Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Motorka pro zacatecnika

Batuzek (Člen)
16.04.2007 08:29:41
Offline

Motorka pro zacatecnika

Chtela bych si koupit motorku.. SAMOZREJME jsem chtela Banditagood, ale jelikoz jsem nikdy motorku neridila, rozhodla jsem se pro 400 na zacatek, ale po diskuzi s jinyma motorkarema si tak jista nejsemidontknow
jaky je Vas nazor???help

Bedřich (Člen)
16.04.2007 08:34:56
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

B6 goodgoodgood

... ale ted nedávno tu byl taky takový dotaz...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Bedřich (Člen)
16.04.2007 08:36:21
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Spidermila (Člen)
16.04.2007 08:37:45
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Bedřich psal:

B6 goodgoodgood

... ale ted nedávno tu byl taky takový dotaz...

Jo, ale to nebylo pro 186cm vysokou ženckou bigsmile

Chtěl jsem koupit Bandita400, ale někteří tvrdí, že na to nejsou k sehnání díly... Tudíž mě napadá GS500 třeba.
Ale B6 je moc na začátek, když nemá vůbec zkušenosti. To jí nedovolím bigsmilebigsmilebigsmile

Batuzek (Člen)
16.04.2007 08:42:19
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

no, ale nevim, zda slecna uz nekdu jezdila...ja vazne ne..jen jako Batuzek..na b12, ale do toho nejdubigsmile

ABik (Člen)
16.04.2007 08:59:02
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

surprised Hani, tebe už nebaví mu krýt záda? smile1

Kup B6, na začátek to není moc, pokud řídíš mozkem. Jinak jsem doteď měl v garáži CBF500 rv 2004 (nebo 2005, už nevím), najeto asi 12000km, originál stav, jednou na zemi na louce = ulomená páčka a škrábnutý podsedlák. Cena relativně přijatelná - 85 000,- Kč. Ale už je prodáno.

Bedřich (Člen)
16.04.2007 08:59:58
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Ani na fíkovi či MZ?


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Spidermila (Člen)
16.04.2007 09:01:27
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

B6 opravdu nee. A cenově by to taky mělo být někde pod 50k, ať to utáhnem. Dvě mašiny na náš rozpočet budou dost.

Batuzek (Člen)
16.04.2007 09:03:01
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Zada kryju vyborne, jen Spiderek to neoceni tak jak bych si predstavovalasmile1Proste nemuze jezdit jak by chtel, bo mu tdo toho ..pry.. moc kecamidontknow
tak si radeji koupim neco svehobigsmile

Spidermila (Člen)
16.04.2007 09:04:07
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Bedřich psal:

Ani na fíkovi či MZ?

Bude si dělat řidičák na moto bez omezení, tak by MZ byla zas trochu málo. Bude chtít s náma jezdit.
Spíš jde o to, jak je to s těmi náhradními díly na B4 a spolehlivostí u GS500, když už je dražší než ta B4.idontknowidontknowidontknow

Batuzek (Člen)
16.04.2007 09:04:55
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Bedřich psal:

Ani na fíkovi či MZ?

jedine kolobigsmile

Bedřich (Člen)
16.04.2007 09:09:48
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Tak to jsi na tom jak můj baťůžekbigsmilebigsmile ona by taky chtěla vlastní moto, ale naposled co  jednostopího kočírovala, bylo její růžoví kolobigsmilebigsmilebigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Bedřich (Člen)
16.04.2007 09:16:25
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Já, až budu učit můj batoh jezdit, tak seženu nějakou MZ150-250 na ohmatání a " zažití určitejch pocitů" a pak uvidíme jestli to "přežije" nebo se do toho zblázní jak já.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Spidermila (Člen)
16.04.2007 09:22:00
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Já chtěl na takové ohmatání Simsona, když už má ten řidičák do 50ccm. Ale Hanka si chce dělat řidičák na velkou, tak to nemá smysl.

Bedřich (Člen)
16.04.2007 09:25:09
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Nejdřív sám doma naučit a pak jít dělat papíry. Oni ty borcí v těch autoškolách....


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Palino (Člen)
16.04.2007 09:26:00
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Spidermila (Člen)
16.04.2007 09:26:51
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Bedřich psal:

Nejdřív sám doma naučit a pak jít dělat papíry. Oni ty borcí v těch autoškolách....

Já vím. Ale tak ji můžu učit i na té B4. Teda pokud udělá autoškolu bigsmile
Ovšem věří si a já ji taky věřím, že to dá.good

Bedřich (Člen)
16.04.2007 09:30:53
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Spidermila psal:
Bedřich psal:

Nejdřív sám doma naučit a pak jít dělat papíry. Oni ty borcí v těch autoškolách....

Já vím. Ale tak ji můžu učit i na té B4. Teda pokud udělá autoškolu bigsmile
Ovšem věří si a já ji taky věřím, že to dá.good

No když neudělá, tak nemá  noty ani na autobigsmilebigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Batuzek (Člen)
16.04.2007 09:31:35
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

hej tak neco takyho by na nauceni nebylo spatnesmile1pojezdit a pak Banditkagood
to je srdcova zalezitostbigsmile

Spidermila (Člen)
16.04.2007 09:35:28
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

bzučáka? no, na naučení asi dobré... ale za ty prachy může mít B4, kde si zvykne lépe na chování čtyřválcového čtyřtaktu...

KOVAL (Člen)
16.04.2007 20:31:46
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Já bych se teda vybodnul na celou B4 a anábáze se scháněním náhradních dílů,když s tim nedejbože praští...
Zlatý GS500 na schánění dílů,ale zase se hrozně držej v ceně až je to k sick...
Za tu cenu je fakt B6ka a rozdíl ve váze je takřka žádnej,akorát záleží na tom jak má slečna krátký nohy,jestli dostane z Bandasky v poho na zem,to GS je vo trošku nižší,ale váha fakt skoro stejná,zanedbatelnej rozdíl...

Peka (Člen)
16.04.2007 20:57:53
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Hana B6 zvladne, nac kupovat vetsi a vetsi, B6 je fakt dobra motorka i pro zacatecniky. A nezalezi na motorce, ale na mozku co to ridi smile1good Ze bezmozci jako ja jak jezdi smile2


B12 neni uz je autobus :)
Batuzek (Člen)
17.04.2007 08:18:48
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Peka psal:

Hana B6 zvladne, nac kupovat vetsi a vetsi, B6 je fakt dobra motorka i pro zacatecniky. A nezalezi na motorce, ale na mozku co to ridi smile1good Ze bezmozci jako ja jak jezdi smile2

tebe jsem jezdit nevidelasurprisedale povest te p[redchazibigsmile

Batuzek (Člen)
17.04.2007 08:20:47
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

A jinak mam 186, takze bych nemelka mit problem zvlasnout dosahnout na zemidontknowbigsmile
Mluvila jsem vcera s kamosem a poradil jeste toto: na zacatek priskrtit a pak, jak to budu mit zvladnute, dat to do puvodniho stavu...good
taky myslim neni spatny napad..bo mam docela respektidontknow

Spidermila (Člen)
17.04.2007 08:25:24
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Jojo, jak píše Hanka. Škrcená B6 by šla v poho. Dřív mě to nenapadlo, až jak to včera borec navrhl. Takže asi bude B6N good

Peka (Člen)
17.04.2007 09:09:42
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

no vidite smile1 to znam prijde nekdo a da jiny pohled a ejhl eono to funguje takze 1 motorka jako dve a usetri se prechazeni z jedne na druhou. Ja kdyz prodaval B6 tak se ptali jestli je skrcena nebo ne, a jeden ze si ji priskrti ze to neni problem do TP.


B12 neni uz je autobus :)
Spidermila (Člen)
17.04.2007 09:13:25
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Jojo, to škrcení je naštěstí na bandasce jednoduché good
A přiškrtíme to bez změny v TP, protože Hanka bude mít stejně řidičák bez omezení A. Jen aby se mi na tom hned zestartu nevymlela smile1

Batuzek (Člen)
17.04.2007 09:14:53
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

No..jeste nemam ridicakidontknow
takze nerikejHOp...

Peka (Člen)
17.04.2007 09:45:08
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

nevymele se, co by se vymlela, to maximalne v autoskole, Na kole umi jezdit ne? tak to je jako na kole akorat se neslape do pedalu bigsmile


B12 neni uz je autobus :)
Batuzek (Člen)
17.04.2007 10:19:29
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Peka psal:

nevymele se, co by se vymlela, to maximalne v autoskole, Na kole umi jezdit ne? tak to je jako na kole akorat se neslape do pedalu bigsmile

to me nikda nenapadlobigsmile to si budu opakovat castogood

peggye (Člen)
17.04.2007 10:41:23
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Jsem na tom hodně stejně...jezdila jsem na simsonu, pak na skútru a letos jsem si koupila Bandita 650A...a jsem moc spokojená...i když jsem ho zrovna včera položila...no neudržela jsem ho...asi budu muset začít posilovat...good

Batuzek (Člen)
17.04.2007 10:49:32
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

peggye psal:

Jsem na tom hodně stejně...jezdila jsem na simsonu, pak na skútru a letos jsem si koupila Bandita 650A...a jsem moc spokojená...i když jsem ho zrovna včera položila...no neudržela jsem ho...asi budu muset začít posilovat...good

Tak pokud je to polozeni "jen" zes ho neudrzelasmile1 Hodne lidi rika, ze se jezdi hlavou..tak snad mi nikdaa neujede ruka s plynemidontknow
teoreticky uz sem pripravovana skoromanzelemgoodhorsi bude praxesurprised

Spidermila (Člen)
17.04.2007 10:52:05
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Batuzek psal:
peggye psal:

Jsem na tom hodně stejně...jezdila jsem na simsonu, pak na skútru a letos jsem si koupila Bandita 650A...a jsem moc spokojená...i když jsem ho zrovna včera položila...no neudržela jsem ho...asi budu muset začít posilovat...good

Tak pokud je to polozeni "jen" zes ho neudrzelasmile1 Hodne lidi rika, ze se jezdi hlavou..tak snad mi nikdaa neujede ruka s plynemidontknow
teoreticky uz sem pripravovana skoromanzelemgoodhorsi bude praxesurprised

Položení na místě je hračka. Stačí, jak se moto dostane víc z osy a už ho neudržíš. Zato když stojí rovně, tak ho udržíš i dvěma prsty. Je to o zvyku. Ovšem platí, že čím méně síly, tím horší manévrování v malé rychlosti nebo na místě idontknow
To vychytáme bigsmilegood

Bedřich (Člen)
17.04.2007 21:52:58
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

B6-goodgood

sem to říkal rovnou, né?
bigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Batuzek (Člen)
18.04.2007 08:11:47
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Bedřich psal:

B6-goodgood

sem to říkal rovnou, né?
bigsmile

No to vis..nerozhodna zenskabigsmile..no spise jsem chtela nazor tech, kteri tomu rozumi prece jen lip jak jagood
Takze ted jen udelat ridicaksurprised

jirka silver (Člen)
18.04.2007 09:14:15
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Na začátek je mooooooc hezká MT 03.Lehká taková holčičí
motka.Akorát je drahá,protože je nová.idontknow


Najdete nás na každém kilometru
Spidermila (Člen)
18.04.2007 09:17:38
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Bohužel je cena jeden z nejdůležitějších parametrů. Takže nové moto nepřipadá v úvahu. B6 je ideál good

Batuzek (Člen)
18.04.2007 09:38:49
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

jirka silver psal:

Na začátek je mooooooc hezká MT 03.Lehká taková holčičí
motka.Akorát je drahá,protože je nová.idontknow

Je pravda,ze finance hrajou roli..uz jednu motorku splacime a bude dalsi...idontknow
Vidim to na B6goodsnad to zvladnu ukocirovatsurprised

sonyk (Člen)
18.04.2007 10:23:21
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

kup mz 150/250 at si vosaha nejakou motyku silnejsi kapanek nez kefl a babeta.a pak bych sel do B6

jinak autoskolu sem delal na fazeru 6 a to sem na velky motyce sedel poprvi byl ukot pro me ale pohoda mel sem uz papiry do 25kW a tak sem delal jen jizdu jednu smile1

jinak od 15 simpson s nim sem si vosahal predni vokno u auta co me sejmulo a asfalt s mz sem si vosahal kaminky na piskovym hristi kdyz mi tam vbehnul pes smile1  a skok na B6 pokud jezdis hlavou neni takovej je to proste o hodne tezsi (hmotnost)na otaceni a x krat silnejsi ale s rozme se to da zvladnout smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Helis (Člen)
18.04.2007 14:03:52
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Ahoj....tak já jsem dělala papíry před týdnem.Měla jsem do 25kW a rozšíření už je v poho.Testy bych už asi nedalabad.
Jinak B6 mám 3 týdny a zatím je to OK.Měřím 170 cm,takže ty budeš v pohodě.Před tím jsem taky moc zkušeností neměla,jezdila jsem občas na KLE500,ale to se nedá moc srovnat.Jinak B6 forever....goodJdi do něj.....Fakt jsem si ho zamilovala.

Gumish (Člen)
18.04.2007 14:46:08
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Ja si myslim ze tam B6 je uplne pohodova na zacatek. Ja taky ridil predtim akorat pionyra a po chvili jsem si zvyknul. Nic hroznyho se nedelo a aspon jsem z toho mel ze zacatku poradny respekt. Ted po pul roce uz je vse v pohode a jsem rad, ze jsem si B4 nekoupil (jaxem puvodne chtel a ostatni me to vymlouvali). Koukal bych ted uz po silnejsi masine a zase bych zbytecne prodelaval na prodeji a nakupu jiny masiny. Fakt tu B4 nekupuj!idontknow


..co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra máš volno
Helis (Člen)
18.04.2007 14:58:05
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

To je pravda,fakt jde o zvyk.Ale respekt tedy mám......smile1Já ze začátku přemýšlela o gs500,jsem ráda,že jsem do toho nešla.....fakt se neboj a jdi do tohogoodgood

sonyk (Člen)
18.04.2007 15:02:38
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

mam 58 kg 176 cm a v pohode se jezdi bez problemu botu dam na zem celou.i na hlavni stojan ji se svou kostrou postavim bez problemu
urcite B6

kurna proc ta moje nema rada motorky?tak max skutra


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Helis (Člen)
18.04.2007 15:47:12
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

To Sonyk:hezký boty....mám stejný,akorát v černym...good

Helis (Člen)
18.04.2007 15:49:01
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Já ji na hl.stojan nedám...smile2 ale zas tak moc mě to  netrápí....surprised

Kelly01 (Člen)
18.04.2007 15:51:09
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Odmontuj ho jako já a už tě to nebude trápit ani v budoucnu..


God Save The Queen!
Helis (Člen)
18.04.2007 15:56:09
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

No,ale co když ji tam budu potřebovat postavit?Teda ne úplně já...bigsmile

vasil (Nový člen)
18.04.2007 16:24:42
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

:bad::bad::bad: 400 ne

sonyk (Člen)
18.04.2007 16:44:15
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Helis psal:

To Sonyk:hezký boty....mám stejný,akorát v černym...good

jj dik a muj batuzek Kiki dostane taky takovy ale asi bilo stribrny smile1

jinak bez hlavniho stojanu nevim nevim no.tezko se stim neco dela(cisteni disku mazani retezu ...) musel sem se to proste naucit smile1 u brachy suzuki freewind sestaci na tu nozicku u stojanu postavit a samo se to prehoupne a to i s mejma 60kg v hadrech na moto


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Helis (Člen)
18.04.2007 17:27:33
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

bigsmile taky jsem to zkousela "prehoupnout"......ale vysledek zadnejidontknow

sonyk (Člen)
18.04.2007 17:54:34
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Helis psal:

bigsmile taky jsem to zkousela "prehoupnout"......ale vysledek zadnejidontknow

mno musim torsku zabejcit rukama do zadu ale da se kdyby si me videla v trenkach neverila by si


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Helis (Člen)
18.04.2007 17:57:13
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

hmmmm,tak v trenkach rikas.....bigsmilegoodto bych si dala libit...bigsmilesurprised

osiris (Člen)
18.04.2007 19:08:24
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

...kdyz mas stojan pod kyvku, nepotrebujes hl. stojan na motorce (2 a 1/2 kila navic bigsmile) - jen pri sundavani pr. kola ji pak musis povesit za krk
...princip davani moto na hl. stojan a nenadrit se (nebo to vubec zvladnout) je nebejcit rukama, ale co nejvetsi silou slapnout na slapku hl. stojanu (rukama uz jen vicemene korigujes a jistis) smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
sonyk (Člen)
18.04.2007 19:14:33
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Helis psal:

hmmmm,tak v trenkach rikas.....bigsmilegoodto bych si dala libit...bigsmilesurprised

pokud znas xchat najdes si muj profil a uvidis sice v brankarskejch ale v trenkach smile1


jinak jasne ze netaht to celi do zadu ale musim tomu rukama udat ten pohyb a pak uz jen gravitace cin sve


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Ondráš (Člen)
19.04.2007 01:15:37
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Tož takhle.

Sehnat náhradní díly by neměl být zase takový problém. Vím o jedné motorce, která by se na náhradní díly dala použít. Kdyžtak se dá za pár šupu přitáhnout něco bez papírů třeba ze Slovače, ale uznávám, že je to složitější, než na B6 či GS500.

Co se týče jízdy. B4 je lehčí a řekl bych, že ikdyž máš hodně málo síly, tak s ní nebudeš mít problém. Jízdní vlastnosti a výkonově je na začátek (a nejen na něj) myslím bohatě dostačující...

Co bych viděl jako pádný argument porti je, že aby byla ve slušném stavu, počítej okolo 50 tis. Když pár tisícovek přihodíš, tak máš B6 a tu už je něco kurva jiného.

Takže pokud se B6 bojíš (ikdyž není čeho), tak si ji klidně kup. Na učení i blbnutí to je dobrégood


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Batuzek (Člen)
19.04.2007 08:32:12
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Hey hey:] dik vsem za prispevky!!!

no ja uz mam rozhodnutosmile1B6good do 14 dnu zacnu autoskolu..teda motoskolubigsmiletak drzte palce at neprijdu i o ridicak na autosurprised

Fleur (Člen)
24.04.2007 16:32:32
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Batuzek psal:

Chtela bych si koupit motorku.. SAMOZREJME jsem chtela Banditagood, ale jelikoz jsem nikdy motorku neridila, rozhodla jsem se pro 400 na zacatek, ale po diskuzi s jinyma motorkarema si tak jista nejsemidontknow
jaky je Vas nazor???help

Nevím, jestli si se dobrala k nějakému závěru (je to moc dlouhé a nechce se mi to číst), ale já si teď dělám řidičák (nikdy jsem na ničem nejezdila) a doma na mě čeká B6 (´98 rok) a co jsem zatím zkoušela jezdit "po poli", tak je to neskutečně hodnej mazel, kterej promíjí, jaký jsem pako ... Takže myslím, že pro začátečníka může být...good

žakýno (Člen)
24.04.2007 23:37:32
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Batuzek psal:

Hey hey:] dik vsem za prispevky!!!

no ja uz mam rozhodnutosmile1B6good do 14 dnu zacnu autoskolu..teda motoskolubigsmiletak drzte palce at neprijdu i o ridicak na autosurprised

...asi tady tomu všemu nerozumím, začínat na B6idontknow, to bude hoooodně drahýsmile2, určitě sebevědomí vysoký ale bohužel zkušenost žádnábad..nic proti tobě (to poznáš sama)surprised jen ten vývoj je nějakej divnej, bohužel jen tady u nás......smile2


..když už si lehneš, dávej pozor kam.....
osiris (Člen)
25.04.2007 00:00:16
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

...jestli nemá v hlavě místo mozku kostku a dokáže hejbat pravým zápěstím, tak nemá problém goodsmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Rendy (Člen)
25.04.2007 00:17:11
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Beze slov ..... Je to stroj a ten udělá to , co chceš ty ....smile1


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Batuzek (Člen)
25.04.2007 08:32:13
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

vcera sem se byla zapsat do Autoskolygood
Dalsi ctvrtek prvni jizdybigsmile

BTW...zkousim rozjezdy, razeni a zataceni na B12idontknow
no, B6 ale postacigood

Ondráš (Člen)
25.04.2007 16:02:15
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

žakýno psal:
Batuzek psal:

Hey hey:] dik vsem za prispevky!!!

no ja uz mam rozhodnutosmile1B6good do 14 dnu zacnu autoskolu..teda motoskolubigsmiletak drzte palce at neprijdu i o ridicak na autosurprised

...asi tady tomu všemu nerozumím, začínat na B6idontknow, to bude hoooodně drahýsmile2, určitě sebevědomí vysoký ale bohužel zkušenost žádnábad..nic proti tobě (to poznáš sama)surprised jen ten vývoj je nějakej divnej, bohužel jen tady u nás......smile2

Spíš než o sebevědomí je to myslím o rozumu a respektu, ne? surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
žakýno (Člen)
26.04.2007 00:09:41
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Ondráš psal:
žakýno psal:
Batuzek psal:

Hey hey:] dik vsem za prispevky!!!

no ja uz mam rozhodnutosmile1B6good do 14 dnu zacnu autoskolu..teda motoskolubigsmiletak drzte palce at neprijdu i o ridicak na autosurprised

...asi tady tomu všemu nerozumím, začínat na B6idontknow, to bude hoooodně drahýsmile2, určitě sebevědomí vysoký ale bohužel zkušenost žádnábad..nic proti tobě (to poznáš sama)surprised jen ten vývoj je nějakej divnej, bohužel jen tady u nás......smile2

Spíš než o sebevědomí je to myslím o rozumu a respektu, ne? surprised

...ono to tak spolu všechno souvisí, jen se tak "trošku" zapomíná na zkušenostsurprised a to je hoooodně důležitá záležitost...., budu řešit podobnou situaci za pár měsíců u dcery a B6 to určitě nebudesmile1


..když už si lehneš, dávej pozor kam.....
Batuzek (Člen)
26.04.2007 08:44:50
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

No psala jsem nekde vyse, ze si to necham na zacatek priskrtit, aby to nemelo tak velky vykon.idontknow
Samozrejme neplanuju hned po ridicaku krosit po meste,ale zkouset jeste na parkovistich..Mam z toho obrovsky respekt, ale verim, ze to zvladnu!good
Tedka se ucim na B12 rozjezdy, razeni a vidim jak je to citlive na "vsechny ty packy"smile1

Spidermila (Člen)
26.04.2007 08:56:51
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Jojo, ale musím kriticky říct, že jí to jde goodgood

Cvrček (Člen)
26.04.2007 10:13:43
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Já jezdil jenom na fichtlu,i když v autoškole na 125ce a pak v druhé autoškole na 350...a kámoš mi párkrát pukčil krosku 350...

A taky jesm nic nepřiškrcoval,jen jezdit ze začátku pomaleji a nebýt blázen....a nehonit to a netočit hnedka na plný kotel...a cca po měsíci už jsem to točil...ale myslím že do plného to mělo dost daleko ....respekt byl maximální!A pořát je!...a trénoval jsem náklon čím dál více,sice se mi ještě nepodařilo drhnout stupačkama jak se to tady někomu daří,zato jsem to půjčil strejdovi.Dolouho nejel na motorce, i když měsíc spátky jsem mu bandasku taky půjčil a jel jen kousek.To zvladl skvele.Po druhe jsem už z půjčením neváhal,jen díky tomu,že mi zrovna nešel tacháč a neodhadl rychlost tak to položil.....a to říkal že pojede pomalu,stejně jsem to tu už psal...prostě opatrně..a neškrtit..,,idontknow

Ondráš (Člen)
26.04.2007 10:27:36
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

žakýno psal:
Ondráš psal:
žakýno psal:

...asi tady tomu všemu nerozumím, začínat na B6idontknow, to bude hoooodně drahýsmile2, určitě sebevědomí vysoký ale bohužel zkušenost žádnábad..nic proti tobě (to poznáš sama)surprised jen ten vývoj je nějakej divnej, bohužel jen tady u nás......smile2

Spíš než o sebevědomí je to myslím o rozumu a respektu, ne? surprised

...ono to tak spolu všechno souvisí, jen se tak "trošku" zapomíná na zkušenostsurprised a to je hoooodně důležitá záležitost...., budu řešit podobnou situaci za pár měsíců u dcery a B6 to určitě nebudesmile1

Podle mě může na B6 začínat i ten kdo na ničem nikdy neseděl. Proto možná je to dost používaná motorka v autoškolách pro získání na A bez omezení.
S B12 už by to bylo horší. To bych začátečníkovy ASI (záleží na člověku) nedoporučil, ale s B6 nemám problém.good
Pokud máš o dceru strach, tak jí kup B4 (na rozdíl od B6 by jí mohla zvednout ze zeměsmile1). A až tě na ní předjede, tak jí dej tu svojí a kup si skůtrbigsmile
Nic ve zlém.good Vezmi jí do Jedovnice a proberem to uwinebeergoodsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
SNap (Člen)
26.04.2007 10:36:55
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Ja bych to zbytecne neresil.Sem taky loni zacinal a rovnou na gsx600f...na bandoura nebyly penize...a v pohode.Pokud mas ze zacatku trochu pud sebezachovy...myslim ze pro rozumneho/nou nejni s B6 problem good


...:::STÁDO KONÍ POD PRDELÍ A STEJNĚ NÁM TO NESTAČÍ:::...
Jack20 (Člen)
26.04.2007 22:24:55
Offline

Re: Motorka pro zacatecnika

Nabizim Kawu ZZR 400 r.v. 91, na cene se domluvime... Jinak http://www.motoinzerce.cz/inzerat.php?mid=61061


O co líp se jede, o to hůř se brzdí!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr