Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Nový Bandit

Palino (Člen)
08.03.2007 20:40:50
Offline

Nový Bandit

Tak jsem dnes videl v Praze na vystave noveho Bandita. Musim priznat, ze ve skutecnosti vypada lip nez na fotkach. Pro nektere banditaky bude novy motor tezko zkousnutelny, ale myslim, ze si vsichni zvyknem, tak jako si vetsina zvykla na nove forum
No ale ten vyfuk, tak to mne hlava nebere


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Mirek D (Člen)
08.03.2007 21:24:33
Offline

Re: Nový Bandit

Počké s vohodnocením až to skoukne víc lidu.... . surprised


Autobus je taky Suzuki... .
fifa b 12 (Člen)
08.03.2007 21:30:43
Offline

Re: Nový Bandit

muže bejt hezkej jak chce ale chlazeni vodou u bandoura to je podle mnepussyvzduch je vzduchgood


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Zdenda (Člen)
08.03.2007 21:59:16
Offline

Re: Nový Bandit

U nás na prodejně už máme novou 650. Motor asi většina nezkousne, je to takovej kvádr neotesanej, stříbrnej, ale myslim že si člověk zvykne. Co se mi ale líbí je matnej černej rám, kyvka a šavle.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenák (Člen)
09.03.2007 09:42:55
Offline

Re: Nový Bandit

Líbil se mi stříbrnej motor, ale je pravda, že je divně hranatej.... trochu se smutkem musím říct, že pěkně hnuli s Hornetem 6 ten design a výfuk bomba... a zadek nový R6 .. jen ukopnout ten kousek plastu a nádhera.... bigsmile
Jo a ještě zkurvili autobus dali mu masku, kterou jsem viděl na motorkách z dob 2 světový.... sick smile2 Stejně sem si musel sednout, ale Koval mě přistihl.... bigsmile


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
osiris (Člen)
09.03.2007 10:45:39
Offline

Re: Nový Bandit

...to ti čoveče nedošlo, že ta maska, klín a blatníček byli jen origo doplňky ? smile1 to není standart, ale na dokoupení


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Petr J. (Člen)
09.03.2007 11:30:44
Offline

Re: Nový Bandit

takové věci někomu nedochází......bigsmile

ale jinak nový Bandit už pro mne není Bandit......teď je to takové CBF jen s označením GSF....

Spidermila (Člen)
09.03.2007 13:57:15
Offline

Re: Nový Bandit

mi se ten novy motor nelibi. Uz to neni takova klasika. Ted mi to pripomina Horneta nebo Fazera smile2
Casy se ale meni a musim si zvykat...

Filous (Člen)
09.03.2007 14:06:39
Offline

Re: Nový Bandit

...moooožná pro ortodoksní cesatovatele jako nenáročnej spotřební matrijál f tomdle provedení, gdy nejni vidět motor:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Filous/DSC00029.JPG

- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
09.03.2007 14:09:50
Offline

Re: Nový Bandit

Ten Bandit... No... Já nevím...help Ale když si vezmu, že základní 650 stojí nějakých 165tis., tak určitě dobrý.

Koupil bych si to spíš než Jawu, která stojí asi o 10 méně. Nicméně musím přiznat, že ta studie motardu co tam měli se mi líbilagood

A ten Pařez co jezdí 120bigsmilegood

Když jsem naživo viděl Guzzinu Sporta, tak jsem byl trochu sklamaný... Na fotkách to vypadalo líp.

U kola štěstí jsem vyhrál bonbon. Ale to kolo bylo cinklýfuck Ještě se mi o kus vrátilo a zastavilo se na bonbonu. Měl jsem tam poukázku na 1000,-fuck

Docela hezké to má KTM. SuperDukegood

A v malé hale ještě ta stavba s válcema z Tatrysmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
luboss (Člen)
09.03.2007 16:52:10
Offline

Re: Nový Bandit

Filousu, ten cestovni Bandaska byl celkem smakozni, musim rict good ale je to spis cestovni, nez Bandit

ale pekny


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Polo (Člen)
11.03.2007 23:02:49
Offline

Re: Nový Bandit

mno nejvic se mi na tom líbil ten velkej lauf-je to opravdu takova trubka nebo se mi to zdalo?idontknow


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Bedřich (Člen)
11.03.2007 23:11:57
Offline

Re: Nový Bandit

Polo psal:

mno nejvic se mi na tom líbil ten velkej lauf-je to opravdu takova trubka nebo se mi to zdalo?idontknow

Ne to se ti nezdálo. Koukal jsem taky jak puk a baťoh taky. Jinak na vlastní kukadla se mi i začíná líbit. idontknowidontknowgoodgood


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
jirin (Člen)
11.03.2007 23:27:49
Offline

Re: Nový Bandit

Taky jsem videl novyho v Breclavi v Triskelu, a vypada celkem dobre, ten lauf je teda poradnej, taky jsem na to ziral celkem nevericne. good
Jirin


Suzuki SV 650 + ČZ 250/471 + ČZ 250/455více info
MartysN6 (Člen)
12.03.2007 14:47:08
Offline

Re: Nový Bandit

B1250-včera sme to okukovali na vystavě a líbi se mi togood

v tý černýgood

a bandit je to furt fucksmile1

Skylla (Nový člen)
15.03.2007 21:28:37
Offline

Re: Nový Bandit

... a komu ze se libi nova bandaska  nejvic ??? bigsmile[img][/img]

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/skylla/bandit07.jpg
Skylla (Nový člen)
15.03.2007 21:33:05
Offline

Re: Nový Bandit

jinak tech plastu je tam na muj vkus az moc a chromu tam chybi, ale jako cestak nevypada spatne...

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/skylla/bandit07_cestak.jpg

[img][/img]

PALOUS (Člen)
15.03.2007 21:34:53
Offline

Re: Nový Bandit

Skylla psal:

... a komu ze se libi nova bandaska  nejvic ??? bigsmilehttp://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … ndit07.jpg

Týýýýý kráááávobigsmileto sem já a Schumi a kousek kebule Zdendybigsmilesem ani nevěděl žes to zmáčksurprisedsem tě ale zdravil s tím zdvyženým prostředníčkem páč si byl tak zažrán do foceníbigsmiletak gde je?surprised


Jebat motorky :-)
Silverfox (Člen)
16.03.2007 01:05:40
Offline

Re: Nový Bandit

jsem o tom novem 12tkovem bandakovi dlouho premyslel, ale nakonec jdu do "S" jebky gsr 600. tak doufam, ze se zase s nekterejma xichtama uvidim na B srazech. ale jinak je B pro me srdecni zalezitost pussy


>>> neznam bolest <<<
Koldan (Člen)
16.03.2007 09:19:04
Offline

Re: Nový Bandit

ježíšmarja Palůsu ty seš čím dál víc chlupatejbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Řízo (Člen)
16.03.2007 09:24:58
Offline

Re: Nový Bandit

smile1to skylla: hodně dobré a hlavně pohotové fotogood


...když se jmelí zelená, kombajn valí doubravou...
PALOUS (Člen)
16.03.2007 11:07:51
Offline

Re: Nový Bandit

Koldan psal:

ježíšmarja Palůsu ty seš čím dál víc chlupatejbigsmile

bigsmileNeboj kámo se kvůli tobě 28mého trochu vodchlupatímsmile2aby ses bě nelek v Jedasích woebigsmile


Jebat motorky :-)
jerzy (Člen)
19.03.2007 10:41:35
Offline

Re: Nový Bandit

Celej novej bandit je hnusnej a úplně vo ničem. Budíky, motor zadek, no prostě všechno - to samý nový GSX s kapotama - kdo to nohl vymyslet - takhle posrat klasiku.sick


Kdo nebrzdí vyhrává!!!
osiris (Člen)
19.03.2007 12:21:29
Offline

Re: Nový Bandit

jerzy psal:

Celej novej bandit je hnusnej a úplně vo ničem. Budíky, motor zadek, no prostě všechno - to samý nový GSX s kapotama - kdo to nohl vymyslet - takhle posrat klasiku.sick

...ježííííš smile1 už jsem sem někam psal, že to bylo vověšený origo doplňkama, to není prodejní stav


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
19.03.2007 14:02:53
Offline

Re: Nový Bandit

Sem si ho prohlíd..

A vím jedno..

Já potencionální kupec rozhodně nejsem...


God Save The Queen!
mape33 (Člen)
19.03.2007 20:20:06
Offline

Re: Nový Bandit

Akorad ten chladic je tam sickten mi tam nejak nestimuje. jako by tam nepatril


modra je dobra
fifa b 12 (Člen)
19.03.2007 20:30:16
Offline

Re: Nový Bandit

ja ho teda na živo nevidel ,nějak ta vystava nevyšla, tak ta nahata verze neni špatna ale ten cestak se banditu vymyka to neni moc peknesmile2


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr