Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Něco klepe

zalupa (Nový člen)
02.05.2009 11:56:27
Offline

Něco klepe

Zdarec. Sice se to tady už probíralo ale stejně se radši zeptám. Koupil jsem Banditu 1200 S r.v. 2002. Při studeném startu mi klepe v motoru asi ve 20s intervalu. Zní to jako kdyby chtěla vycestovat klika i s příslušenstvím. Je to normální a nebo mám radši zajet do servisu. Když je motor teplý tak to udělá jen zřídka kdy. Díkessmokin


Když se něco může posrat tak se to taky posere  :ass:
Loser (Administrator)
02.05.2009 12:27:16
Offline

Re: Něco klepe

zalupa psal:

Zdarec. Sice se to tady už probíralo ale stejně se radši zeptám. Koupil jsem Banditu 1200 S r.v. 2002. Při studeném startu mi klepe v motoru asi ve 20s intervalu. Zní to jako kdyby chtěla vycestovat klika i s příslušenstvím. Je to normální a nebo mám radši zajet do servisu. Když je motor teplý tak to udělá jen zřídka kdy. Díkessmokin

a nezkousel ses kouknout za dvere, jestli tam nahodou nekdo nestoji?surprised

sorry ... vod vobeda nasavam, tak mam rejpavou


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
hide (Člen)
02.05.2009 17:11:09
Offline

Re: Něco klepe

je to presne to co dela skoro nam vsem, me to taky dela, se zacatku, kdyz jsem ji koupil me to vylekalo ale pak sem se uklidnil... je to proste tim ze se obcas nechce chytit jeden valec a ostani ho popostrkuji... kdyz to tukne(bouchne), ze ti v tom okamziku padnou otacky?? ze jo?? :)     jinak si pocti v tomhle odkazu, je to urco ono :)
http://suzukibandit.cz/openforum/viewtopic.php?id=2993

Fany (Člen)
02.05.2009 21:30:00
Offline

Re: Něco klepe

Buď v klidu...kdybys slyšel za studena moji 97ku, tak utečeš.Jaxe to to ohřeje, tak si jen přede.Holt vzducháč je hlučnější, jak vodník.smile1


Kdo nejezdí, nikdy to nepochopí...
kojaksro (Člen)
03.05.2009 20:06:17
Offline

Re: Něco klepe

.....když ohříváš, nech déle sitič stažený třeba na 1500 otáčkách. Taky mě to poprvé vylekalo.smokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr