Suzuki Bandit Page
SB logo
Přihlášení
Uživatel nepřihlášen
Přihlásit se...
Dnes slaví
Chystané akce
Žádná akce se nechystá.
Počasí
Počasí Počasí
Počasí
Roštěnka dne
Roštěnka dne
Statistiky

Česká Roadracingová Tour


Přátelé,kamarádi,všichni Bandiťáci i ostatní jednostopáci:-) Závodění na přírodních okruzích,jak jistě uznáte,má v čechách,na moravě,ve slezsku i na slovensku dlouholetou tradici, plnou skvělých výkonů a úžasných osobností.. Nebudu zmiňovat všechny ty výjimečné závodníky jmenovitě, každý motorkář určitě nějakého zná..

V současnosti je myslím závodění na přírodních okruzích, chcete-li roadracing, ve vzrůstající oblibě, nejen u jezdců samotných, ale i u široké divácké veřejnosti..Přeci jen se jedná o více či méně prapůvodní klání drsných mužů, i několika odvážných žen, na báječných strojích.. Bojují jak jeden proti druhému,tak i s nástrahami přírodních okruhů,vytyčených na běžně přístupných veřejných komunikacích, se vším,co k tomu patří..

Každý z nich si zaslouží maximální míru respektu a mnozí se těší velké oblibě u diváků.. Předvedenými výkony na trati, i samotnou vlastní charismatickou osobností zanechávají nesmazatelné vzpomínky v srdcích fanoušků.. Jedná se výjimečné jedince, prožívající svůj sen..

V depu jsou, společně s ostatními členy týmů, velice soudržnou, přátelskou, ochotnou a podporující se partou, tvořící velké putovní stanové městečko s názvem „Czechroadracing“

I nám od banditů se dostalo té cti, být u toho.. Po mnoha odjetých okruzích,agenturních závodech, a přemýšlení,co dál,vzešel z našich širokých řad odvážný jezdec s postavou čivavy a srdcem lva:-)

Rád bych Vám představil:
Honzu „Progeara" Nehasila

nar.: 8.5.1988
stav: svobodný,nezadaný,svolný
bydliště: Praha
vzdělání: vzdělanec
pracuje: těžce
sedlá: Hondu CBR 600RR
Nmr: 44

Zároveň se budu snažit, přiblížit Vám dalšími články, jak jednotlivé závody, tak i běžný tréninkový a soutěžní den v depu.. Pochopitelně nevynechám ani meditační večery.. Doufám, že se Vám budou dobře číst a možná i povzbudí Váš zájem o tento náročný,vševyžadující a velmi krásný sport..Autor: | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
design & modifications of phpRS: Syky, testing: Inkvizitorr
webmaster: syky@suzukibandit.cz

W3C HTML 4.01 W3C CSS RSS Export