Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Dotaz na KTM

Kim (Člen)
31.10.2010 17:49:12
Offline

Re: Dotaz na KTM

Zdenda psal:

Banditatom psal:
Zdenda psal:

píču vole sou nádhernýgood A nemám ten jebku LCD displej héééč!

pošli tu fotku osoboevil

Tak jsem se dnes teprve dostal k tomu, že jsem to důkladně vyčistil a umyl. Jak můžou bejt některý lidi takový prasata! Stokilovej nános mazadla z řetězu na kolech a podsedlovcesick, zlatej Scott Oiler, atd. Stejně to musim komplet rozebrat, vyčistit, vyleštit, jo funglovka je holt funglovka. Neuvěřitelný jak za 6000km může motyku někdo tak zahnojitfuck

Sorry foto jsou z mrdky telefonu. Rouru ala vejfuk nekomentovat, jde do prdele, páč dnes jsem vydražil fungl novej full system od Akrapa. Jeden z posledních skladem co maj homologaci. A jede se dál, nezůstane kámen na kamenismokin

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … raz077.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … raz074.jpg

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … raz078.jpg

pěkná,at' sloužígood


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Banditatom (Člen)
31.10.2010 18:12:32
Offline

Re: Dotaz na KTM

Zdenda psal:

Banditatom psal:
Zdenda psal:

píču vole sou nádhernýgood A nemám ten jebku LCD displej héééč!

pošli tu fotku osoboevil

Tak jsem se dnes teprve dostal k tomu, že jsem to důkladně vyčistil a umyl. Jak můžou bejt některý lidi takový prasata! Stokilovej nános mazadla z řetězu na kolech a podsedlovcesick, zlatej Scott Oiler, atd. Stejně to musim komplet rozebrat, vyčistit, vyleštit, jo funglovka je holt funglovka. Neuvěřitelný jak za 6000km může motyku někdo tak zahnojitfuck

Sorry foto jsou z mrdky telefonu. Rouru ala vejfuk nekomentovat, jde do prdele, páč dnes jsem vydražil fungl novej full system od Akrapa. Jeden z posledních skladem co maj homologaci. A jede se dál, nezůstane kámen na kamenismokin

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … raz077.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … raz074.jpg

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … raz078.jpg

pěknejgood už se těším jak pujde moje do lakovnyevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
31.10.2010 20:44:15
Offline

Re: Dotaz na KTM

...pjeknýgood...dej jí bílý kolagood

P.S. ...vole, došáhne s toho takovej prcek jako ty na zem???surprisedidontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
31.10.2010 20:56:02
Offline

Re: Dotaz na KTM

Filous psal:

...pjeknýgood...dej jí bílý kolagood

P.S. ...vole, došáhne s toho takovej prcek jako ty na zem???surprisedidontknowbigsmile

bílý kola jsou super na estetičnogood ale ne voe na udržbusickbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
31.10.2010 21:04:45
Offline

Re: Dotaz na KTM

Banditatom psal:
Filous psal:

...pjeknýgood...dej jí bílý kolagood

P.S. ...vole, došáhne s toho takovej prcek jako ty na zem???surprisedidontknowbigsmile

bílý kola jsou super na estetičnogood ale ne voe na udržbusickbigsmile

...u Zdendy nemam strachgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
31.10.2010 21:13:37
Offline

Re: Dotaz na KTM

Filous psal:
Banditatom psal:
Filous psal:

...pjeknýgood...dej jí bílý kolagood

P.S. ...vole, došáhne s toho takovej prcek jako ty na zem???surprisedidontknowbigsmile

bílý kola jsou super na estetičnogood ale ne voe na udržbusickbigsmile

...u Zdendy nemam strachgood

Filous:

No ty vole je to jen tak tak, úplně plnejma haksnama ale na zemi nejsemredface njn nenadělám nic, no. Ale na místě je to v pohodě, spíš couvačky jsou náročný. Na krosce to bylo horší tam sem dosáhnul jen jednou a to ještě stěží.smile1

Bílý kola nedám, zase tolik mi nešmakujou, nechám jen vyleštit proužky (ne ráfky) jako to mám na Bandasce. A rovnou i dekly asi, nějak se mi to nelíbí, je to takový nelesklý. Jinak když člověk má Scott Oiler, může mít i bílý kola a údržba je o ničem. Fakt nechápu, jak bez toho někdo může jezdit. Já bych se z toho mazání, čištění a hlídání kdy namazat pojebal.idontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
31.10.2010 21:35:25
Offline

Re: Dotaz na KTM

Zdenda psal:
Filous psal:
Banditatom psal:


bílý kola jsou super na estetičnogood ale ne voe na udržbusickbigsmile

...u Zdendy nemam strachgood

Filous:

No ty vole je to jen tak tak, úplně plnejma haksnama ale na zemi nejsemredface njn nenadělám nic, no. Ale na místě je to v pohodě, spíš couvačky jsou náročný. Na krosce to bylo horší tam sem dosáhnul jen jednou a to ještě stěží.smile1

Bílý kola nedám, zase tolik mi nešmakujou, nechám jen vyleštit proužky (ne ráfky) jako to mám na Bandasce. A rovnou i dekly asi, nějak se mi to nelíbí, je to takový nelesklý. Jinak když člověk má Scott Oiler, může mít i bílý kola a údržba je o ničem. Fakt nechápu, jak bez toho někdo může jezdit. Já bych se z toho mazání, čištění a hlídání kdy namazat pojebal.idontknow

...Kissácí měli takový fajnový botky, ty by ti dooost pomohligood ...a krom toho že došáhneš z motorky budeš i moct koukat lidem do vočígoodbigsmilebigsmilebigsmile ...a s tema deklama ti rozumim, taky se mi to origo zalakování nelíbilo...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
KOVAL (Člen)
31.10.2010 23:01:23
Offline

Re: Dotaz na KTM

na modrobílý suze jsou bílý kola nutnost,to jinak nemuže Zdendo bejt..
a místo nějakýho skotu bys ji mohl koupit kšandu,abys ty bílý kola mněl furt čistý,to dá rozum né..

KOVAL (Člen)
31.10.2010 23:04:59
Offline

Re: Dotaz na KTM

jo a až budeš montovat toho akrapa tak musiš zahodit ten hlavní stojan,bo to tam jinak nejde..

Zdenda (Člen)
01.11.2010 01:17:53
Offline

Re: Dotaz na KTM

KOVAL psal:

jo a až budeš montovat toho akrapa tak musiš zahodit ten hlavní stojan,bo to tam jinak nejde..

Mě se fakt moc nelíběj. Nevim no. To jako přijdu fakt o centrál jo? No to nechci! Nedá se s tim nějak vyjebat?


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
01.11.2010 01:22:55
Offline

Re: Dotaz na KTM

KOVAL psal:

jo a až budeš montovat toho akrapa tak musiš zahodit ten hlavní stojan,bo to tam jinak nejde..

Hele a jakto že tenhle pičus to má i se stojanem? Nemejlíš se trochu bejku?



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/105_167931_1.jpg

Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
01.11.2010 01:31:13
Offline

Re: Dotaz na KTM

Filous psal:
Zdenda psal:
Filous psal:


...u Zdendy nemam strachgood

Filous:

No ty vole je to jen tak tak, úplně plnejma haksnama ale na zemi nejsemredface njn nenadělám nic, no. Ale na místě je to v pohodě, spíš couvačky jsou náročný. Na krosce to bylo horší tam sem dosáhnul jen jednou a to ještě stěží.smile1

Bílý kola nedám, zase tolik mi nešmakujou, nechám jen vyleštit proužky (ne ráfky) jako to mám na Bandasce. A rovnou i dekly asi, nějak se mi to nelíbí, je to takový nelesklý. Jinak když člověk má Scott Oiler, může mít i bílý kola a údržba je o ničem. Fakt nechápu, jak bez toho někdo může jezdit. Já bych se z toho mazání, čištění a hlídání kdy namazat pojebal.idontknow

...Kissácí měli takový fajnový botky, ty by ti dooost pomohligood ...a krom toho že došáhneš z motorky budeš i moct koukat lidem do vočígoodbigsmilebigsmilebigsmile ...a s tema deklama ti rozumim, taky se mi to origo zalakování nelíbilo...

koukám, že se budu muset podívat do USB a trochu ti vštípit vychování a úctu ksindlefuck

bigsmile


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
01.11.2010 08:16:40
Offline

Re: Dotaz na KTM

Zdenda psal:
KOVAL psal:

jo a až budeš montovat toho akrapa tak musiš zahodit ten hlavní stojan,bo to tam jinak nejde..

Mě se fakt moc nelíběj. Nevim no. To jako přijdu fakt o centrál jo? No to nechci! Nedá se s tim nějak vyjebat?

...dá, to víš že ho tam můžu dávat a sundávat jak je libo ...respektive normálka tam centrál může zůstat, jde jen o doraz na centrál, kterej na racingovejch svodech není, ale dodělal jsem ho


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
XJelen (Člen)
01.11.2010 08:50:49
Offline

Re: Dotaz na KTM

Zdenda - za ty bílý kola bych se taky přimluvil... když bude skot. Jinak pěkné pěkné good


Strýcfajtr !!!
osiris (Člen)
01.11.2010 08:57:52
Offline

Re: Dotaz na KTM

...přece z toho nebude dělat vykopávku s bílejma kolama, když si koupil poslední model ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
01.11.2010 12:07:14
Offline

Re: Dotaz na KTM

osiris psal:

...přece z toho nebude dělat vykopávku s bílejma kolama, když si koupil poslední model ;)

I v kombinaci s černajma kolama a bílejma proužkama to je moc pěkný, Osiris má recht, proto jsem dal jen jednu koncovku a né origo dvě (i když jsem taky původně chtěl) páč se dvěma to je taková ultra klasika, řekl bych až páprdovská, s jedním laufem, je to takový svižnější (vzhled), takovej roadster směrem k Banditugood
viz foto s neumělecky dodělanejma ráfkamaredface

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/105_pokus.jpg



PS: Osi, když mám tu homologovanou řadu (svody a lauf) budu tam mít ten doraz nebo ne? Děkuju ó panesmokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
inkvizitorr (Administrator)
01.11.2010 12:16:25
Offline

Re: Dotaz na KTM

zdenda: ty proužky máš tedy pěkně kostrbatýsick a motorka neni černásurprised jináč goodsmokin


doba je temná...
osiris (Člen)
01.11.2010 12:26:40
Offline

Re: Dotaz na KTM

zdendoj: hele já mám i pochybnost jestli budeš mít homologovanou koncovku smile1 ale navařit ten doraz není problém good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
01.11.2010 12:35:04
Offline

Re: Dotaz na KTM

osiris psal:

zdendoj: hele já mám i pochybnost jestli budeš mít homologovanou koncovku smile1 ale navařit ten doraz není problém good

To mi neřikej, germán píše že to je s ABE a pak má to samý, levnější o něco ale je to racing only! Mu večer ještě napíšu. Čo mám díly s ABE na Bandasce, tak je to homologovanýsurprised

Inkviz: njn černá je pěkná, ale tahle je taky krásná, zase je to něco jinýho. To víš, vybírat jsem si už nemohlsmile2


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
01.11.2010 12:38:15
Offline

Re: Dotaz na KTM

Inkviz: jenom aby nebyla mejlka, ty proužky jsou dělaný v malování. Ale nejseš hloupej že nebigsmile

Jinak byl jsem v garage, motorka čapla na první cvrnknutí. Jestli ta svině před tebou takhle nechytne, což je samozřejmě normální v mojim případě, tak ji podpálimsmokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Baltazar (Člen)
01.11.2010 13:26:46
Offline

Re: Dotaz na KTM

Pjeknágood

ale black is blackbigsmile

co to stálo???


The father of the little princess of the dawn
inkvizitorr (Administrator)
01.11.2010 13:46:36
Offline

Re: Dotaz na KTM

Zdenda psal:

Inkviz: jenom aby nebyla mejlka, ty proužky jsou dělaný v malování. Ale nejseš hloupej že nebigsmile

vážněidontknowheadshake kdo by to byl řek....bigsmilesmokin


doba je temná...
osiris (Člen)
01.11.2010 13:54:37
Offline

Re: Dotaz na KTM

inkvizoj jen tak mimo řečí: mafra rokuje na zasedání


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
inkvizitorr (Administrator)
01.11.2010 14:13:26
Offline

Re: Dotaz na KTM

osiris psal:

inkvizoj jen tak mimo řečí: mafra rokuje na zasedání

goodgoodgoodsmokin


doba je temná...
Banditatom (Člen)
01.11.2010 17:56:14
Offline

Re: Dotaz na KTM

Zdenda psal:
osiris psal:

...přece z toho nebude dělat vykopávku s bílejma kolama, když si koupil poslední model ;)

I v kombinaci s černajma kolama a bílejma proužkama to je moc pěkný, Osiris má recht, proto jsem dal jen jednu koncovku a né origo dvě (i když jsem taky původně chtěl) páč se dvěma to je taková ultra klasika, řekl bych až páprdovská, s jedním laufem, je to takový svižnější (vzhled), takovej roadster směrem k Banditugood
viz foto s neumělecky dodělanejma ráfkamaredface

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _pokus.jpg

PS: Osi, když mám tu homologovanou řadu (svody a lauf) budu tam mít ten doraz nebo ne? Děkuju ó panesmokin

ak mě nakonec eden takovej osob překecal na eden výfuksmile1 když už k tomu byli ty svodyevil potřebujw jen fatugood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
KOVAL (Člen)
01.11.2010 18:28:23
Offline

Re: Dotaz na KTM

čoveče vim že ten doraz na stojan tam nejni a Onasis ho dodělával,ale stejně ten stojan sundalsmile1 a jezdí bez něj páč já mám dojem že ten stojan pak visel ještě níž než v originále a bylo by to na ustlání myslimbigsmile
co si matně vzpomínám,mně snad ani nešlo vo ten doraz,ten bych taky dodělal když sem to montoval,ale nějak mně to tam neštimovalo na tom bajku tak sem to rovnou sundal a zahodil takovou hnusnou věc..
hele a homologovaný to bejt může protože přesně tohle jsem mněl já,svody stejný jako verze Race co má Onasis ale já to koupil s homo koncovkou a u tý bylo každopádně na pussy že byla homologovaná postaru,čili plná přepážek a né jen klasicky vyndávací špuntbad,čili aji víc vážila tim že mněla ty přepážky..
za mně teda koupit verzi race a vysmažit na ni homologaci a homologační kartičku to vim kdo másmile1 a nechat si za krabku cigár udělat vyndavací špunt do tý koncovky a fertiggood,ale jinak ta moje homo akrap neměla špatnej zvuk nebo tak,ale já bych bejval chtěl plný stádo těch +20 voslů a 20nm k tomu co má ta verze race..
a kolikrát to budu vopakovat ser na skota v sukni a kup kšandu..

KOVAL (Člen)
01.11.2010 19:05:11
Offline

Re: Dotaz na KTM

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/54_img_5480a.jpg


kurva se mi to smazalofuck
prostě Zdendo,podle fotky tý koncovky lze poznat jestli to je ta homo s přepážkama,jednoduše..
ta race koncovka má vstup i výstup ven v jedný ose,uprostřed koncovky..
ta homo má vstup v ose ale výstup má mimo osu toho oválu směrem nahoru,viz fotka mýho,čili teoreticky poznáš podle fotky jestli to je ten co sem mněl..
a doraz na stojan nemá ani jedna verze bo jugoš počítá s tim že to zahodíš a svody sou v obou verzích stejný

osiris (Člen)
01.11.2010 20:53:32
Offline

Re: Dotaz na KTM

...né to né jezdit by se s tím jistě dalo, ten stojan já nemám v nepřirozený poloze, jen jsem s ním nikdy nevyjel a sundal to hned jak jsem dodělal doraz na mezisvod, prostě se mi to tam nelíbí, věděl jsem to hned že tam stojan nechci, ale zkrátka pro strýčka příhodu jsem tam ten doraz udělal dřív než jsem poprvé vyjel smile1

...jinak já bych šel cestou úplně jinou, jak jsem ti zdendo už řek do telefonu, vysrat se na homologovanou nebo nehomologovanou koncovku určenou na gsx a koupit jednoduše koncovku z r1 nebo fazera (určitejch ročníků) i s vyndávací origo vložkou a homologačním protokolem cool


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
01.11.2010 21:31:34
Offline

Re: Dotaz na KTM

JJ asi se na to vyseru, protože ty flekatý svody se mě fakt nelíběj. Kokot Jugoslávskej. Hele a nebude to dělat nějakej povyk ta koncovka z jinýho modelu a obsahu? Jugoš na stránkách tvrdí, že má každou koncovku odladěnou na danej typ motoru. A jestli to je jak píše Koval tak na to seru tuplem. Kovale jaký máš zkušenosti s tímto: http://www.laserexhausts.cz/katalog/detail.php?id=30 opět mi jde asi jen o koncovku, bo ty svody budou opět flekatět a navíc jsou hnusně tvarovaný. Navíc nechápu, proč na tuhle motorku dělaj přední výrobci jen kompletyidontknow Na kšandu se dostane třeba časem. Kolik to koštuje? Jako fakt sem nepočítal, že je problém koupit pěknej vejfuk na tuhle motorku. Abych nakone neskončil u toho Creptusesmile2


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
01.11.2010 22:39:24
Offline

Re: Dotaz na KTM

...ano, maj to odladěný, ale ty to nekupuješ přece kvůli výkonu, takže jestli ti to přidá o 5 koní míň, nebo nepřidá žádný je fuk
...zvuk to má samosebou ok a hlavní je to, že je rozměrově i vizuálně naprosto stejnej


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
01.11.2010 22:51:53
Offline

Re: Dotaz na KTM

čeče zdendo jakej se ti zdá problém na to koupit vejfuk? kup jakej tě napadne,respektive jakej se ti bude líbit a nemáš problém..
ten laser co si dal odkaz je fakt komplet systém,ale laser dělal na to i jen samostatný koncovky s tim jednim mezisvodem směrem dolu..
každopádně ty seš leštič a jako takovej fakt nejspíš potřebuješ nechat origo svody protože ty budou furt chromový díky tomu jak jsou dvouplášťový,tak prostě kup koncovku a máš to..
fakt hele kup jaká se ti bude líbit,i klidně z něčeho uplně jinýho a nech si vyrobit ten mezisvod  a máš to a nemáš žádnej problém,konkrétně gsxku je to fuck uplně jedno co má za lauf,jestli jeden nebo dva nebo homo nebo race,zkoušel jsem jich několik a i dva laďáky,aj dva ještě vodšpuntovaný laďáky,aj jeden,aj akrapa a fuck je jí to jedno..
nedej na jugošovi řečicool
aj nechával sem vyrobit mezisvod aj koncovku Mazimu od Kulhase,čili tenax onehdá dokonce..
fuck je to jedno,hlavně aby tě to dizajnově uspokojovalo,to je celýgood

Zdenda (Člen)
01.11.2010 23:04:34
Offline

Re: Dotaz na KTM

Ok zejta to obvolám, zda je schopnej někdo dodat Lasera jen koncovku s mezisvodem nebo toho Akrapa. Jinak jak sem psal do majlu, dyžtak tě využiju na to vysmahnutí!


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr