Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Nosič

Ballů (Člen)
05.03.2012 19:59:26
Offline

Nosič


NEBĚHEJ !!!! Ať nejdeš do hrobu unavenej !!!
Ballů (Člen)
05.03.2012 20:01:09
Offline

Re: Nosič

Je ten kufr trošku vzadu,ale dá se dát aji dopředějc,to podle baťohu evil


NEBĚHEJ !!!! Ať nejdeš do hrobu unavenej !!!
VikecB12 (Člen)
06.03.2012 13:58:41
Offline

Re: Nosič

Jo,je hodně vzadu,dával sem tu plotnu někam nakraj zaráz s madlem a vejdeme se dvá v pohodě a to su vyžranej jak sviňa...Bál bych se té velké páky co na to působí,kdyš je to takhle vzadu...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
nicola.foxx (Člen)
06.03.2012 14:09:36
Offline

Re: Nosič

Zas když naloží pořádně kufr, tak bude pořád na panáčka bigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Radek-Ban (Člen)
06.03.2012 15:56:14
Offline

Re: Nosič


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
VikecB12 (Člen)
06.03.2012 16:01:29
Offline

Re: Nosič

Radek-Ban psal:

dal bych tam spíš tehhle nosič
http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/125355/c … cerny.html

Ty vole,vždyť Balů měl zřejmě z podobné pičoviny rozmrdanou výztuhu pod madlem,tak si to tam nebude cpat znovabigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ballů (Člen)
06.03.2012 17:42:47
Offline

Re: Nosič

VikecB12 psal:
Radek-Ban psal:

dal bych tam spíš tehhle nosič
http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/125355/c … cerny.html

Ty vole,vždyť Balů měl zřejmě z podobné pičoviny rozmrdanou výztuhu pod madlem,tak si to tam nebude cpat znovabigsmile

Přesně táááááák bad byla ta mrcha rozlámaná jako sviň sicksicksick Takže kufr posunu kousek kupředu a bude to ready,no a na ten cancour vzadu co tam bude čouhat pak v klidu připevnim třebas stan bigsmile cool nebo tam šoupnu ještě jedno kolečko a budu moct jezdit po zadním permanentně s bagetou v tlamě bigsmileevil


NEBĚHEJ !!!! Ať nejdeš do hrobu unavenej !!!
Banditatom (Člen)
06.03.2012 18:24:01
Offline

Re: Nosič

Ballů psal:
VikecB12 psal:
Radek-Ban psal:

dal bych tam spíš tehhle nosič
http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/125355/c … cerny.html

Ty vole,vždyť Balů měl zřejmě z podobné pičoviny rozmrdanou výztuhu pod madlem,tak si to tam nebude cpat znovabigsmile

Přesně táááááák bad byla ta mrcha rozlámaná jako sviň sicksicksick Takže kufr posunu kousek kupředu a bude to ready,no a na ten cancour vzadu co tam bude čouhat pak v klidu připevnim třebas stan bigsmile cool nebo tam šoupnu ještě jedno kolečko a budu moct jezdit po zadním permanentně s bagetou v tlamě bigsmileevil

pokud nevíš co s tím původním nosičem klidně ti od něj pomůžuevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Libor nx (Člen)
06.03.2012 18:44:10
Offline

Re: Nosič

Banditatom psal:
Ballů psal:
VikecB12 psal:

Ty vole,vždyť Balů měl zřejmě z podobné pičoviny rozmrdanou výztuhu pod madlem,tak si to tam nebude cpat znovabigsmile

Přesně táááááák bad byla ta mrcha rozlámaná jako sviň sicksicksick Takže kufr posunu kousek kupředu a bude to ready,no a na ten cancour vzadu co tam bude čouhat pak v klidu připevnim třebas stan bigsmile cool nebo tam šoupnu ještě jedno kolečko a budu moct jezdit po zadním permanentně s bagetou v tlamě bigsmileevil

pokud nevíš co s tím původním nosičem klidně ti od něj pomůžuevil

aby si pak taky nelepil svářečkou autobusidontknowbigsmile

Banditatom (Člen)
06.03.2012 18:45:53
Offline

Re: Nosič

Libor nx psal:
Banditatom psal:
Ballů psal:


Přesně táááááák bad byla ta mrcha rozlámaná jako sviň sicksicksick Takže kufr posunu kousek kupředu a bude to ready,no a na ten cancour vzadu co tam bude čouhat pak v klidu připevnim třebas stan bigsmile cool nebo tam šoupnu ještě jedno kolečko a budu moct jezdit po zadním permanentně s bagetou v tlamě bigsmileevil

pokud nevíš co s tím původním nosičem klidně ti od něj pomůžuevil

aby si pak taky nelepil svářečkou autobusidontknowbigsmile

ten nosič je jedinej kterejch bych na motorce snesl a když už bych kousnul kufr tak jedině ať nemusím tahat přilbu jinač na něj hážu hovínkobigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
06.03.2012 19:05:02
Offline

Re: Nosič

Ballů psal:

............nebo tam šoupnu ještě jedno kolečko a budu moct jezdit po zadním permanentně s bagetou v tlamě bigsmileevil

...asi se s tebou ještě domluvím


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
06.03.2012 20:35:49
Offline

Re: Nosič

osiris psal:
Ballů psal:

............nebo tam šoupnu ještě jedno kolečko a budu moct jezdit po zadním permanentně s bagetou v tlamě bigsmileevil

...asi se s tebou ještě domluvím

Ale ty bys potřeboval ještě jeden dopředubigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
nicola.foxx (Člen)
06.03.2012 21:48:58
Offline

Re: Nosič

VikecB12 psal:
osiris psal:
Ballů psal:

............nebo tam šoupnu ještě jedno kolečko a budu moct jezdit po zadním permanentně s bagetou v tlamě bigsmileevil

...asi se s tebou ještě domluvím

Ale ty bys potřeboval ještě jeden dopředubigsmile

A mozna lip vyztuzeny rukavice na palecidontknow


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Radek-Ban (Člen)
07.03.2012 10:46:35
Offline

Re: Nosič

VikecB12 psal:
Radek-Ban psal:

dal bych tam spíš tehhle nosič
http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/125355/c … cerny.html

Ty vole,vždyť Balů měl zřejmě z podobné pičoviny rozmrdanou výztuhu pod madlem,tak si to tam nebude cpat znovabigsmile

Tak teď si mě vystrašil ..akorát ho mam objednanej u Štěpána idontknow


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Kuba B12 (Člen)
07.03.2012 10:55:19
Offline

Re: Nosič

Radek-Ban psal:
VikecB12 psal:
Radek-Ban psal:

dal bych tam spíš tehhle nosič
http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/125355/c … cerny.html

Ty vole,vždyť Balů měl zřejmě z podobné pičoviny rozmrdanou výztuhu pod madlem,tak si to tam nebude cpat znovabigsmile

Tak teď si mě vystrašil ..akorát ho mam objednanej u Štěpána idontknow

vystrašenej nebuď,  ale zatěžuj ho a přemejšlej u toho hlavou.  Snad na to nedáš 10kg


honda je honda
VikecB12 (Člen)
07.03.2012 12:06:29
Offline

Re: Nosič

Kuba B12 psal:
Radek-Ban psal:
VikecB12 psal:


Ty vole,vždyť Balů měl zřejmě z podobné pičoviny rozmrdanou výztuhu pod madlem,tak si to tam nebude cpat znovabigsmile

Tak teď si mě vystrašil ..akorát ho mam objednanej u Štěpána idontknow

vystrašenej nebuď,  ale zatěžuj ho a přemejšlej u toho hlavou.  Snad na to nedáš 10kg

V tom případě je k hovnu,samotnej kufr má nějaký 3kila. Věčinou kdyš jedu na dovolenou,tak kufry váží zhruba 10-15kg/ks


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Luk (Člen)
07.03.2012 16:04:35
Offline

Re: Nosič

ach josmile2
uz sem to tu psal mockrat, ze ten sw motech v poho vydrzi, normalne sem v nem vozil na dovce kolem 15kg a no problem. Ale givi-ultras zarucene vi, ze nevydrzi, takze je to marny, je to marny....je to marnybigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Honzik8719 (Člen)
07.03.2012 16:28:05
Offline

Re: Nosič

Luk psal:

ach josmile2
uz sem to tu psal mockrat, ze ten sw motech v poho vydrzi, normalne sem v nem vozil na dovce kolem 15kg a no problem. Ale givi-ultras zarucene vi, ze nevydrzi, takze je to marny, je to marny....je to marnybigsmile

givi ultras...bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...relativní kochač...
Ballů (Člen)
07.03.2012 17:12:05
Offline

Re: Nosič

Banditatom psal:
Ballů psal:
VikecB12 psal:


Ty vole,vždyť Balů měl zřejmě z podobné pičoviny rozmrdanou výztuhu pod madlem,tak si to tam nebude cpat znovabigsmile

Přesně táááááák bad byla ta mrcha rozlámaná jako sviň sicksicksick Takže kufr posunu kousek kupředu a bude to ready,no a na ten cancour vzadu co tam bude čouhat pak v klidu připevnim třebas stan bigsmile cool nebo tam šoupnu ještě jedno kolečko a budu moct jezdit po zadním permanentně s bagetou v tlamě bigsmileevil

pokud nevíš co s tím původním nosičem klidně ti od něj pomůžuevil

Myslím že tento nejní jakej si představuješ smile2 je to nějaký no name podomácku dělaný z trubek,ale chycený právě pouze za madlo surprised Taky Palino říkal že mu to někdy jeden šroub ustřihlo smokin (od Palina jsem Banďoura kupoval) bigsmile


NEBĚHEJ !!!! Ať nejdeš do hrobu unavenej !!!
Ballů (Člen)
07.03.2012 17:15:07
Offline

Re: Nosič

Luk psal:

ach josmile2
uz sem to tu psal mockrat, ze ten sw motech v poho vydrzi, normalne sem v nem vozil na dovce kolem 15kg a no problem. Ale givi-ultras zarucene vi, ze nevydrzi, takze je to marny, je to marny....je to marnybigsmile

Ale občasná kontrola mostu s maticema a výměna šroubů neuškodí idontknowidontknow


NEBĚHEJ !!!! Ať nejdeš do hrobu unavenej !!!
Ballů (Člen)
07.03.2012 17:17:41
Offline

Re: Nosič

Ballů psal:
Banditatom psal:
Ballů psal:


Přesně táááááák bad byla ta mrcha rozlámaná jako sviň sicksicksick Takže kufr posunu kousek kupředu a bude to ready,no a na ten cancour vzadu co tam bude čouhat pak v klidu připevnim třebas stan bigsmile cool nebo tam šoupnu ještě jedno kolečko a budu moct jezdit po zadním permanentně s bagetou v tlamě bigsmileevil

pokud nevíš co s tím původním nosičem klidně ti od něj pomůžuevil

Myslím že tento nejní jakej si představuješ smile2 je to nějaký no name podomácku dělaný z trubek,ale chycený právě pouze za madlo surprised Taky Palino říkal že mu to někdy jeden šroub ustřihlo smokin (od Palina jsem Banďoura kupoval) bigsmile

Jo a jen ten nosič má cca 3kg + kufr+něco v něm a problem je na světě smokin


NEBĚHEJ !!!! Ať nejdeš do hrobu unavenej !!!
VikecB12 (Člen)
07.03.2012 17:28:21
Offline

Re: Nosič

Luk psal:

ach josmile2
uz sem to tu psal mockrat, ze ten sw motech v poho vydrzi, normalne sem v nem vozil na dovce kolem 15kg a no problem. Ale givi-ultras zarucene vi, ze nevydrzi, takze je to marny, je to marny....je to marnybigsmile

Luku,pičobigsmile rozčiluj se jak chceš,to že ti to vodjelo párkrát v pohodě neznamená,že to bude v pohodě napořát. Na tom Baluovim banditu se ta výztuha taky nerozpadla určitě hnedka,ale byl to dlouhodobej proces...A po víkendu vím vo dalším banditovi,kerej má nosič jenom na madle a zřejmě se tam v minulosti střihnul někerej šroubek,protože sou vod toho nosiče domrdaný podsedlový plasty,jak se na ně přimáčkl kdyš se vyvrátil dozadu. A madlo tam nějak podivně pruží,takže předpokládám že kdyš se plasty sundají,bude ty výztuha naprasklá taky. Takže pro někoho,kdo veze kufr jednou,dvykrát za rok je to možná ok,ale pro mě je to nepoužitelný,kufr vozím furt,tak chcu aby to fungovalo dlouhodobě. A máš pravdu,su zarytej zastánce givi,protože od nich mě zatím fšecko fungovalo. Kamoš měl nosič nějakej negivi a stratil ho aji s kufrem,dokladama a mikinou co v něm byla a to se pak vyplatí,že ušetřilgood Ale třeba by mě vubec nevadil nosič samodomo,nějakej pěknej nerezovej,pěkně festovní,ale musí při vyrobě dotyčnej přemejšlet,kam ho přimontuje...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ballů (Člen)
07.03.2012 17:38:22
Offline

Re: Nosič

VikecB12 psal:
Luk psal:

ach josmile2
uz sem to tu psal mockrat, ze ten sw motech v poho vydrzi, normalne sem v nem vozil na dovce kolem 15kg a no problem. Ale givi-ultras zarucene vi, ze nevydrzi, takze je to marny, je to marny....je to marnybigsmile

Luku,pičobigsmile rozčiluj se jak chceš,to že ti to vodjelo párkrát v pohodě neznamená,že to bude v pohodě napořát. Na tom Baluovim banditu se ta výztuha taky nerozpadla určitě hnedka,ale byl to dlouhodobej proces...A po víkendu vím vo dalším banditovi,kerej má nosič jenom na madle a zřejmě se tam v minulosti střihnul někerej šroubek,protože sou vod toho nosiče domrdaný podsedlový plasty,jak se na ně přimáčkl kdyš se vyvrátil dozadu. A madlo tam nějak podivně pruží,takže předpokládám že kdyš se plasty sundají,bude ty výztuha naprasklá taky. Takže pro někoho,kdo veze kufr jednou,dvykrát za rok je to možná ok,ale pro mě je to nepoužitelný,kufr vozím furt,tak chcu aby to fungovalo dlouhodobě. A máš pravdu,su zarytej zastánce givi,protože od nich mě zatím fšecko fungovalo. Kamoš měl nosič nějakej negivi a stratil ho aji s kufrem,dokladama a mikinou co v něm byla a to se pak vyplatí,že ušetřilgood Ale třeba by mě vubec nevadil nosič samodomo,nějakej pěknej nerezovej,pěkně festovní,ale musí při vyrobě dotyčnej přemejšlet,kam ho přimontuje...

goodgoodgoodgood Tak takhle nějak to myslim good


NEBĚHEJ !!!! Ať nejdeš do hrobu unavenej !!!
Luk (Člen)
07.03.2012 21:05:59
Offline

Re: Nosič

vikec: ale jo, dyt ja ti rozumimsmile1, ale ja proste uz s narvanym kufrem odjezdil docela dost a furt drzi (to neznamena, ze se to nemuze posrat) a pro me je proste oku vice lahodici nez ten givismokin


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
tomB12 (Člen)
08.03.2012 13:12:31
Offline

Re: Nosič

Mám stejně kladné zkušenosti jako Luk. Jestli to ale není tím, že přetížený horní kufr těch 15 kg jsem měl jenom tehda když jsem tam měl kufry 3, a to znamená, že to lešení pro boční kufry je chycené nahoře u madla a o stupačku spolujazdce, tím pádem, to madlo není zas tak namáhané. A z důvodu toho že 3 kufry tam mám jen jednou max. dvakrát bigsmile za sezonu tak SW motech je jediný řešní, které tak strašně nehyzdí a montáž a demontáž je otázkou sekund. good

pepa (Člen)
08.03.2012 15:39:36
Offline

Re: Nosič

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/110_1347a4a9ce3eca8a0d5e61da1643e79cimage800x600.jpg



možná ve spojení s bočníma to nemá takovou páku, já tam zatím vezl samostatně jen K961N a v pohodě
když beru boční držáky tak jen boční kufry, top kase ještě nemám smile2


GSX 1400 K7
VikecB12 (Člen)
17.03.2012 18:21:11
Offline

Re: Nosič

Tak dneska potvrzeno,v Bystřici nad Pernštejnem Marovi skoro upadl kufr aji s madlemsurprisedbigsmile Sundali sme sedadlo a vyztuha na rámu celá prasklá,takže kufr si vezl pěkně přivázanej špagátem k sedadlubigsmile Bandit má najeto 70tisíc,jak dlouho na něm byl ten nosič netušíme...Takže hurá s těmahle nosičama na daleký cesty,časem se postará vo zábavugood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
banda1250 (Člen)
17.03.2012 18:26:51
Offline

Re: Nosič

zlatý givi,sice je to hnusný ale betelnýbigsmilegood

Luk (Člen)
17.03.2012 18:38:10
Offline

Re: Nosič

vikecu kua neser, ja snad hned jak dorazim dom, tak pobozim do garaze zkontrolovat esli nemam ram vejpulidontknowbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
VikecB12 (Člen)
17.03.2012 18:50:00
Offline

Re: Nosič

Luk psal:

vikecu kua neser, ja snad hned jak dorazim dom, tak pobozim do garaze zkontrolovat esli nemam ram vejpulidontknowbigsmile

Vole,doma na to nepřijdeš,ukáže se ti to až někde na dovolené a budeš prosit nějakýho jódlujícího tyroláčka aby ti to zaprskal céóčkemgoodbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ballů (Člen)
17.03.2012 20:29:01
Offline

Re: Nosič

VikecB12 psal:
Luk psal:

vikecu kua neser, ja snad hned jak dorazim dom, tak pobozim do garaze zkontrolovat esli nemam ram vejpulidontknowbigsmile

Vole,doma na to nepřijdeš,ukáže se ti to až někde na dovolené a budeš prosit nějakýho jódlujícího tyroláčka aby ti to zaprskal céóčkemgoodbigsmilebigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmileevilevil


NEBĚHEJ !!!! Ať nejdeš do hrobu unavenej !!!
Bedřich (Člen)
18.03.2012 23:38:46
Offline

Re: Nosič

VikecB12 psal:

Tak dneska potvrzeno,v Bystřici nad Pernštejnem Marovi skoro upadl kufr aji s madlem.......

máš nějaký fotky?? Já stim jezdím cca 22tis a bez problémůidontknow


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
VikecB12 (Člen)
20.03.2012 15:13:45
Offline

Re: Nosič

Fotky nemám,nefotím každou pičovinu. Prostě praskl ten plechovej "most" co na něm drží madlo...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Radek-Ban (Člen)
21.03.2012 09:18:37
Offline

Re: Nosič

Bedřich psal:
VikecB12 psal:

Tak dneska potvrzeno,v Bystřici nad Pernštejnem Marovi skoro upadl kufr aji s madlem.......

máš nějaký fotky?? Já stim jezdím cca 22tis a bez problémůidontknow

tak včera jsem tam dával nosič ..nosnost je na něm psaná 7,5kg...to má skoro jen samotnej kufrsurprised tak doufam že to vydrží..


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Bedřich (Člen)
21.03.2012 17:58:30
Offline

Re: Nosič

Nevím ale zatím mi to drží. Možná je to tím, že jsem to tam dal, utáh a nešahal na to.
nebo mi to taky uletí bigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr