syky, testing: Inkvizitorr
webmaster: syky@suzukibandit.cz

W3C HTML 4.01 W3C CSS RSS Export