Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Boty

Inženýrek (Člen)
05.01.2009 00:04:37
Offline

Boty

Zdravim. Shanim boty tak do 3000,- Doporucili by jste mi nejaky? Ocekavam od nich hlavne aby byly pohodlny, nebolely v nich nohy, dalo se v nich i chodit a hodilo by se aby byly nepromokavy. Mate nekdo nejakej typ? Bylo by dobry, kdyby se daly koupit nekde v Praze, nebo v okoli Pardubic...


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Pulytr (Člen)
05.01.2009 05:47:17
Offline

Re: Boty

http://pracovni-odevy-obuv.sbazar.cz/gu … 36553.html
je to za ty prachy jediná správná volbagooda ještě ti zbudegoodsou taky super do práce,na zahradu,do krosu s fůrikem,ke koním,kravám,ovcím,frasnám atd.atdgoodprostě za ty prachy do 3000kš iný lepší neseženešbada nezapomeň co skusit hledatsurprisedhelpgood


Dva kusy píva
K.a.s.y.m. (Člen)
05.01.2009 07:12:28
Offline

Re: Boty

koukni na v Praze do Bikersu na Braníku...do 3000 tam měli asi dvoje,ale že by byli to teda se říct nedalo...zkus a uvidíš.
to Pulytr:goodgoodgood dobrá volba bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
05.01.2009 09:31:10
Offline

Re: Boty

2 Pulytr: Nádherný filcáky.goodsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Inženýrek (Člen)
05.01.2009 10:04:46
Offline

Re: Boty

Pulytr psal:

http://pracovni-odevy-obuv.sbazar.cz/gumove-a-kozene-filcaky-kraliky-o2136553.html
je to za ty prachy jediná správná volbagooda ještě ti zbudegoodsou taky super do práce,na zahradu,do krosu s fůrikem,ke koním,kravám,ovcím,frasnám atd.atdgoodprostě za ty prachy do 3000kš iný lepší neseženešbada nezapomeň co skusit hledatsurprisedhelpgood

Jo, tak presne tyhle boty maj vlastnosti, ktery ja potrebuju good Akorat sem v podobnejch jezdil doted (Kanady vz.60 smile1 ) A nejsem si jistej, jestli je to presne to pravy orechovy, co si predstavuju idontknow
Jinak zkusit hledat to je sice pekny, ale me jde spis o nazory lidi na jednotlivy boty...


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Filous (Člen)
05.01.2009 10:15:38
Offline

Re: Boty

...hele Indžinýre, trojka nejni moc a nic ekstra za to nepořídíš, ale co třeba todle:

http://www.paolo.cz/zbozi/code/310/road … ni-racing/

...nejni to žádná hitparáda, ale já třeby Styl Martiny (Jerez) jezdil a službu vodvedli, byli pohodlný jag bačkory, dalo se v nich i chodit, pády taky ňáký ustály, prostě docela spokojenost, ale začlo mi vadit právě to jak jsou měkký a pohodlný, neměl sem v nich uplnej pocit bespečí...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Honza-B6 (Člen)
05.01.2009 10:19:53
Offline
Filous (Člen)
05.01.2009 10:25:28
Offline

Re: Boty

...taky dobrá voba za ty prachygood ...určitě lepší než třeba nějaký "Biker" z BCsick


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
05.01.2009 10:33:17
Offline

Re: Boty

Filous psal:

...taky dobrá voba za ty prachygood ...určitě lepší než třeba nějaký "Biker" z BCsick

Loni v polo za 99 evropskejch, ale ještě pod jménem Oxtar a s tou ochranou kotníku TCS nebo co. Jsem naprosto spokojenej, lehký pohodlný, ouplně jiný ježděnígood jo a jeden kotrmelec už jsem s nima taky hodil bigsmile


Strýcfajtr !!!
Inženýrek (Člen)
05.01.2009 10:35:12
Offline

Re: Boty

No tak tyhle vypadaj docela slusne. Dokonce uz i kladny reference...jeste nekdo? smile1


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Kukii (Člen)
05.01.2009 10:35:54
Offline

Re: Boty

já a Kasym máme tyhle, sou to bačkůrky.... good http://www.motocentrum.pel.cz/cs/eshop- … -1485.html


Život je boj-mašina je nej!!!
Inženýrek (Člen)
05.01.2009 10:36:58
Offline

Re: Boty

Kukii psal:

já a Kasym máme tyhle, sou to bačkůrky.... good http://www.motocentrum.pel.cz/cs/eshop- … -1485.html

Odkaz bohuzel neni celej...


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Kukii (Člen)
05.01.2009 10:37:45
Offline

Re: Boty

Inženýrek psal:
Kukii psal:

já a Kasym máme tyhle, sou to bačkůrky.... good http://www.motocentrum.pel.cz/cs/eshop- … -1485.html

Odkaz bohuzel neni celej...

tak ještě jednou http://www.motocentrum.pel.cz/cs/eshop- … -1485.html


Život je boj-mašina je nej!!!
Kukii (Člen)
05.01.2009 10:38:21
Offline

Re: Boty

Kukii psal:
Inženýrek psal:
Kukii psal:

já a Kasym máme tyhle, sou to bačkůrky.... good http://www.motocentrum.pel.cz/cs/eshop- … -1485.html

Odkaz bohuzel neni celej...

tak ještě jednou http://www.motocentrum.pel.cz/cs/eshop- … -1485.html

zas se z toho ass vydrž


Život je boj-mašina je nej!!!
Inženýrek (Člen)
05.01.2009 10:42:30
Offline

Re: Boty

Kukii psal:
Kukii psal:
Inženýrek psal:


Odkaz bohuzel neni celej...

tak ještě jednou http://www.motocentrum.pel.cz/cs/eshop- … -1485.html

zas se z toho ass vydrž

Tak jaka to je znacka a typ? Ja uz si to na tech strankach najdu...


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Kukii (Člen)
05.01.2009 10:42:46
Offline

Re: Boty

Kukii psal:
Kukii psal:
Inženýrek psal:


Odkaz bohuzel neni celej...

tak ještě jednou http://www.motocentrum.pel.cz/cs/eshop- … -1485.html

zas se z toho ass vydrž

už je tam nemaj.. smile2 proto... sou to Diadora Horizont... zkusim je někde najít good


Život je boj-mašina je nej!!!
Kukii (Člen)
05.01.2009 10:47:32
Offline

Re: Boty


Život je boj-mašina je nej!!!
Ondráš (Člen)
05.01.2009 11:12:57
Offline

Re: Boty

Inženýrek psal:

No tak tyhle vypadaj docela slusne. Dokonce uz i kladny reference...jeste nekdo? smile1

Mám je ještě jako Oxtary. Někde si to tu najdi psal jsem o tom elaborát. Když to zkrátim, tak všechno je super, akorát ochrana proti vodě 1 hvězdička z 10.bad


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Inženýrek (Člen)
05.01.2009 11:38:45
Offline

Re: Boty

Ondráš psal:
Inženýrek psal:

No tak tyhle vypadaj docela slusne. Dokonce uz i kladny reference...jeste nekdo? smile1

Mám je ještě jako Oxtary. Někde si to tu najdi psal jsem o tom elaborát. Když to zkrátim, tak všechno je super, akorát ochrana proti vodě 1 hvězdička z 10.bad

Aha, tak zrovna ochrana proti vode je u me docela dulezita smile2
A le zkusim to najit a procist...


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
sonyk (Člen)
05.01.2009 11:40:46
Offline

Re: Boty

http://www.motostar.cz/cs/vystroj-2181/ … -4364.html

toz ja kupil tyhle v roce 2007 za nejakejch 2790 + posta. Mam je ted v poho i naraz od auta prezili. Docela dlouho vydrzi nez v desti promoknou. Jel sem v lijaku jak svina 250km a porad sucho. akorat obcas stekla nejaka kapka po kombosce dolu ale fakt v poho. Sou docela pohodovy ale kdybych kupoval ted nejky love priprlatim a koupim treba poradny oxtary.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Koldan (Člen)
05.01.2009 12:19:41
Offline

Re: Boty

čověk dycky škudlí nějakou tu korunku a volí levnější věc a pak až ji má tak se ji snaží s celkem slušnou ztrátou prodat,aby si koupil to co se mu původně zdálo být drahé. vlastní zkušenostsmile2


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
sonyk (Člen)
05.01.2009 12:21:20
Offline

Re: Boty

Koldan psal:

čověk dycky škudlí nějakou tu korunku a volí levnější věc a pak až ji má tak se ji snaží s celkem slušnou ztrátou prodat,aby si koupil to co se mu původně zdálo být drahé. vlastní zkušenostsmile2

presne tak to je u mesmile1 ted to vim o hleme i botach a uz sem textil vymenil za kombinezu.

Ale jinak za ty penize s botama max spokojenost


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Mylylytr (Člen)
05.01.2009 15:04:08
Offline

Re: Boty

ty pyco co tak muze clovek chtyt za 3 lytry?
ja myslym, ze za 3 lytry sou tcxka jako docely dobry backurky, jynac docela dobry sou y boty vot pulytra,ty by me bohate stacyly,pac jezdim hovno pylu!good
takgze ja do nych asi pudu!

Fik-B6S (Člen)
05.01.2009 15:16:26
Offline

Re: Boty

Taky jsme to tu před nedávnem řešil (boty tak za trojku) a vypadá to na Formy ve verzi DRY...good


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Fik-B6S (Člen)
05.01.2009 15:19:59
Offline

Re: Boty


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
xrohy (Člen)
05.01.2009 15:23:17
Offline

Re: Boty

Inženýrek psal:

No tak tyhle vypadaj docela slusne. Dokonce uz i kladny reference...jeste nekdo? smile1

Já je mám rok a půl a jenom klady goodgood


Čaroděj Dobroděj 8-)
K.a.s.y.m. (Člen)
05.01.2009 15:27:57
Offline

Re: Boty

Mylylytr psal:

ty pyco co tak muze clovek chtyt za 3 lytry?
ja myslym, ze za 3 lytry sou tcxka jako docely dobry backurky, jynac docela dobry sou y boty vot pulytra,ty by me bohate stacyly,pac jezdim hovno pylu!good
takgze ja do nych asi pudu!

a hele další dutá míra bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
05.01.2009 16:12:58
Offline

Re: Boty

Mylylytr psal:

ty pyco co tak muze clovek chtyt za 3 lytry?
ja myslym, ze za 3 lytry sou tcxka jako docely dobry backurky, jynac docela dobry sou y boty vot pulytra,ty by me bohate stacyly,pac jezdim hovno pylu!good
takgze ja do nych asi pudu!

...koukej zalízt nebo tě vodtajním neřáde smile1 z mylymetýna


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mylylytr (Člen)
05.01.2009 16:21:24
Offline

Re: Boty

prece bys me hned neprasyl,dyk je to sranda,navyc nejsem tajnej,kdo zna myho mejla,tak to poznagood
za nyc sem se neschovavalsmile1

osiris (Člen)
05.01.2009 16:26:30
Offline

Re: Boty

...ten kdo zná tvýho mejla, tak ho stejně nevidí ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pulytr (Člen)
05.01.2009 16:29:41
Offline

Re: Boty

Mylylytr psal:

prece bys me hned neprasyl,dyk je to sranda,navyc nejsem tajnej,kdo zna myho mejla,tak to poznagood
za nyc sem se neschovavalsmile1

Hej a ty pyčo seš kdo?surprisedty dutý znám dyk sou kámo ale todlebigsmile


Dva kusy píva
Mylylytr (Člen)
05.01.2009 16:35:23
Offline

Re: Boty

osiris psal:

...ten kdo zná tvýho mejla, tak ho stejně nevidí ;)

sak dyk me muze kdokolyv napsat a dyz mu vodepysu,tak to uvydygood

apropo a co na to dvoulytr?

Mylylytr (Člen)
05.01.2009 16:39:07
Offline

Re: Boty

Pulytr psal:
Mylylytr psal:

prece bys me hned neprasyl,dyk je to sranda,navyc nejsem tajnej,kdo zna myho mejla,tak to poznagood
za nyc sem se neschovavalsmile1

Hej a ty pyčo seš kdo?surprisedty dutý znám dyk sou kámo ale todlebigsmile

ty ses dutej pulcak,ta pyco,tak zalezbigsmile

PALOUS (Člen)
05.01.2009 16:48:38
Offline

Re: Boty

Šišmarjásurprisedoudolí dutejch hlafbigsmile


Jebat motorky :-)
Michal Dk (Člen)
05.01.2009 17:04:01
Offline

Re: Boty

Chybí ještě čtvrtlytrbigsmile

Marián (Člen)
05.01.2009 17:24:24
Offline

Re: Boty

a taky decilitrgood


...sam mezi jebkarema...
třilytr (Člen)
05.01.2009 18:43:42
Offline

Re: Boty

Mylylytr psal:
Pulytr psal:
Mylylytr psal:

prece bys me hned neprasyl,dyk je to sranda,navyc nejsem tajnej,kdo zna myho mejla,tak to poznagood
za nyc sem se neschovavalsmile1

Hej a ty pyčo seš kdo?surprisedty dutý znám dyk sou kámo ale todlebigsmile

ty ses dutej pulcak,ta pyco,tak zalezbigsmile

hale.. nekafrej do mího kámka pulytra pyč...ass


nyc nejede tak jako třilytr...
Banditatom (Člen)
05.01.2009 18:55:48
Offline

Re: Boty

no jsem zvědavejsurprised kdy se daty ukáže kápo de duty nějakej ten Dvanáctylytrbigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zdenek 1 (Člen)
05.01.2009 19:09:36
Offline

Re: Boty

Banditatom psal:

no jsem zvědavejsurprised kdy se daty ukáže kápo de duty nějakej ten Dvanáctylytrbigsmilebigsmile

se někteří nechcou toho y y y y zbavYt , že?!bigsmileheadshake


když to jede,je to OK
Michal Dk (Člen)
05.01.2009 20:09:30
Offline

Re: Boty

Marián psal:

a taky decilitrgood

Máš tam dvě hrubkybigsmile

Lytr (Člen)
05.01.2009 21:03:57
Offline

Re: Boty

do pyče, co je to tu za bordelysurprised


to je mi ale náhodička
Dvoulytr (Člen)
05.01.2009 22:44:46
Offline

Re: Boty

Coje za bordel dopyču.help.


2 krát dva sou štyri
třilytr (Člen)
05.01.2009 23:27:02
Offline

Re: Boty

by mě to taki zajymalo dopyčehelp


nyc nejede tak jako třilytr...
Ondráš (Člen)
06.01.2009 00:27:24
Offline

Re: Boty

Banditatom psal:

no jsem zvědavejsurprised kdy se daty ukáže kápo de duty nějakej ten Dvanáctylytrbigsmilebigsmile

A ještě aby byl do V, nebo nedejbože hvězdicovej či boxer. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mylylytr (Člen)
06.01.2009 11:22:59
Offline

Re: Boty

do pyce, co mate s nakym y...
dyk na slovacy ho chtely zrusyt!

to trylytr: pulytr je strasna dylyna gadzo,dyk ho znam,zadnej kamo!smokin

Lihy (Člen)
06.01.2009 11:53:16
Offline

Re: Boty

http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … .php?id=62
zajímavý je hned druhý příspěvek....od samotného Inkvize...
a toto je už jen můj výsměch bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
do piče s registrací, nutnym přihlášení pro přispívání, cenzůrou a podobnejma vychytávkama nového fórabigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

inkvizitorr (Administrator)
06.01.2009 12:03:57
Offline

Re: Boty

Lihy psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/viewtopic.php?id=62
zajímavý je hned druhý příspěvek....od samotného Inkvize...
a toto je už jen můj výsměch bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
do piče s registrací, nutnym přihlášení pro přispívání, cenzůrou a podobnejma vychytávkama nového fórabigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

wogo nemektej chujoviny, všem jim dam v pátek hnedle pořádně po držce aby s tim dali pokoj fuck


doba je temná...
Lihy (Člen)
06.01.2009 12:20:08
Offline

Re: Boty

inkvizitorr psal:
Lihy psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/viewtopic.php?id=62
zajímavý je hned druhý příspěvek....od samotného Inkvize...
a toto je už jen můj výsměch bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
do piče s registrací, nutnym přihlášení pro přispívání, cenzůrou a podobnejma vychytávkama nového fórabigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

wogo nemektej chujoviny, všem jim dam v pátek hnedle pořádně po držce aby s tim dali pokoj fuck

Chujoviny si mektal ty tehdá bigsmile mám takový hřejivý pocit zadostiučiněnísmokin 
ale stejně sem nasranej....
Hele proč nejde editovat vlastní příspěvek? Vogo a nepindej že je to pro to aby se něco nepřekrucovalo (vždy se tam píše editováno tehdy a tehdy) nebo mazalo bo příspěvky se tu mažou tak jako tak a sere mě že se něco smázne uplně bezestopy a bez vědomí pisatele. Když už tak by se slušelo vymazat to a nahradit aspoň větičkou že to porušuje svatý předpisy pro přispívání do fóra (ty předpisy by měli být někde k nahlédnutí samozřejmě).

PS.
jeden předpis jsem již zjistil. V diskuzi nenabídneš nic na čem není aspoň lihovkou napsáno bandit, bandit pičo, suzuki, případně kombinace výše zmíněného. Motocykly a náhradní díly jsou samozřejmě z toho vyjmuty bo tu funguje bazar.

Marián (Člen)
06.01.2009 12:50:43
Offline

Re: Boty

bych to nebral zas tak vazne,dyk to sou jenom schizofrenicky dvojcata nekterejch dlouho prispivajicich clenu,kterejm uz z toho stereotypu trosku hrabe a myslim,ze vetsina vi vo koho priblizne degood
dyk sranda musi bejt.
no a pokud se to administratorovi nebude libit,tak at je zabanuje a je hotovo.
navic to je neco jinyho,nez kdyz si nekdo da anonymni nick a vyhrozuje tady,kdovivodkud,ze komukoliv rozbije drzku a podobne...


...sam mezi jebkarema...
Ondráš (Člen)
06.01.2009 13:05:33
Offline

Re: Boty

Bych max. umožnil editování příspěvku jen pokud po něm nenásleduje už další příspěvek, ale jinak bych to nechal tak jak je...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Lihy (Člen)
06.01.2009 13:22:40
Offline

Re: Boty

Marián psal:

bych to nebral zas tak vazne,dyk to sou jenom schizofrenicky dvojcata nekterejch dlouho prispivajicich clenu,kterejm uz z toho stereotypu trosku hrabe a myslim,ze vetsina vi vo koho priblizne degood
dyk sranda musi bejt.
no a pokud se to administratorovi nebude libit,tak at je zabanuje a je hotovo.
navic to je neco jinyho,nez kdyz si nekdo da anonymni nick a vyhrozuje tady,kdovivodkud,ze komukoliv rozbije drzku a podobne...

Hele mě je to uplně šumák kolik kdo tady má nikcků a rozdvojenejch osobností, jen sem si vzpomněl že mi tím inkviz vysvětloval nutnou registraci pro napsání příspěvkubigsmile A psát sem může samozřejmě kdokoli odkudoli co chce, akorát napíše pár keců aby se mohl přihlásitbigsmile

Marián (Člen)
06.01.2009 13:28:15
Offline

Re: Boty

Lihy psal:
Marián psal:

bych to nebral zas tak vazne,dyk to sou jenom schizofrenicky dvojcata nekterejch dlouho prispivajicich clenu,kterejm uz z toho stereotypu trosku hrabe a myslim,ze vetsina vi vo koho priblizne degood
dyk sranda musi bejt.
no a pokud se to administratorovi nebude libit,tak at je zabanuje a je hotovo.
navic to je neco jinyho,nez kdyz si nekdo da anonymni nick a vyhrozuje tady,kdovivodkud,ze komukoliv rozbije drzku a podobne...

Hele mě je to uplně šumák kolik kdo tady má nikcků a rozdvojenejch osobností, jen sem si vzpomněl že mi tím inkviz vysvětloval nutnou registraci pro napsání příspěvkubigsmile A psát sem může samozřejmě kdokoli odkudoli co chce, akorát napíše pár keců aby se mohl přihlásitbigsmile

jasnygood


...sam mezi jebkarema...
inkvizitorr (Administrator)
06.01.2009 13:39:11
Offline

Re: Boty

jendže lihu já tu nejsem jako dráb abych furt sledoval kdo, kde, kdy a pod jakým nickem, diskuzi si tvořej přispívající a ta povinná registrace dává pro mě jednodušší formou možnost to korigovat nebo případně mazat nebo zatrhnout třeba podle ip adres. je mi jasný že vochcat to de dycky... ale za svou podobou fóra si stojim a neměj strach, budou zas novinky, už připravuju další apgrejd smokin


doba je temná...
Banditatom (Člen)
06.01.2009 13:55:38
Offline

Re: Boty

inkvizitorr psal:

jendže lihu já tu nejsem jako dráb abych furt sledoval kdo, kde, kdy a pod jakým nickem, diskuzi si tvořej přispívající a ta povinná registrace dává pro mě jednodušší formou možnost to korigovat nebo případně mazat nebo zatrhnout třeba podle ip adres. je mi jasný že vochcat to de dycky... ale za svou podobou fóra si stojim a neměj strach, budou zas novinky, už připravuju další apgrejd smokin

jaky jaky jakysurprisedevil k  lepsejsimu"""


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kožak (Člen)
06.01.2009 17:36:58
Offline

Re: Boty

Já našel ještě tyhle botky ...taky slušný
http://novelmoto.cz/katalog_OB-boty.htm


MRDAT!!!
Inženýrek (Člen)
06.01.2009 20:24:33
Offline

Re: Boty

Diky za tipy, kdyby mel jeste nekodo neco, bylo by to dobry...O vikendu vyrazim tady v Praze neco vyzkouset, zatim nebyl cas...
Mimochodem prazaci, poradte tedkon nejakej kvalitni shop, kde se ty boty budou moct vyzkouset, nejlepe co nejbliz Dejvic smile1


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
John (Člen)
07.01.2009 19:25:28
Offline

Re: Boty

Dneska jsem koukal v Suzamoto na XPD maj je tam s 20 ti% slevou za 5 500 ale jenom do č.45smile2 Takže jestli o nich někdo víte za lepší cenu budu rád. Díkec.
A Inženýrkovi se omlouvám, že mu lezu do diskuze

Inženýrek (Člen)
13.01.2009 17:30:11
Offline

Re: Boty

Tak jsem byl dneska mile prekvapen, kdyz jsem zjistil, ze v Yacomi maji 20% slevu na Diadory Horizon. Protoze sem pro tyhle boty byl rozhodnutej, sleva 700 a celkova cena 2700 byla paradni. Tak tam letim pres pul Prahy a meli posledni par ve velikosti 44 coz sem myslel, ze hodim na nohu jako prd...obuju sedeli paradne, ale pak prisel zadrhel....nezapnul sem je, coz me pekne nastvalo. Vzhledem k tomu, ze 44 je asi nejvetsi velikost kterou delaj. Tak sem koupil Suomy Touring, ktery me padly jak ulity a v pohode sem 44 zapnul. Maji stejnou koncepci jako ty Diadory a pisou, ze jsou 100% vodeodolny, tak uvidim behem par mesicu jakej to byl kup. Dekuji vsem za tipy a uz se tesim az je budu moc navliknout a vyjet...


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Fik-B6S (Člen)
15.01.2009 15:41:48
Offline

Re: Boty

Tak já dneska pořídil Formy Arrow SX ve verzi DRY původní cena 3500-10% slevy tak že super kaufgoodgood


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Michal Dk (Člen)
15.01.2009 17:25:05
Offline

Re: Boty

Fik-B6S psal:

Tak já dneska pořídil Formy Arrow SX ve verzi DRY původní cena 3500-10% slevy tak že super kaufgoodgood

Budeš spokojenej nejsou špatný jo a mám je takybigsmilegood

Fik-B6S (Člen)
15.01.2009 17:37:13
Offline

Re: Boty

Akorát jsem čekal že budu potřebovat menší nakonec jsem skončil u velikosti 45redface


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Michal Dk (Člen)
15.01.2009 18:00:10
Offline

Re: Boty

Fik-B6S psal:

Akorát jsem čekal že budu potřebovat menší nakonec jsem skončil u velikosti 45redface

Hlavně je vozkoušej s kalhotama měl jsem je dost fest.Teď už se podaly.

Fik-B6S (Člen)
15.01.2009 18:15:13
Offline

Re: Boty

Michal Dk psal:
Fik-B6S psal:

Akorát jsem čekal že budu potřebovat menší nakonec jsem skončil u velikosti 45redface

Hlavně je vozkoušej s kalhotama měl jsem je dost fest.Teď už se podaly.

kalhoty mám textil a nosil jsem ho vždycky venku a stejně si je nechám přešít mám je delší...evil


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Michal Dk (Člen)
15.01.2009 18:21:43
Offline

Re: Boty

Fik-B6S psal:
Michal Dk psal:
Fik-B6S psal:

Akorát jsem čekal že budu potřebovat menší nakonec jsem skončil u velikosti 45redface

Hlavně je vozkoušej s kalhotama měl jsem je dost fest.Teď už se podaly.

kalhoty mám textil a nosil jsem ho vždycky venku a stejně si je nechám přešít mám je delší...evil

Tak to jo kožený bys přes nedostal.

Fik-B6S (Člen)
15.01.2009 18:23:29
Offline

Re: Boty

kožený jedině dovnitřgood


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
ross (Člen)
15.01.2009 19:43:03
Offline

Re: Boty

Fik-B6S psal:

kožený jedině dovnitřgood

a nebo kalhoty do zvonusmile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Beranek (Člen)
16.01.2009 09:25:25
Offline

Re: Boty

Fik-B6S psal:

Tak já dneska pořídil Formy Arrow SX ve verzi DRY původní cena 3500-10% slevy tak že super kaufgoodgood

A kdes je koupil? nevypadají vůbec zle. Tady kolem Olomouce je to teď bída se zbožím...bad

Fik-B6S (Člen)
16.01.2009 09:31:31
Offline

Re: Boty

Beranek psal:
Fik-B6S psal:

Tak já dneska pořídil Formy Arrow SX ve verzi DRY původní cena 3500-10% slevy tak že super kaufgoodgood

A kdes je koupil? nevypadají vůbec zle. Tady kolem Olomouce je to teď bída se zbožím...bad

Já je koupil v Ostravě v MotoFaktoru maj tam slevu skoro na vše...
Páteřák of Dainese ze 4000 slevněn na 2400 akorát maj jen L a já potřebuju XLsmile2smile2


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Koldan (Člen)
16.01.2009 10:23:21
Offline

Re: Boty

Fik-B6S psal:

kožený jedině dovnitřgood

obzvláště když prší,to je potom pošušňáníčko a počvachtáníčkobigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
ross (Člen)
16.01.2009 10:54:08
Offline

Re: Boty

já si teď koupil na motorku na léto tyhle:

http://www.sulka.sk/product/dino-red-s2 … 3-ci-2444/


a dá se v nich normálně choditbigsmilebigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Radek-Ban (Člen)
16.01.2009 11:56:49
Offline

Re: Boty

ross psal:

já si teď koupil na motorku na léto tyhle:

http://www.sulka.sk/product/dino-red-s2 … 3-ci-2444/


a dá se v nich normálně choditbigsmilebigsmile

Pracovní obuvidontknow


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
ross (Člen)
16.01.2009 12:27:11
Offline

Re: Boty

Radek-Ban psal:
ross psal:

já si teď koupil na motorku na léto tyhle:

http://www.sulka.sk/product/dino-red-s2 … 3-ci-2444/


a dá se v nich normálně choditbigsmilebigsmile

Pracovní obuvidontknow

tyhle mám jen na takový pojíždění po městě

a když to postavím vedle bot na moto za 2500,- tak tyhle jsou bezpečnější


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Beranek (Člen)
16.01.2009 12:54:41
Offline

Re: Boty

Fik-B6S psal:
Beranek psal:
Fik-B6S psal:

Tak já dneska pořídil Formy Arrow SX ve verzi DRY původní cena 3500-10% slevy tak že super kaufgoodgood

A kdes je koupil? nevypadají vůbec zle. Tady kolem Olomouce je to teď bída se zbožím...bad

Já je koupil v Ostravě v MotoFaktoru maj tam slevu skoro na vše...
Páteřák of Dainese ze 4000 slevněn na 2400 akorát maj jen L a já potřebuju XLsmile2smile2

A jaký číslo sis musel koupit v poměru k normálu? Sedí to? Nebudu mít cestu, tak si je asi objednám po NETu.

Fik-B6S (Člen)
16.01.2009 15:23:48
Offline

Re: Boty

Beránek:Jestli myslíš ty boty tak to nejde tak říct protože v tenyskách chodím 45 a ty mám dost volné byvalé boty na mašinu mám 44 a budu je dávat pryč protože jsou mi dlouhéidontknow a u těchhle Form jsem vešel i do 43 ale tam už mě tlačil palec 44 byly délkově fakt na těsno až ve 45 jsem se cítil dobře (delkově je mám na jedný noze tak akorát na jedný o kapánek volnější týka se délky)good tak jsem vzal ty 45 když bude chladno tak mu tam vejde i hrubší ponožka do menších bych ji už nedal...
boty je fakt nutné vyzkoušet já tam šel původně s tím že si je jen zkusím a pak obědnám na netu ale když měli tu akci tak jsem je rovnou vzalgoodbigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
zdenek 1 (Člen)
16.01.2009 15:32:07
Offline

Re: Boty

Fik-B6S psal:

Beránek:Jestli myslíš ty boty tak to nejde tak říct protože v tenyskách chodím 45 a ty mám dost volné byvalé boty na mašinu mám 44 a budu je dávat pryč protože jsou mi dlouhéidontknow a u těchhle Form jsem vešel i do 43 ale tam už mě tlačil palec 44 byly délkově fakt na těsno až ve 45 jsem se cítil dobře (delkově je mám na jedný noze tak akorát na jedný o kapánek volnější týka se délky)good tak jsem vzal ty 45 když bude chladno tak mu tam vejde i hrubší ponožka do menších bych ji už nedal...
boty je fakt nutné vyzkoušet já tam šel původně s tím že si je jen zkusím a pak obědnám na netu ale když měli tu akci tak jsem je rovnou vzalgoodbigsmile

Jsem nevěděl že máš jednu šlapku na haxně delší než druhoubigsmile


když to jede,je to OK

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr