Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » schéma spínací skřínky

corimec (Člen)
13.11.2012 20:09:31
Offline

schéma spínací skřínky

Nemáte prosím vás nekdo to schéma?Jeden týpek mi to opravuje a to schéma by mu moc pomohlo.Jestli to existuje,mužete mi ho prosím někdo poslat.Díkes

Filous (Člen)
13.11.2012 21:50:42
Offline

Re: schéma spínací skřínky

...myslíš elechtrický nebo mechanický??? ...elechtrický je v manuálu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
corimec (Člen)
14.11.2012 02:00:16
Offline

Re: schéma spínací skřínky

Filous psal:

...myslíš elechtrický nebo mechanický??? ...elechtrický je v manuálu...

Já předpokládám že chce elektrický,protože zámky pro něj nejsou problém a mašina mi jednou chytne na poprvý a pak někdy jen točí startér a nehodí to jiskru.Tak klíč vyndám a zandám do spínačky a mašina chytne,tak že předpokládám,že problém bude zde.To elektrický schéma co je v manualu,myslíš to kde je schéma celý motorky s barvama drátu ke každýmu komponentu?Mě se to zdálo málo podrobnýbigsmile,ale dráty tam označený sou tak on si to snad přebere.Dík za nasměrovánígood

K.a.s.y.m. (Člen)
14.11.2012 07:17:38
Offline

Re: schéma spínací skřínky

nevim jestli s to pamatuju dobre ale ve spinacce je neco jako imobilizer.je tam vlozenej nejak clen kterej ti nedovoli nastartovat kdybys nezapnul spinacku.myslim ze je to nejaky odpor nebo dioda.uz se to tu resilo tak to tu nekde i bude.podle toho co pises by to mohl byt tvuj problem.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
14.11.2012 21:05:18
Offline

Re: schéma spínací skřínky

K.a.s.y.m. psal:

nevim jestli s to pamatuju dobre ale ve spinacce je neco jako imobilizer.je tam vlozenej nejak clen kterej ti nedovoli nastartovat kdybys nezapnul spinacku.myslim ze je to nejaky odpor nebo dioda.uz se to tu resilo tak to tu nekde i bude.podle toho co pises by to mohl byt tvuj problem.

...vodpůrek...hodnotu neznam...Koval to zná a řešilgood...ale uš sem nechodísmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
corimec (Člen)
14.11.2012 23:05:11
Offline

Re: schéma spínací skřínky

aha,tak že odpůrek,každá rada dobrágoodse spínačkou z vrakáče si nepomůžu a do nový se mi jít nechce,dokud nebudu vědet že to nejde opravit,ale díky předám dál informace

Honza-B6 (Člen)
15.11.2012 08:16:13
Offline

Re: schéma spínací skřínky

Je tam odpor hodnoty 100 ohmu - vyzkoušeno
najdi si přispěvek o alarmech a je tam i foto rozebrane spínačky, to abys věděl na jaký káblik propojit... good

Krleš70 (Nový člen)
15.12.2012 08:08:21
Offline

Re: schéma spínací skřínky

Tak nevím jestli to už máš pořešeno, ale já mám doma jednu nepotřebnou postarší sadu - spínačka, víčko, zámek sedla. Musel jsem to měnit, protože je u toho vychozená vložka zámku spínačky (taková blbost) a nebavilo ně pořád verglovat klíčkem abych našel tu správnou polohu pro otočení[img][/img]. Elektricky je to OK. Samostatnou vložku jsem nesehnal a na Aukro kdosi ptrodával celou sadu. Tak jsem to vzal a prohodil. jo a je to na N-ko (rv97) a ty jak koukám máš S-ko, ale myslím že by to nemělo vadit.
Když tak dej vědět, více pak shekrla@seznam.cz

corimec (Člen)
15.12.2012 19:31:51
Offline

Re: schéma spínací skřínky

Krleš70 psal:

Tak nevím jestli to už máš pořešeno, ale já mám doma jednu nepotřebnou postarší sadu - spínačka, víčko, zámek sedla. Musel jsem to měnit, protože je u toho vychozená vložka zámku spínačky (taková blbost) a nebavilo ně pořád verglovat klíčkem abych našel tu správnou polohu pro otočení. Elektricky je to OK. Samostatnou vložku jsem nesehnal a na Aukro kdosi ptrodával celou sadu. Tak jsem to vzal a prohodil. jo a je to na N-ko (rv97) a ty jak koukám máš S-ko, ale myslím že by to nemělo vadit.
Když tak dej vědět, více pak shekrla@seznam.cz

Díky,už to mám vyřízený,byl to ten odpor,kámoš to proměřil,vyměnil a měl by být klidgood

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr